Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
12.09.2019, 19:49
 
 
Já si myslím, že to pivo co pijete v aréně je v pohodě. Jen by bylo lepší, kdyby to nebyla desítka ani 12 tka, ale sedmička. Snad se zadaří a vám dojde, že pivo, pivo na hokej nepatří. Smajlík
 
 
07.08.2019, 09:41
 
 
Včera jsem byl. Myslím si, že máme na čem stavět. Na to, že se v drtivé většině kluci znají necelé 3 týdny to bylo dobré. Potřebujeme tým doplnit jedním starším hráčem do pole a jedním starším brankářem. Prostě věřím že si to sedne.
 
 
06.06.2019, 21:25
 
 
Jak začít. Milana Soukupa je mi svým způsobem líto. Naštěstí nespadl do průšvihu. Ten balvan co měl rozbít byl na něj moc velkej. Chtěl bych, aby zde hokej byl. Mohlo by se zkusit ohledně akademie zažádat na svazu o vyjímku, pokud bychom nedali Á tým dohromady.
Pak bych chtěl poděkovat těm, co spravují sportovní areál v Cihlářské ulici za to, že umožnili některým mládežníkům tréninky za velmi přijatelné peníze. Otisknu dopis, který jsem včera dostal . Otisknu ho s dovolením
"" Ahoj Pepo,
vím, že píšeš na fórum Pirátů a chci tě o něco požádat. Můžeš tam prosím napsat to, že trénéři musí vybírat příspěvky od rodičů už teď v květnu, aby se jim zaplatili dlužné výplaty a dál nás mohli trénovat. A to jsme jim platili už v září na celý rok a od města dostali všechny peníze už snad v únoru na celý rok taky. Prý už nemají z toho na tuhle sezónu ani korunu a vůbec nevíme, co bude dál.
Jestli to takhle půjde dál, tak jsme rozhodnutý většina odejít jinam. ""
Co dodat ? Tato čísla budou asi nepřesná, nicméně snad ne o tolik. Na vstupném se vybralo 13 700 000 korun. od města dohromady asi 20 000 000, z NHL přišlo tuším že 11 500 000, kraj dal 3 500 000, z ministerstva ( ? ) přišly 4 000 000 a od tzv. drobných podnikatelů asi 23 000 000. Ptám se. KDE TY PRACHY JSOU ???
Podivoval jsme se v minulosti nad tím, proč vyhazujeme trenéry mládeže a taháme sem z celé republiky ty, kteří zde nedělali za 25 000.
I já jsem tleskal Veverkům, i já jsem vyvolával Růžu atd. Ne, nestydím se za to. Prožil jsem i díky Pirátům krásné chvíle, ale i bezesné noci.
My musíme ten restart udělat znovu a od základu. Mnozí z nás zde chtějí, aby Veverkové úplně z hokeje zde odešli. OK. Ale bylo by fér, abychom poděkovali i Standovi a popřáli mu hodně štěstí.
Když jsme dnes poslouchal prohlášení Milana Soukupa, bylo mi ho moc líto. Pokud jeho místo zaujme pan M, tak samozřejmě že si budu přát, aby se mu restart povedl.
Mnohdy jsem na Davida Dindu nadával, nebo s ním nesouhlasil, ale i v něm vidím určitou naději, protože ten kluk se jistě z mnoha chyb poučil a snad ví, co dělat lépe a jak hokeji pomoci.
 
 
03.06.2019, 13:43
 
 
Pokud bychom měli mít potíže a že je asi zatím máme, se sestavením Á mužstva, nebo nedejbože začínat od nuly někde v okresním přeboru, tak by možná bylo lepší, Á mužstvo nestavět a veškerou sílu, naděje a hlavně peníze investovat do mládeže. Mít zde kvalitní mládežnickou základnu - akademii, od přípravek přes žáky po juniory.
 
 
31.05.2019, 17:21
 
 
Berte mou informaci na 90 %. Pirati i Trhaci dnes podali prihlasku do 1.ligy. Milan Soukup udajne zvazuje ze se na to vykasle. Duvod ? Dostal velmi zkreslene informace od tech,co byli pred nim. Samozrejme co se vztahuje k financim.
 
 
17.05.2019, 16:50
 
 
Reakce na Kreon: Marčus nemá A licenci a podle všeho mít...
Sportovní manažer by mohl být Marek Tomica. Musíš více číst mezi řádky.
 
 
17.05.2019, 09:53
 
 
Reakce na jarda72: Muj nazor je, ze pristi sezonu meli t...
Járo, souhlas. Kreona už nikdo nebere, díky jeho výpadkům, naštěstí vážně. Smajlík
 
 
17.05.2019, 08:59
 
 
Takže Beck, který snad stojí za transferem mladíků směr Prostějov se vrací k junkům. To není vůbec dobrý krok pro Piráty do budoucna. Myslel jsem, že zde toho pána už neuvidím. Trenérem Á týmu bude člověk z Budějovic , Martin Strba. Takže věřím, že se budou chtít junci do Chomutova, vzhledem k dobrým vztahům s tímto trenérem vrátit. A jestliže by byli asistenty Marčus a Koleso, tak souhlasím všema deseti. Hrajícím manažerem bude současný hráč Pirátů Chomutov atd. No, bude to zajímavé, pokud je to pravda. Trenér, který by měl přijít z jihu má velmi dobré vztahy se Spartou Praha, takže to bude asi tóčo
 
 
27.04.2019, 16:03
 
 
Fanoušci, uvědomte si prosím, že Milan Soukup by měl mít funkci podobnou té, co měl Veverka junior. Bude mít výhodu v tom, že zná místní prostředí, místní kraj atd.
 
