Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "higway" |  vypnout filtr
 
<7891011121314151617>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
03.06.2020, 22:09
 
 
Reakce na krokuss: Jj to se někdo má každý z nich na sou...
to sice ano ,ovšem jak ty hráče nemotivovat aby konkrétně tady hráli s chutí a ne z povinnosti že je sem někdo poslal jako nadbytečné to už tak jednoduché jako je sem poslat nebude tedy případně že k tomu skutečně dojde Smajlík Tady se kdysi nadávalo na Červenku že to nechce hrát a že neprojevuje dost nadšení a co teprve na někoho kdo tak produktivním nebude Smajlík
 
 
02.06.2020, 20:07
 
 
tak když čtu na hokej.cz. jak které týmy dávají dokupy kádry tak na nás moc hráčů nezbyde a zřejmě pochybné kvality,tak jesli má cenu za každou cenu pokračovat Smajlík v chance lize
 
 
01.06.2020, 21:05
 
 
Reakce na kolatyr: Asi jsem blázen, ale věřím, že se nám...
nemáš zrovna malé požadavky na manažera Smajlík ,pozitivně na hráče může působit pokud jim nabídne slušnou smlouvu a zajistí pravidelnej příjem,na sponzory pokud nějaké sežene a budou plnit dohodnuté a na diváky pokud budou slušné výsledky v situaci v které klub je se mi to zdá jako nadlidskej úkol,ale dokud není definitivní že A tým skončí stále věřím..
 
 
28.05.2020, 19:55
 
 
Reakce na tpd: Libore sorry jako..takhle přece nemůže fu...
máš pravdu souhlasím takhle nemůže a ani by neměl fungovat profesionální klub .Beru to v případě že rodiče shání nějakej ten peníz případně na dresy,na nějakej ten turnaj, na ceny,na soustředění,na autobus pro žáčky .Z napsaného není naprosto zřejmé pro koho konkrétně žádal.V tomto případě to za nic ostudného nepovažuji.V případě že by to bylo pro klub jako celek tak je podle mě špatně byť by v klubu hrála celá vesnice.
 
 
28.05.2020, 17:44
 
 
Reakce na kolatyr: Ach jo. Všude se píše a ze všech stra...
tak stěžejní sponzor by asi zastoupení měl mít a jméno i v názvu tak jako RED BULL LIPSKO ,RB by se nespokojil s děkuju za ty investované peníze ,že Smajlík ,ale bohužel my nejsme Lipsko ..
 
 
26.05.2020, 08:21
 
 
- má to být řídící orgán tak co by měl dělat jiného než rozhodovat psáno bylo - " budou se po změně stanov moct podílet i na rozhodování. Například o tom, kdo povede klub na každodenní bázi." Ale zatím je to ve fázi -pravděpodobně, některé atd Smajlík uvidíme až to bude naprosto jasné..
 
 
25.05.2020, 22:37
 
 
Reakce na Mág: Možná jsem se špatně vyjádřil. Ve výboru ...
no právě že je jich cca 400 Smajlík už jenom klíč k výběru zástupců bude psina ,nebo snad budou demokratické volby ? Smajlík ,né vážně v tomhle vidím další tak trochu potíže.Nevím jak dalece znáš rodiče hráčů a nemyslím tím konkrétně náš klub ,ale tak všeobecně jsou ambicioznější pak ty méně a pak ti co na to jdou trochu "jinak ".No nakonec čas ukáže jestli to byl dobrej nápad. Jo a dík za reakce,tuším že to nemáš a v poslední době jsi ani neměl u Pirátů zrovna jednoduchý.
 
