Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Churchill" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
17.08.2020, 15:02
 
 
Ty nechceš hráčům dopřát prémie? Ty seš teda zlej. Smajlík
 
 
12.08.2020, 20:04
 
 
Reakce na Mág: Firma eSports nemá grafiku na krajskou li...
Smajlík
 
 
11.08.2020, 12:35
 
 
Někam utekla horní lišta. Smajlík Je to tam takový pustý Smajlík
 
 
08.08.2020, 15:40
 
 
Reakce na tpd: Jinak než postupem to skončit nemůže.. :)...
Sdílím stejný názor. V 2.lize skejsneme na dlouho (pokud se nestane to, co popisuješ).
Ostatně 1. českou jsme sportovní cestou nezískali. ….. kdyby někdo nevěděl. Tu jsme odkoupili tehdy od ústečáků.
 
 
08.08.2020, 12:06
 
 
Dělám na 12-ti hodinové směny a volný víkend (s tím, že mám v pátek noční dvanáctku) mám jen a pouze jeden v měsíci. paní pracuje v Praze, takže má volno jen o víkendu, syn pracuje v Praze a i tam bydlí, občas dojede domů, jak jinak, o víkendu. Nevím jak to je s nedělním obědem těch současných šéfů (třeba už obědvají v 10:00), ale u nás se obědvá blízko kolem 12:00. Nehodlám oběd hltat a pak se rychle oblíkat a s plným žaludkem utíkat na zastávku trolejbusu, abych stejně začátek utkání nestihl. Takže moje maličkost (případně mé paní a občas syna) tam holt nebude, …. ale já myslím, že se nic nestane.
Co se týče Litvajzu, tam si občas asi zajedu, ovšem jen v případě, že bude hrát Liberec. A opravdu na mou duši rozhodně nebudu stát v litvínovském kotli.
 
 
06.08.2020, 13:10
 
 
Bych nikdy nevěřil, že do oblíbených si někdy v životě dám ústeckou krajskou ligu .... Smajlík
 
 
03.08.2020, 10:26
 
 
......který si pochvaluje spolupráci s Piráty. „Jsme rádi, že tým bude z velké části složený z hráčů, se kterými pracujeme dlouhodobě a nebo jsou z okolí Kadaně. Můžeme říct, že jen z Chomutova je tu jedenáct hráčů a jsme za to rádi.“
odkaz

Bodejť by ne. Smajlík Mezi 1. ligou a krajem je ku*va rozdíl.
 
 
30.07.2020, 09:23
 
 
Reakce na tpd: Popravdě tahle akce s utajenym investorem...

A to je přesně to, proč jsem před pár dny napsal, že jim už vůbec nevěřím. Takových podobných kiksů nám tu za poslední 3 - 4 roky nabulíkovali plnou skříň. A moc se toho nezměnilo, jak vidno, respektivě, jak slyšeno. A kdyby s tím "investorem" Altrichterem před nadávnem nepřišel Krejčí, který to řekl na plnou hubu, tak věřím tomu, že by jsme se to odsud oficielně nikdy nedozvěděli (kdyby to dopadlo, tak jak to dopadlo).

A co se týče viny - neviny:
Nepopiratelný fakt je ten, že zde byl zaměstnavatel, který okrádal., a byli zde zaměstnanci (a to ne jenom hráči), kteří byli okradeni. A pokud někdo bude svádět vinu na ty okradené a různě je peskovat- tož o jeho mozkovém trustu si myslím svý.
 
 
24.07.2020, 07:02
 
 
Reakce na hoty: Co to kecá ? Do 31.7. s tím můžeme ještě...
Zaměstnavatel by ti měl přestat posílat mzdu. Odvody ze mzdy bys ale posílat musel. Zaměstnavatel by ti měl každý druhý měsíc poslat cár papíru, kde byste se dohodli na tom, že další měsíc už mzda dorazí, i ta dlužná. Neposlal by nic ..... jenom každý druhý měsíc to lejstro. Ty bys ovšem nadále musel odvádět povinné odvody. Dostal by ses do krutýho mínusu. Po roce by ti neposlal žádný lejstro, ale jenom zatelefonoval a po telefonu by ti sdělil, že ti nabízí velmi úžasnou možnost: pošle ti 30 procent té dlužné mzdy (která ti samozřejmě ani náhodou nepokryje ony povinné odvody, které bys musel stále platit). Žádnou papírovou smlouvu by ti k tomu neposlal. Ber nebo neber. Tečka.
Někteří lidé si tohle inferno umí představit a nepotřebují to zažít na vlastní kůži, aby věděli, oč se jedná. Ty asi mezi tyhle lidi patřit nebudeš, viď?
 
 
24.07.2020, 05:50
 
 
Reakce na thegod: Víš co mi Ondro přijde divný? Skoro vš...
Smutný na tom ovšem je, že ohledně písemné formulace, tedy smlouvy, kterou hráči neviděli (pouze nějaký ústní výžblebt), ohledně těch 30 procent., ..... tak to už jde za tím nejnovějším vedení.
A co se týče hráčů - zachovali se správně. Tady je prostě někdo okradený a někdo, kdo okrádal. A dávat nůž na krk těm, co byli okradení? No to si asi někdo dělá p*del, ne?
V tomhle klubu (organizaci) už nevěřím vůbec nikomu. Proto jsem také na to úchvatné konto neposlal ani haléř. Ta tisícovka (a možná i více) by mě opravdu nezruinovala., ale jde o princip, důvěru, morální aspekt.......
Nepřijdu ani na ono tzv. setkání s fanoušky. V minulosti (a ne tak vzdálené) jsem slyšel toliků keců, polopravd, lží, ..... že už fakt nemám zájem to poslouchat dál.
 
