Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "higway" |  vypnout filtr
 
<7891011121314151617>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
05.05.2020, 19:34
 
 
Reakce na kolatyr: Co říkáte této verzi. Znojmo 1.liga a...
pro mě nepřijatelná verze
 
 
01.05.2020, 20:27
 
 
Reakce na 81sniper: Proč by nechodili? Já tu na druhou l...
no když se podívám o kolik klesla návštěvnost proti loňsku a to jsme hráli dá se řící horní části soutěžě tak na druhou by byla max návštěva tak 400 a to bylo moc.Źe by byly nějaké návštěvy kolem 1000 je stejná iluze jako zachránit klub sbírkou.
 
 
01.05.2020, 17:27
 
 
Reakce na Rcts: Upřímně si nemyslím, že to bude tolik vy...
tak určitě Smajlík nedá se nějak významně nesouhlasit , ale co vyjímky mám dojem že pořád ji má Bolka,Litvajz měli ji i Jihlava a možná i Kladno tak ji myslím že tolik by stadion na překážku nebyl.
 
 
01.05.2020, 16:06
 
 
Reakce na Bémič: Ale bude jich rozhodně víc než jinde. O...
to co v Kladně zatím zůstalo a o co posílili určitě není na žádnou dominanci jako měl Motor ,následující ročník Chance ligy bude dle mého hodně vyrovnanej navíc pokud bude skutečně model o nestupujícím tak by zájemců o postup mohlo bejt víc okamžitý sestup by nehrozil a dalo by se to odehrát na stejné náklady jak Chance liga
 
 
30.04.2020, 19:43
 
 
naprosto přesně a realisticky to napsal -hoty- ve svém příspěvku z 14.37 .Představa že fanoušci zachrání svůj krachující klub je silně naivní Smajlík .A 7 patriotům nelze vyčítat vůbec nic dělali co mohli .
 
 
30.04.2020, 13:33
 
 
ve fotbale máme top stadion na divizi v hokeji budeme mít top stadion na krajskou ligu-Jestli nás opouští i Štochl potažmo oba je to na 95 % definitivní konec ,bohužel ...Jak jsem věřil v pozitvní obrat tak mě ta víra opustila.Alespoń že na dva e-ligové stadiony to není lán cesty.
 
 
29.04.2020, 21:58
 
 
Reakce na 81sniper: No někteří co nedostali už sou taky ...
jo vlastně Suchý oficiálně ale jinak ofiko snad nikdo tedy podle webu a kdo je ten další ?
 
 
29.04.2020, 21:17
 
 
Reakce na kobrety: Žovinec do poruby ;( už to začíná...
to přece už dávno začalo Smajlík ve chvíli kdy jsme všem hráčům nad 22 let ukončili smlouvy už to nebyl náš hráč a když tak bývalý.Skutečně to začne až začnou odcházet ti co padáka nedostali
 
 
24.04.2020, 21:19
 
 
Reakce na Bémič: Přitom ten tým absolutně neměl na nějak...
na postup měl letos jenom Motor nikdo jinej na to neměl tým takže ani my Smajlík odehrát za menší peníze asi jo ,ale na jaké úrovni a před kolika diváky ,jaký by to mělo význam jako že by si někdo řekl tak už jsou bez dluhů teď do toho nasypu prachy a půjdou zase nahoru tak to určitě Smajlík .Patriotů patří dík za to že alespoň na jednu ikdyž ne celou sezonu tu udrželi hokej na koukatelné úrovni.Na něco níž než je Chance liga bude zvědavejch minimum diváků.
 
 
23.04.2020, 20:38
 
 
Reakce na Bémič: Už nevím, ale byl na idnesu myslim, zku...
tak nějaký jsme našel ale nikde se nezmiňuje ani nenaznačuje že kdyby to věděl jak je to financemi že by do toho něšel ,ale nakonec odejít muže vždycky .Definitivně jasno bude 22.května jakou soutěž přihlásíme a jestli nějakou.
 