 
25.05.2020, 21:32
 
 
Reakce na Mág: Já osobně nevidím nic smešného na tom, kd...
já nevím o žádném takovém klubu Smajlík Jako gesto to zní dobře ,skoro stejně jako že je tu krizový štáb a všechno najednou bude transparentní.Klub je vlastně všech tak o něm budou všichni rozhodovat nebo jejich zástupci .Rodiče nejsou od toho aby rozhodovali o chodu klubu kdo v něm bude co dělat to může fungovat teoreticky na amatérské úrovni ne na profesionální.Je i otázka co je myšleno -" mít poměrně detailní přehled o chodu klubu " že Smajlík Ty v tom vidíš zásadní posun já to považuju za nesmysl prostě rozdílné názory nic víc. Smajlík
 
 
24.05.2020, 22:37
 
 
Reakce na Mág: Ten řídící orgán (výbor spolku) bude úkol...
co se týče účasti někoho z rodičů v řídícím orgánu zajímalo mě jaké konkrétní věci může ovlivnit -,odpověď je všeobecná nic neříkající.Kontrolovat by měl kontrolní orgán nebo ten bude kontrolovat kontrolované ?A představa že zástupce rodičů se podílí na úkolování člověka ,který klub řídí mě osobně přijde dost směšná
 
 
24.05.2020, 21:05
 
 
Reakce na jarda72: Ne vsechno je tak lehky, ne vsechno j...
Mohl bys být trochu konkrétnější co budou moci rodiče respektive jejich zástupce v řídícím orgánu ovlivňovat za věci ??Pod slovem některé se dá představit kde co Smajlík .Kontrolní budiž i když tam by měl být hlavně zástupce města.
 
 
22.05.2020, 21:02
 
 
Reakce na VaMo: Adama znám osobně a věřím, že klub nějak...
hrát to s juniorkou ? Idea je to jistě dobrá ,ale jen případě že máš 10 mimořádně dobrejch juniorů jak technicky tak fyzicky což soudě podle reakce krokusse nemáme.Ohrání hráčů když budou dostávat příděl za přídělem moc je to bavit nebude .Navíc se v lize bude objevat tvrdí hráči jako je Výtisk a tipnul bych si že ten s jeho povahou nikoho šetřit nebude a pak co hůř i takoví hráči jako Trávníček a Foltýn kteří by si na týmu z juniorů cíleně smlsli .Další věc majitelé kalkulují s nějakým přijmem ze vstupného pokud by jsme to hráli někde na ocase bude po prvotním nadšení příjem ze vstupného mizivej.Poslední věc tentokrát se sestupuje postavit tým z juniorky - To je vstupenka do 2 ligy.
Pozitivní stále zůstává minimálně dle rozhovoru že to stále ještě nevzdali a snaží se to zachránit.
 
 
20.05.2020, 22:05
 
 
Reakce na Adjuk: Spis to vypada, ze to nakonec u Veverek...
Nemůžu říct že bych s tebou v některých věcech nesouhlasil ,mluvilo se o spoustě věcí pořád dokola ,že Doly daly méně než se počítalo,firma začala mít menší zisk atd.Jsme takovej malej Vsetín pokud byly peníze šlapalo to, došly a bralo to rychlej konec na rozdíl od Vsetína jsme to nedotáhli k titulum.Ať už to dopadne jakkoliv jsem rád že jsem Chomutov viděl hrát extraligu a to i s těmi důsledky ,které to teď má.
 
 
20.05.2020, 21:02
 
 
Reakce na VADO: Tak pokud Romy udělá rozhovor a není kri...
já bych také nikomu ze 7 nenadával a ani Veverkovým je přece jasný že e-liga a juniorský tituli byli za "jejich " peníze.Prachy došly tak to jde do kopru a budu se opakovat pokud nebudem hrát ani Chance ligu půjde kvalita mládeže taky do kopru ,a celý to to bude max na úrovni Třemošné a Havlbrodu.
 