 
26.04.2019, 22:37
 
 
Všichni, co zde jmenujete všemožné sponzory, zapomínáte na jednoho a to docela solventního. Snad to vyjde. Držme palce
 
 
26.04.2019, 19:55
 
 
Takže asi takhle. Znám Milana Soukupa strašně moc let. Troufnu si říct, že jsme kamarádi. Něco v životě dokázal a přesto je stále zcela normální chlap, který si dovede popovídat s kýmkoliv, aníž by dával najevo případný rozdíl, ať by byl jakýkoliv. Nepamatuji se, že by se někdy nad někým povyšoval. Je super, že zná hokejové prostředí, zná zdejší podnikatele, je v kontaktu s politiky. Milan je místní a " očůrat " ho, je takřka nemožné, neboť se dovede obklopit lidmi, kteří ho ctí a ví, co a jak. Takže za mne Milane díky a věřím, že jsme na startu nové epochy. Moc si to přeji.
 
 
23.04.2019, 13:58
 
 
Je mi moc lito, jak hokej v Chomutove dopadl. Když měl pan Veverka penize, nalepila se na něj spousta vychc-anych lidi.
Ve vedeni hokeje byli mnohdy taci, u kterých byl úspěch Á tymu až na druhé koleji.
Co si myslet o tom, když chlap sháni kvalitni hokejky pro svého syna a když se ozve na inzerát, jede do nedalekeho města, kde je garáž hokejovým materiálem narvaná k prasknuti. Do prd-ele, to přeci neni normálni. Vždyť o té populárni garáži vi spousta lidi a jméno prodavajiciho je také známo.
Fanoušci se za trenéra, ale i majitele mnohdy postavili. Dokonce když bylo nejhůř, vytáhli jsme *choreo* na jejich podporu, i když po nás šla půlka republiky.
Všechno marné. Takže i já bych chtěl panu Růžičkovi, pánum Veverkům a panu Šaškovi poděkovat. Začneme od nuly začněme s novými lidmi
A mimochodem, víte o tom, že podobné potíže, co potkaly Piráty před rozhodujícími boji, měl před lety i Slavie ? A víte o tom, kdo to tehdy zavinil ?
Zbytek, včetně fotografií na facebooku Josef Šebek
 
 
17.04.2019, 12:22
 
 
Reakce na nazor: Myslíš že by Ryplovo a Kordulíkovo pení...
Jasně že ne. Jasně že by bylo třeba dalších sponzorů. Nicméně bych rád viděl mezi těmi, co povedou v budoucnu náš hokej tyhle 2.
 
 
17.04.2019, 11:46
 
 
Já jsem moc rád, že jsem zažil do této chvíle to, co jsem s hokejem zažil. Ne vždy to byla procházka Růžovou zahradou. Nicméně takové derby s Ústím, vyhecované zápasy s Litvínovem, vítězství na Spartě, výjezdy do Jihlavy nebo Vítkovic. To mi nikdo nikdy nevezme. Když se stal majitelem klubu p. Veverka, tak okamžitě se na něj jak pijavice přisáli někteří vlezprd-elkové. Bohužel Veverka starší neměl až tak přehled, co se mu v klubu děje. A ti vych-caní toho naplno využili. Bohužel. I tihle lidé napomohli k tomu, že jsme padli. Nicméně i my diváci jsme se mnohdy nechovali tak, jak by jsme se chovat měli. V klubu Pirátů musí být mezi realizačním týmem pořádná čístka. Rozloučil bych se s asistentem Šťastným a masérem Šaškem. Možná bych poděkoval i Vláďovi. O hokej zde v CV se zajímají podnikatelé, kteří něco dokázali, něco umí a k Chomutovu mají vztah. Takže by bylo vhodné, aby i pan Veverka při vší úctě a pokud se najde zájemce, vše okolo Á týmu prodal. Údajně by si ponechal mládež. Mládež zde má docela slušnou úroveň a tak snad by nedošlo ke zvratu. Radka Dudu bych moc rád viděl zde u Pirátů v nějaké funkci. Přes různá extempore ten kluk zanechal i kladný dojem. Tahal z bryndy Litvínov, Vary, Plzeň, ale i nás. Nepamatuji zápasy, které by odchodil. Mnohdy se mi odpovědi Mága nepozdávali, nicméně komunikoval a komunikoval v rámci možností. Libore díky. Budu stále fandit Pirátům, i když bych se nejraději vrátil ke KHL. Začneme od nuly a já věřím, že se vrátíme. Vím, že tyto stránky čtou podnikatelé, jako je Karel Rypl, Kordulík a další. Kluci, pomozte prosím.
 
 
14.04.2019, 09:47
 
 
Vcera vecer opustil ve 22 hodin nasi republiku a potapejici se piratskou barku pan majitel. V 02.15 hod pristal na letisti v Hurghade. Fotky jsem dostal v 02.30. Hezkou dovolenou sefe. My to jeste zkusime zachranit Smajlík
 
 
07.04.2019, 18:04
 
 
Ja moc na rozhodci nenadavam ale ty fauly a narky Plekance jsou nechutny.
 
 
07.04.2019, 17:01
 
 
Reakce na novas_vencator: Co se stalo?...
Klasika jak v te (_:_) za zatackou
 
 
07.04.2019, 16:51
 
 
Tak tady jsou mezi fanousky vetsi idi.oti nez jinde. To je co rict. Jinak naskok luxusni a takovy hazard. Pri hre 5 na 5 jsme lepsi. Fauly vcetne toho vyhozeni jasny. Tak snad zvysime.
 
 
05.04.2019, 19:33
 
 
Tak si říkám, zda má cenu ten autobus do Kladna, v neděli vůbec startovat Smajlík
 
 
03.04.2019, 12:16
 
 
Pokud máte někdo kontakt na Pavriche, ať mi prosím zavolá. Díky
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.