Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "VADO" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
12.01.2020, 21:03
 
 
Zmrznou Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
11.01.2020, 22:07
 
 
Tak tím, že bere všechno musí jít jeho cena pomalu dolů, tím pádem tam sedí ta Sahara. Navíc koblihář už mu taky asi nesype.
 
 
11.01.2020, 19:24
 
 
Reakce na Adjuk: *2* je to pifus. Koukal jsem na ten je...
Tak Kladno je v pérdeli stejně tak jako třeba my. Jim tam po konci poldovky nic nezůstalo a z Kladna se stalo předměstí Prahy, není tam dost firem, které by hokej dokázali podporovat na slušný úrovni. Kolik dostává Kladno od města? Prostě kde nic není, ani smrt nebere.
 
 
11.01.2020, 19:22
 
 
Vypadá to, že v Kadani si to začíná nějak sedat, uvidíme co bude v příští sezóně, kolik hráčů z letošního kádru jim tam zůstane.
 
 
10.01.2020, 07:22
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Tak se koukl na pořádný hokej, p...
Tak já spíše nechápu, proč si pořád společnost myslí, že dobrý sportovec bude zároveň někdo, kdo ten sport dokáže dotáhnout někam dál i jako manažer či majitel. Bohužel tyto švejkoviny jsou jenom odrazem celý společnosti. 30let se kašlalo na pořádný vzdělání, nyní máme naprostou většinu lidí s titulem, kteří ale nic neumí. Protože obdržený titul neznamená vzdělaného člověka. Dále se napříč společností kašle na koncepci a konsensus (já tomu říkám 2K), které vychází z faktů a analýz. U hokeje to platí dvojnásob. Svaz kašle na diskusi o směřování hokeje napříč spektrem (majitelé/sponzoři/hokejisté/vědecká i laická veřejnost. U posledního jmenovaného myslím jak diváky, kteří za to platí, tak lidi, kteří se okolo hokeje nějakým způsoben pohybují. Bohužel jeden z mála lidí, který měl to nadání a mohl český hokej někam koncepčně posunout byl nedávno zemřelý pan Bukač senior. Smutné je to, že jediný,kdo má náznak koncepce, ale absolutně nesmyslné představy neodpovídající české realitě je Pešán. O tom chlapovi si mohu myslet, co chci, ale ten nějakou představu má. Bohužel pro český hokej, chce roubovat něco, co zde nemá tradici ani šanci se uchytit a pokud dojde k jeho plánům, tak bohužel pošle český hokej ještě níže, než se nyní nachází. Bohužel politika nám ukazuje, že se stále dá morálně klesat níže a níže a český hokej bohužel čeká stejný osud. Můžeme si nechat zahrát akorát tak smuteční pochod.
 
 
03.01.2020, 12:06
 
 
Reakce na Penquin: Já taky zaslechl, že Vondrka do HK a ...
Tak do Hradce bych Vondrku klidně očekával, ale Klepiše do Sparty? Co by tam dělal? I mladej Růža tam hraje 4. lajnu. Jinak na hokeji cézet je zajímavý text o mladém Růžičkoví viz zde: odkaz
 
 
31.12.2019, 19:02
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Bych se nasmál, kdyby se 4-5 tým...
To je nereálné vedení DEL je stejnej svinčík jako APK
 
 
26.12.2019, 20:26
 
 
Reakce na Adjuk: Jeer ono se hrálo?...
Hele hrálo se a dokonce je divnej den, Slávie výhra venku, Piráti vyhráli v Budějovicích a Kadaň dala doma soupeři 9 gólů, něco se děje.
 
 
23.12.2019, 08:18
 
 
Politika nám ukázala, že když si myslíme, že hlouběji na dno už to nejde, tak se ukáže, jak moc jsme se mýlili. Hokejová generalita předvádí přesně to samé, kam až musí český hokej padnout, aby se odrazil ode dna? Každopádně hodně hluboko. Nejsmutnější je, že to provádí borci z naganské generace, ale zde se jenom ukazuje, že můžeš být suprový hráč, ale o to horší funkcionář a hokejový politik. Není to zrovna dobrá zpráva pod stromeček pro hokejový národ.
 