 
19.05.2020, 20:45
 
 
je to pokec a byl to pokec žádnej "Romyho soud " Smajlík tpd to píše dobře souhlasím s ním .Pořád se hledají nejrůznější konspirace a jasnej viník Smajlík Za mě nebejt Veverků tak se tu extraliga vůbec nehrála nasypali do toho spoustu peněz ,že nedokázali sehnat sponzory ve chvíli kdy kačky začaly docházet je věc druhá to se stává nejsme první ani poslední klub kterému se to stane.Jestli to mohli prodat dřív no je otázka jestli tu byl zájemce.V tuhle chvíli je to nepodstatné a na aktuální situaci by nemělo vliv ani kdyby řekl udělali jsme to schválně .Mě vadí jiná věc že nikdo z hráčů týmu ,který sestoupil neměl dost odvahy zachovat se jako Vondrka a s tím že nedostávají zaplaceno ,přidali se až když se to provalilo přes média jen vyhlašovali jak musí zabrat atd,atd a vědomě dělali s fanoušků blbce.
No Chance ligu jsme přihlásili tak snad i prokážem že jí hrát můžeme a nastane Restart 2 Smajlík
 
 
18.05.2020, 21:15
 
 
ten náš bejvalej kapitán to je srdcař pěkně si to tu loni odklouzal za extraligový peníze a v klídku se vrací do klubu ke kterému má velký vztah .Jen ať si ho užijou to jim přeju,teď už aby podepsali Drtinu ,Rýgla Smajlík Za mě dobře alespoň nehrozí že by tu nakonec pokračoval.
Nějak ta představy svazu že v Chance lize budou hrát více mladí bere za své víc a víc veteráni přibývají.
 
 
17.05.2020, 20:44
 
 
Reakce na jarda72: Nevim nakolik mas prehled o nasi mlad...
nechci ti brát iluze ani přesvědčení ,ale osmá třída není měřítko úspěchu,stejně jako vyhrané turnaje v cizině v žákovských kategorii zlom je 16 a vejš tam se teprve ukáže jestli na to někdo má anebo ne .
Úroveň soutěže A týmu je důležitá ,můžeš mluvit o lepších trénikových podmínkách, zázemí ,ale pokud někdo přijde s nabídkou u nás má šanci se ukázat a dostat se až třeba do e-ligy málokoho z mládežníků a rodičů budou trénikové podmínky zajímat tím jsem si jistej.
 
 
16.05.2020, 21:53
 
 
Reakce na ítý: Trošičku se ti to pomichalo. Zaprvé si př...
pomíchalo budiž byla to taková celková reakce na podle mého zbytečnou a příliš velkou kritiku majitelů klubu Smajlík .Pro Soukupa to bylo příliš velké sousto tak z toho vycouval to mu nemůže mít nikdo za zlé ,těch 7 do toho šlo a dokázali postavit hodně slušnej tým ,nepsal jsem že udrželi kádr ,ale tým a hokej myšleno Piráty jako takové a hokej v Chomutově.Že došlo je věc druhá pokusili se o restart že to neklaplo to se stane ,ale ani to není na vyčítátní,lepší varianta stejně nebyla,kromě té hrát někde o krajské ligy.Pozitivní je že to stále nezabalili a bylo by to nejjednoduší co by mohli udělat.Že je klub zadluženej nikdy nepopřeli ale proč by fanouškům měli sdělovat jeho výši.To je úplně to samé jako proč by fanoušci neměli vědět za kolik který hráč hraje,taky se to u nás nezveřejňuje .
 
 
15.05.2020, 22:37
 
 
Reakce na ítý: Kolik do toho dali a nebo spíš měli dát a...
co to toho dali je jejich věc to rozhodně,udrželi tu tým ,hokej a na podmínky které tu byly výsledkově úspěšný tým. V čem se nechovali férově ?Že ti nesdělili výši dluhu proč by to dělali ?Nechtěl bys aby ti sdělili výši svého konta ?Není jedinej důvod majitelům něco vyčítat .Evidentně tu chtějí soutěž Chance ligu udržet protože do něčeho nižšího nemá cenu dávat ani vorla
 
 
13.05.2020, 18:46
 
 
Reakce na neznalec: https://sport.aktualne.cz/hokej/extr...
jo souhlasím to je dobrý nápad
 
 
13.05.2020, 11:18
 
 
Reakce na VADO: Na druhou stranu ale je to bojovník k ne...
ty propagátor hrát to na mladý by jsi sem chtěl takovýho důchodce Smajlík ? Smajlík jestli bude hrát v Děčíně tak třeba ho tady uvidíš jako soupěře teoreticky bychom mohli být v jedné skupině
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.