 
22.04.2020, 20:00
 
 
Reakce na Bémič: Hlavně z něho udělali totálního blbce.....
kde je ten rozhovor ?
 
 
21.04.2020, 19:50
 
 
Reakce na 81sniper: Jojo kvůli tomu to taky je...
tak Švehla jeden z mála o koho může být zájem nejen v Litvajzu ,z hráčů ještě tak Pavlát,Darby a Stloukal ,ale tomu jsme vlastně ukončili smlouvu toho už nám vzít nemůžou Smajlík
 
 
19.04.2020, 19:57
 
 
Reakce na VADO: Podle mého je nejdůležitější udělat pořá...
mám jinej názor,hokej není móda nejnovější trendy Smajlík mluvíš Lener ,hokej je jednoduchá hra ,bruslení , střela ,nahrávka ,šikovnost ochota trénovat naplno .To se studiem naučit nedá ani jako trenér ani jako hráč buď to v sobě máš anebo ne.
 
 
17.04.2020, 21:08
 
 
Myslím že Pavlát odejde a pokud to bude do e-ligy ,zamoře nebo jinam do Evropy nikdo se nemůže divit přeju mu ať jde za lepším hlavně aby nedopadl jako Lukeš sice byl extraligovém týmu ale podle mě ztratil rok své kariéry skoro nechytal.
 
 
16.04.2020, 19:54
 
 
Reakce na VADO: V ČR se sypaly do Atýmů peníze na úkor m...
chtěl by jsi snad aby větší peníze šly do mládeže než do A týmu ? Co je to za nesmysl?Samozřejmě že trenéři mládeže by měli být adekvátně zaplaceni ale taky podle toho co vyprodukují a zas je to tým od týmu když se podíváš kolik dostával náš hlavní kouč tak za to netrénuje na Spartě ani trenér 6 třídy.Jenže nemáš úspěšný A tým nemáš sponzory nemáš z čeho platit kvalitu pro mládež.
 
 
15.04.2020, 10:33
 
 
Reakce na Rcts: Co jím Kýhos zachránil? Nic zázračného n...
klepali ale zachránili Smajlík šel je zachránit a zachránil je šlo o výsledek ne jakým způsobem.
 
 
14.04.2020, 20:20
 
 
pěkný vděk vůči patriotovi Kýhosovi to teda zachránil jim e-ligu a dostal kopačky jen aby ho na konci sezony zas nepotřebovali Smajlík
 
 
09.04.2020, 20:03
 
 
Reakce na Vado: hele proč ne, hokejisté dostávali stejně...
co je to podle tebe moc peněz ? Platy se nezveřejňují vesměs je to JPP jedině že máš nějaké informace přímo od zdroje Smajlík .Každopádně si myslím že hráči budou muset z nároků trochu slevit a někteří dost výrazně.Osobně tipuju že e-liga zůstane ve stejném počtu .Chance liga klidně může skončit na polovičce týmů.
 
 
08.04.2020, 20:35
 
 
tak Slavie má zřejmě jistou podporu xaomi tak může řešit trenérský tým ,podepisovat hráče koukat po posilách a řekl bych že personálně vedení alespoň podle jmen na tom není špatně.Jihlava taky skládá kádr .A zbytek ticho pěšině a čeká jak to vlastně bude .Řekl bych že moc lidí a firem které by uvažovali že jako partner nebo sponzor vstoupí do hokeje v této zlé době mnoho není.
 
 
01.04.2020, 20:19
 
 
Reakce na V8: Aspoň budou mít v Kadani hokej....
tak to že je Kadani trojlístek Klíma,Rosol a Jeřábek to pořád není záruka že tam budou mít hokej v téhle době nebude nic jisté "dokud to znovu nezačne " ,nevsadil bych ani to že soutěže budou mít stejné počty účastníků.Jisté potíže začíná mít i Liberec a to není zrovna nebo nebyl chudej klub.Ale pesimestickejch scénářů se dá vymyslet habakuk ,lepší trochu optimisnu a VĚŘIT Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.