 
20.12.2019, 08:15
 
 
Reakce na dronte: Tak nevím co si mám o Buchalovi myslet...
Tak múžeš to brát, že je kouč prostě nad věcí anebo jak psal Jeseník, může to být myšleno ironicky. Ber to tak, že nyní vlastně jde o to, dostat se pořádně do tréninku před play off a nacvičit, co nacvičit jde. Jako bod ze Vsetína dobrý a to i možná navzdory všemu. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
16.12.2019, 22:25
 
 
Reakce na higway: měli počkat je volnej KOVALČUK to by b...
To je fakt, ten umí zapařit Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
13.12.2019, 21:48
 
 
Reakce na Adjuk: To ses vado nepochlubil rodinnym prirus...
Děkuji Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
13.12.2019, 19:39
 
 
Reakce na higway: jo Gross to je on má snad i nějaké tit...
Gross je jeden z nejlepších trenérů v Německu vůbec, myslím že s Wolfsburgem hrál hodně vysoko a od loňska nebo předloňska trénuje jeden z nejtradičnějších klubů, právě Orly z Mannheimu a loni naprosto suverénně ovládl play off a po dlouhé době vyhrál s Mannheimem titul. Letos hraje dle mého kolegy nad poměry, protože má hodně omlazený kádr. Psalo se o něm i o možném trenérovi německé reprezentace, ale nechtěl se vzdát trénování v klubu.
Jinak zde info z elite prospects: odkaz
 
 
13.12.2019, 19:02
 
 
Reakce na higway: myslím že to nebude nic horetního ,něk...
Tak asi myslíš Grosse co nyní trénuje Mannheim?
Jde o to, že dostáváš normální plat, ze kterého se platí i zdravotní a sociální. Ve třetí lize (pokud jsi hvězda týmu)bereš asi peníze, které odpovídají slušně vydělávajícímu Němci (odhaduji 2,5-6 tis euro na packu, pokud dostaneš profesionální smlouvu a je to asi spíše u té spodní hranice). Máš třeba v DEL 1 týmy jako Mnichov, kde ti hráči si asi vydělají slušný peníze, ale asi to není to co ve Skandinávii či Švýcarsku. Mně se ten systém tady docela líbí, není možný aby tu někdo dostával plat násobně vyšší než 5000 tis euro na packu. To platí určitě ve fotbale. Hokej je dle výdělku dle nějakých průzkumů za fotbalem, házenou, basketem a i zimními sporty v Německu.
 
 
13.12.2019, 10:07
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Ano ta pravidla jsou podobná jak...
V rámci EU jako člen EUstátu nic takového neřešíš, protože to máš automaticky. V podstatě já se zde oženil a žiju zde 15 let a nikdy jsem pracovní povolení atd. neřešil a mohu si zažádat i o druhé občanství v rámci EU, kdybych si vyběhal ty byrokratické formality. Moje 10 ti měsíční dcerka, která se zde narodila dostala automaticky obě občanství.
Americké reálie neznám, pamatuji že jsem kdysi před x lety viděl film zelená karta, ale krom hlavního herce si tam nic moc nevybavuji. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
12.12.2019, 23:26
 
 
Reakce na krokuss: Jen sem podotknul že když přišel nehr...
To máš pravdu, ale Buchal to řekl dobře, takovou roli ti odehraje ve 4. lajně někdo z našich mladých hráčů.
 
 
12.12.2019, 23:07
 
 
Reakce na higway: A to víš nebo tipuješ odhaduješ ? Něj...
Co myslíš? Většinou jsou v Oberlize hvězdy týmu placení profesionálové a mlaďoši poloprofesionálové. Nikola je hvězda celé ligy a Řezenští lední medvědi( Regensburger Eisbären) nyní peníze mají i ambice na postup jsou, jenom to prozatím nevychází, protože je tam jeden Holandský tým, který kvalitativně Oberligu převyšuje, ale dle dohody nemohou postoupit, takže často vyřadí favority a nikdo nemá šanci si pak o členství v DEL 2 zažádat.
 
 
11.12.2019, 22:07
 
 
Reakce na krokuss: To tu už i někdo psal - je se svojí r...
Do boha má ještě daleko, to jsou jiní, ale když mu sedne den, tak je na ledě sám. Pravdou je, že je strašně náladovej.
 
 
11.12.2019, 21:55
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Samozřejmě a to jsem vařil z vod...
Když se podíváš na místa narození, tak je tam těch Čechů fakt hodně: odkaz

Stačí se podívat na Kader a je jich tam fakt hodně. Většina už má německý pas.
 
 
11.12.2019, 21:45
 
 
Reakce na krokuss: Je to smutné Nikola Gajovský má víc v...
Tak Nikola je tu proto, že tu pracuje i jeho manželka a dostal několik nabídek i do vyšší ligy, ale nešel aby byl s rodinou.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.