Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Churchill" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
22.07.2020, 18:03
 
 
Reakce na hoty: Na co jsou zvyklí třeba na Slovensku v p...
Zkus vyždíbnout jiné hráče, než Valach a zkus jinou soutěž, než KHL.
 
 
22.07.2020, 17:52
 
 
Reakce na hoty: Krejčí a jeho hráči, cituji: se nenechaj...
Kdyby dostali těch 30 procent, tak jsou pořád v mínusu. Sice v menším, ale pořád je to mínus. Tpd to tu, tuším včera, krásně vysvětlil. Tzv. polopaticky.
A těm zahraničním hráčům se vůbec nedivím. Oni bydlí v zemích, kde funguje vymahatelnost práva, jsou na to zvyklí., jsou zvyklí na to, že lež je lež a ne odlišný pohled. Jsou zvyklí na to, že když je někomu dokázána lež, tak se dotyčný omluví, není potřeba k tomu soudní rozhodnutí, které je v této zemi stejně houby platné. jsou zvyklí na to, že vulgarita je vulgarita, že pomluva je pomluva a na spravedlnost se nečeká X let. Je to jiný svět. Jsou zvyklí na hodnoty charakteru a morálky. Jsou zvyklí na to, že když se podepíše smlouva, ta se dodržuje. Když se něco slíbí, tak se to splní. U nich tam mnohdy stačí podání rukou a to prostě platí. Tady podepsali stohy papírů a můžou si s nimi akorát tak vytřít p*del. Ti američané to řekli dobře: kdyby se to stalo u nich, už je někdo za katrem.
Tohleto přijít muselo. Nebo si snad někdo myslel, že donekončna ti hráči (zaměstnanci) budou baštit ty nekonečné a nekonečné sliby ve smyslu: příští měsíc zaplatíme?
 
 
22.07.2020, 15:06
 
 
Reakce na Pšouk: Jsem na tom stejně, zajímala by mě jmén...
K prvnímu odstavci:
"""Podle zástupců Chomutova souhlasila s odpuštěním dluhu většina hráčů, z 60 bylo proti jen sedm, které zastupuje Krejčí. Jedná se například o Bretta Flemminga, Juraje Valacha nebo Justina Peterse.
„Snažili se nás jen dostat pod tlak, že jiné agentury na rozdíl od nás vše pochopily. Ale to nás moc nezajímá. Když chce klub hráče se zkušenostmi z NHL, musí počítat, že on i my budeme vyžadovat profesionalismus, na který jsou dotyční zvyklí z profesionálních klubů a lig. Bude očekávat a vyžadovat stoprocentní dodržení toho, co se podepíše,“ podotkl Krejčí a zároveň zpochybnil informaci, že proti možné dohodě jsou jen hráči, které zastupuje."""
odkaz
 
 
22.07.2020, 11:04
 
 
Reakce na mmyšák: no.. já taky.. ale to pořadí není dobr...
Tak níž už spadnout nemůžeme. Takže te´d už to jde jenom zase nahoru, tedy tím správným směrem.
 
 
22.07.2020, 11:01
 
 
Já jsem teď vlastně z generace, která tu zažila extraligu, 1. ligu, 2. ligu a ...... doplní to kraj. Komu se tohle jinde poštěstí? Smajlík
 
 
22.07.2020, 10:54
 
 
Tak jsme se vrátili do let 1945 - 1949. ....
 
 
22.07.2020, 10:15
 
 
Reakce na kirchna01: Jojo prodají ji. Ta má taky svou c...
Jsme jedno z mála diskuzních for, které ještě funguje. U ostatních klubů je nechalo zavřít vedení těch klubů, protože se jim nelíbily názory. Oni tu stránku neprodali.
 
 
22.07.2020, 09:59
 
 
Reakce na Alkec: Jo no..vratilo.. ale je aspoň snaha to ...
Ono by chtělo znát čistou pravdu o úmyslech. Mě vždycky vrtalo hlavou, jak někdo soudný může za 1 korunu českou koupit několika milionový dluh. Ty bys od někoho koupil za 1 korunu (nebo i zadarmo) několika milionový dluh a vzal si to na svůj hrb? Určitě ne. A nechtělo se mi vůbec věřit, že to těch 11 (potom 9, pak 7, dnes údajně jenom 5) "odvážných" provedli čistě a jenom z důvodu udržení hokeje (1. liga) v CV. když sem si přečetl článek od Krejčího, který naplno popsal jak to funguje, tak se tak nějak utvrzuji v tom, že ta koupě toho šíleného dluhu nebyla jenom z lásky k hokeji. Ale do hlav těch pánů nevidím, tak si jenom myslím svý. ..... a je docela možné, že odpoledne, až si kliknem na tuhle webovou stránku, tak se objeví Error - stránka neexistuje.
 
