Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-11-25" |  vypnout filtr
 
<12
RSS RSS
Další diskuse: 
 
25.11.2021, 16:14
 
 
Reakce na VADO: Kde jsou lidi, je i protekce. Prostě čes...
asi máš pravdu v některých věcech diskusí a koncepcí už to bylo spousta a k ničemu to nevede.Co myslíš tím ekonomicky rodinám pomoci ,kterým ? Všem nebo některým ,pak to zas nejsou rovné podmínky pro všechny.Podle mého je největší potíž v tom co píše v druhém odstavci svého příspěvku
 
 
 
Reakce na tpd: Z vlastní zkušenosti vím..že protekce je ...
Tomu se asi nevyhne žádný trenér, protože protekce je i to, když někdo nechodí na tréninky a stejně hraje, když přijde na zápas, protože i bez tréninku ho trenér vidí jako lepšího hráče. Tím jsem si sám prošel jako trenér a dneska už bych to taky neudělal.

Nicméně u Petra budí vášně mimo jiné i to, že se ten zatuchlý hokejový rybníček snaží rozhýbat. Jednak prostě vyžaduje stoprocentní přístup, který ne každý teenager má, a taky hledá jiné cesty, jak zvýšit konkurenci v rámci klubové mládeže. To, že se někomu hrálo lépe o ligu níž, ať už v Kadani nebo Klášterci, je vlastně logické a bylo to tak i v áčku. Některým zkrátka svým přístupem stačí nižší soutěž, kde na ně není takový tlak, aby makali na sto procent. Ale v Čechách je dobrým zvykem, že za všechno může trenér. Málokterý hokejista začne u sebe. Ostatně nedávno v tomto smyslu mluvil o mladých i Vladimír Růžička. Jim stačí nebýt nejhorší. A někteří si jdou prostě zahrát. Vyžadovat stoprocentní výkon není zločin, natož aby to bylo na nějaké veřejné anonymní hanění. Pokud má ten člověk koule, ať vyleze z nory a můžeme se o tom bavit.
 
 
25.11.2021, 12:05
 
 
Reakce na tpd: Z vlastní zkušenosti vím..že protekce je ...
Kde jsou lidi, je i protekce. Prostě česká společnost je celá nemocná a tomu odpovídá i dění okolo sportu jako takového. Prostě to chce vytvořit rovné podmínky pro všechny a dlouhodobou koncepci celého hokeje, respektive sportu jako takového, ale to by se musela vytvořit nejdříve diskuse, která by i zapracovala kritiku, podněty atd a dále otevřenou formou začala měnit ten hokej jako takový a vytvořit se jednotná koncepce pro mládež, kdy by se vrátily i podmínky k tomu, že i na malém městě můžeš do určitého věku i při menším počtu hráčů hrát určité soutěže a ekonomicky těm rodinám pomoci co nejvíce by to bylo možné, aby vlastně ta základna byla co nejširší. Dále bys musel ty trenéry mládeže taky slušně zaplatit, aby to mohli od určité úrovně dělat na profesionální bázi atd. Zrušit tabulky a odstupné a do juniorek to financovat klidně plošně, tak aby když někdo bude cítit, že se k němu někdo nechová fér, aby šel zkusit štěstí jinam. Každý hráč potřebuje jiný přístup, kde se nebude hodit do šablony, půjde tam, kde mu to bude sedět i lidsky. atd.
 
 
25.11.2021, 11:55
 
 
Pánové nechci Vám brát naději, ale už žiju 15 let v Německu a v podstatě je Německo co se týče otevřenosti na tom stejně jako Češi, takže bych si žádné naděje nedával. Ve 3 Německé lize, sice hraje Holandská reprezentace a nevím kdo ještě, ale jsou to týmy, které nesmí postoupit. DEL2 nebo DEL1 prostě nechce konkurenční prostředí, tak jako česká extraliga. Nejotevřenější je na tom mezinárodní rakouská hokejová liga, ale tam zase ležíme na špatné části republiky.
Jediným způsobem asi, jak by to šlo obejít udělat jakoby německý tým hrající v Chomutově, ale to by museli pořešit nějak právníci, zda by to vůbec bylo možné, ale reálná možnost je pouze v řádu několika málo procent.
 
 
<12
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.