 
22.07.2020, 18:07
 
 
Reakce na hoty: To není omluva samozřejmě. Ale tady Krej...
Přečti si, co, tuším včera, napsal o tom tpd. Popsal to velmi srozumitelně. Z velkého mínusu by se dostali do menšího mínusu. Nezískali by v konečném důsledku nic. Pouze další hromadu slibů, jakou v životě nikdy neslyšeli.
 
 
22.07.2020, 18:03
 
 
Reakce na hoty: Na co jsou zvyklí třeba na Slovensku v p...
Zkus vyždíbnout jiné hráče, než Valach a zkus jinou soutěž, než KHL.
 
 
22.07.2020, 17:52
 
 
Reakce na hoty: Krejčí a jeho hráči, cituji: se nenechaj...
Kdyby dostali těch 30 procent, tak jsou pořád v mínusu. Sice v menším, ale pořád je to mínus. Tpd to tu, tuším včera, krásně vysvětlil. Tzv. polopaticky.
A těm zahraničním hráčům se vůbec nedivím. Oni bydlí v zemích, kde funguje vymahatelnost práva, jsou na to zvyklí., jsou zvyklí na to, že lež je lež a ne odlišný pohled. Jsou zvyklí na to, že když je někomu dokázána lež, tak se dotyčný omluví, není potřeba k tomu soudní rozhodnutí, které je v této zemi stejně houby platné. jsou zvyklí na to, že vulgarita je vulgarita, že pomluva je pomluva a na spravedlnost se nečeká X let. Je to jiný svět. Jsou zvyklí na hodnoty charakteru a morálky. Jsou zvyklí na to, že když se podepíše smlouva, ta se dodržuje. Když se něco slíbí, tak se to splní. U nich tam mnohdy stačí podání rukou a to prostě platí. Tady podepsali stohy papírů a můžou si s nimi akorát tak vytřít p*del. Ti američané to řekli dobře: kdyby se to stalo u nich, už je někdo za katrem.
Tohleto přijít muselo. Nebo si snad někdo myslel, že donekončna ti hráči (zaměstnanci) budou baštit ty nekonečné a nekonečné sliby ve smyslu: příští měsíc zaplatíme?
 
 
22.07.2020, 15:06
 
 
Reakce na Pšouk: Jsem na tom stejně, zajímala by mě jmén...
K prvnímu odstavci:
"""Podle zástupců Chomutova souhlasila s odpuštěním dluhu většina hráčů, z 60 bylo proti jen sedm, které zastupuje Krejčí. Jedná se například o Bretta Flemminga, Juraje Valacha nebo Justina Peterse.
„Snažili se nás jen dostat pod tlak, že jiné agentury na rozdíl od nás vše pochopily. Ale to nás moc nezajímá. Když chce klub hráče se zkušenostmi z NHL, musí počítat, že on i my budeme vyžadovat profesionalismus, na který jsou dotyční zvyklí z profesionálních klubů a lig. Bude očekávat a vyžadovat stoprocentní dodržení toho, co se podepíše,“ podotkl Krejčí a zároveň zpochybnil informaci, že proti možné dohodě jsou jen hráči, které zastupuje."""
odkaz
 
 
22.07.2020, 11:04
 
 
Reakce na mmyšák: no.. já taky.. ale to pořadí není dobr...
Tak níž už spadnout nemůžeme. Takže te´d už to jde jenom zase nahoru, tedy tím správným směrem.
 
 
22.07.2020, 11:01
 
 
Já jsem teď vlastně z generace, která tu zažila extraligu, 1. ligu, 2. ligu a ...... doplní to kraj. Komu se tohle jinde poštěstí? Smajlík
 
 
22.07.2020, 10:54
 
 
Tak jsme se vrátili do let 1945 - 1949. ....
 
 
22.07.2020, 10:15
 
 
Reakce na kirchna01: Jojo prodají ji. Ta má taky svou c...
Jsme jedno z mála diskuzních for, které ještě funguje. U ostatních klubů je nechalo zavřít vedení těch klubů, protože se jim nelíbily názory. Oni tu stránku neprodali.
 
 
22.07.2020, 09:59
 
 
Reakce na Alkec: Jo no..vratilo.. ale je aspoň snaha to ...
Ono by chtělo znát čistou pravdu o úmyslech. Mě vždycky vrtalo hlavou, jak někdo soudný může za 1 korunu českou koupit několika milionový dluh. Ty bys od někoho koupil za 1 korunu (nebo i zadarmo) několika milionový dluh a vzal si to na svůj hrb? Určitě ne. A nechtělo se mi vůbec věřit, že to těch 11 (potom 9, pak 7, dnes údajně jenom 5) "odvážných" provedli čistě a jenom z důvodu udržení hokeje (1. liga) v CV. když sem si přečetl článek od Krejčího, který naplno popsal jak to funguje, tak se tak nějak utvrzuji v tom, že ta koupě toho šíleného dluhu nebyla jenom z lásky k hokeji. Ale do hlav těch pánů nevidím, tak si jenom myslím svý. ..... a je docela možné, že odpoledne, až si kliknem na tuhle webovou stránku, tak se objeví Error - stránka neexistuje.
 
 
22.07.2020, 09:32
 
 
Reakce na Alkec: Tak neříkám nic, ale zároveň si dokážu ...
Ale ono se to přece k tomu Soukupovi (to co on tehdy říkal a chtěl a jak to viděl) po roce vrátilo. Kolečko se uzavřelo.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v   | Jun.
HC Škoda Plzeň
Piráti Chomutov