 
22.07.2020, 09:32
 
 
Reakce na Alkec: Tak neříkám nic, ale zároveň si dokážu ...
Ale ono se to přece k tomu Soukupovi (to co on tehdy říkal a chtěl a jak to viděl) po roce vrátilo. Kolečko se uzavřelo.
 
 
22.07.2020, 09:23
 
 
Tak každopádně, jak je v české kotlině zvykem, se bude hledat vnější nepřítel.
 
 
21.07.2020, 22:07
 
 
Mě to tu připomíná divoké devadesátky.
 
 
21.07.2020, 17:13
 
 
Reakce na bera: Proč by jsme jí přeskočily? Jeden rok kr...
Aha. A na ty první dvě otázky odpověď znáš? A myslím tím také, aby jsi stál pevnýma nohama na zemi.
 
 
21.07.2020, 17:02
 
 
Reakce na bera: Ten investor co je ochotný zaplatit těch...
Jací hráči běžně hrají za kraj? Kdo se sem pohrne? My přeskočíme 2. ligu?
 
 
21.07.2020, 14:45
 
 
To jako až budeme v tý krajský soutěži, tak to budou hrát zaměstnanci (třeba) chomutovských železáren, kteří si po odpracované šichtě odpoledne zahrají pro zábavu srandamač? Smajlík A po zápase přijdou za fanoušky (jestli jich bude 50, tak to bude hodně) a požádají je o párek a pivo? Smajlík
 
 
21.07.2020, 08:45
 
 
V normální společnosti, kde funguje morálka a charakter vždy platilo, platí a bude platit: stal se "zločin" - musí následovat trest.
Vina v žádném případě nevisí na p. Krejčímu a nebo hráčích, kteří 150x slyšeli: příští měsíc vám to doplatíme. Slyšeli to několik let. A zcela logicky je jim nějaký chomutovský klub u zádele. A ono nejde jenom o ty hráče. jedná se i o jiné subjekty a také již bývalé zaměstnance.
 
 
10.03.2020, 13:13
 
 
Reakce na higway: nejsem žádným fanouškem naší vlády ani...
Co se jí daří eliminovat? Kdyby jsme byli takovou atraktivní turistickou zemí, jako je Itálie, nebo Rakousko, tak je to tu ve stejné míře, jako např. v té Itálii. A rozšiřovat se to tu bude, a je jedno, zda je tu brouk pytlík Babiš, nebo brouk pytlík higway. Bacil se šíří vzduchem. A je otázkou času, kdy se rozšíří po celé zemi. Obvzláště, pokud nebudou eliminovány body B, C, D, atd.
 
 
10.03.2020, 12:44
 
 
Reakce na Neznalec: Tvé A mi příjde jako zbytečný risk b...
A nebo se nakazit bacilem. vyber si.

Já jenom tím chci upozornit na to, že ta nařízení toho brouka pytlíka, který se se*e do všeho, místo aby to nechal na odbornících ve svých oborech (viz Francie, Německo, Rakousko, Španělsko, ….) jsou chaotická a přinesou víc škody než užitku
 
 
10.03.2020, 12:41
 
 
Jenom na okraj: Určitě jste už byli na letišti, nebo na vlakových nádraží v Praze (Wilsonovo a Masarykovo nádraží). Tam se za jeden jediný pitomý den vystřídá průběžně x tisíc lidí !! Tolik lidí, kolik jich za jedno utkání nepřijde do arény O2.

 
 
10.03.2020, 12:34
 
 
Reakce na Neznalec: Asi by jsi na to koukal jinak že umř...
A jak bych třeba měl koukat na to, kdyby někdo z rodiny umřel, protože jsem byl v situaci B, C, D, atd. ? Co ty na to?
Víš kolik lidí každý rok umírá na pitomou chřipku?
 
 
10.03.2020, 12:25
 
 
Reakce na ji: ono je rozdíl chodit v dané situaci na hok...
situace A) na hokej přijde 1000 lidí. Několik z nich má bacil. Je velká pravděpodobnost, že se rozleze i na zdravé jedince.
situace B) do autobusů během dne nastoupí i více jak 1000 lidí. A v plném dopravním prostředku jsou ksichty od sebe vzdáleny sotva pár cm. Někteří budou mít bacil. Různě budou pokašlávat, budou kýchat do dlaní a těmi se budou přidržovat madel. Zdraví lidé nemají šanci bacilům uniknout. A bude jich více jak na tom hokeji.
situace C) Ve velkých továrnách a podobně - podobná situace jako v MHD.
situace D) Velká obchodní centra - podobná situace jako v MHD.
Atd., atd. ….
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 16:30 | Muži
Piráti Chomutov
HC Lovosice