Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
22.11.2021, 06:32
 
 
Reakce na tpd: A nám zase o extralize.. já bych to bral ...
Ty mě bereš jednu z mála radostí, kterou tady máme, člověče .... Smajlík
 
 
21.11.2021, 22:24
 
 
Reakce na kirchna01: To jako že mladej nadějnej hráč bud...
proč do toho taháš čmoudy ? Myslím to obecně když to hraje 20 týmu konkurence je minimálně a těžkých zápasů jakbysmet pak mezinárodně dopadáme jak dopadáme.Těch 7-9 lepších hráčů ví že stejně budou hrát i kdyby 2 zápasy odflákli a když tam bude 20 +/- výkonnostně stejných budou jinak makat.Není to přece když s Dolní tak do smrti nemůžeš hrát za Horní i kdyby se v Dolní hrál jenom rybník
 
 
tpd
21.11.2021, 22:01
 
 
Reakce na Churchill: O takovém skóre, které už zatím mám...
A nám zase o extralize.. já bych to bral raději obráceně.. Smajlík
 
 
21.11.2021, 20:42
 
 
O takovém skóre, které už zatím máme, si extraligové týmy můžou nechat jenom zdát. Smajlík
 
 
21.11.2021, 16:12
 
 
Dnes není videopřenos?
 
 
21.11.2021, 13:53
 
 
Reakce na VaMo: Já bych měl řešení, ale to by musel být ...
Je to hezká utopie, ČEZ sídlí v Praze a nebude se tolik snažit sponzorovat nějaký provinční mesto, nexen tak ten už sponzoruje Ml.Boleslav
 
 
21.11.2021, 12:33
 
 
Já bych měl řešení, ale to by musel být sakra dobrý sponzor, který by to nějak finančně zastřešil, takže spíše nápad z říše snů Smajlík .

Jednoduše si udělat akademii soukromou, bez spolupráce svazu. Ale na to by se muselo navázat další, jako škola, rehabilitace, a jiné rozšiřující se možnosti.
Prostě na způsob Salzburgu. Tam to vybudovali, taky z nuly a na poli a kde jsou teď... Ale jak říkám, hlavní slovo budou vždy peníze. V Rakousku je to Red Bull. U nás bych si představil ČEZ, Nexen a další firmy, které vydělávají v severních Čechách.
 
 
21.11.2021, 10:53
 
 
To jako že mladej nadějnej hráč bude muset jít k čmoudům?
Jako za totality?
Co když nepůjde, nebo ho nepustí?
Co nám svaz udělá?
Sebere kraj ?
🤣🤣🤣
 
 
20.11.2021, 23:57
 
 
Reakce na higway: e-liga a nakonec i chance liga jako pr...
Tak o charitě nemůže být ani řeč jde jen o to kolik mladíků dostane šanci na ledě a hlavně kolik minut a ten guláš s akademií spáchal jen a jen svaz první úmysl byl aby akademici nemohli sestoupit potom tam nabrali každého a když přišla žaloba(Vsetína,Přerova a Havířova) otočili smazali všechny zásluhy a kopli nás bez pardónu do řiti.
 
 
20.11.2021, 21:30
 
 
Reakce na krokuss: Není divu že tu hokej upadá když vemu...
e-liga a nakonec i chance liga jako profi soutěže nemůžou být charita aby někdo hrál kvůli věku buď si lepší nebo nejsi a tak buď hraješ anebo nehraješ .Źádné umělé kvóty kolik juniorů na spoupisku k ničemu to není a nepovede.Když už tak výrazně omezit počet cizinců a počítat i slováky.Extraliga juniorů je příliš široká 20 týmů a to ještě vezmem Salzburg stačilo by 12 a tam ať hrajou jen ty nejlepší ten výběr který má šanci to někam dotáhnout Ať mají nějakou konkurenci a musí na sobě makat a jen se klouzat jak to teď stačí.Dorost ani nemluvě - tam dokonce 30 nesmyslné stačí se jen podívat kdo všechno to hraje a jaké jsou bodové rozdíly co v takové konkurenci může vyrost za hráče ? Pak můžou lize hrát hráči kolem 40 protože na juniory vychované v naší konkurenci stačí dovednostma s prstem v noci. Sorry nechal jsem se nějak unést
 
 
20.11.2021, 17:19
 
 
Není divu že tu hokej upadá když vemu jakou malou mají šanci mládežníci hrát extraligu jelikož tam hrají stálice téměř do čtyřiceti a déle tak se divim že ten hokej v mládeži ještě vůbec někdo hraje navíc ostatní soutěže se budou pro nedostatek financí zužovat nemluvě o tom že ti nejšikovnější už jsou v zahraničí kde se hraje lepší hokej za daleko lepší peníze.
 
 
20.11.2021, 15:24
 
 
Reakce na Penquin: Proč by měly mít akademii jen profesi...
je to záruka že tam půjdou kvalitní hráči s perspektivou na e-ligu a chance -ligu jsou více na očích a skoro denně ,samozřejmě agenti to sledují i níž a ty lepší vytahujou do lepších klubů.Zkus se vžít do uvažování -náctiletého kluka .
 
 
20.11.2021, 14:52
 
 
Berou němci cizí kluby? Asi by pak opravdu bylo nejlepší se vrátit historicky do začátků chomutovského hokeje (on opravdu nezačal existovat až po roce 1945), přejmenovat ho na DFK Komotau a udělat Králově české kotlině pápá ....
 
 
20.11.2021, 11:13
 
 
Reakce na Krokuss: Klukům za zatáčkou smrděl nový trenér...
Jj jsou to neskutečný šašci Smajlík to se jen tak nevidí
 
 
20.11.2021, 10:09
 
 
Klukům za zatáčkou smrděl nový trenér a už jim začíná vonět když jim ukáže opačnou stranu tabulky bude nejlepší na světě. :-)
 
 
19.11.2021, 21:09
 
 
Tak do Varů těžko Vary jsou jiný kraj svaz nám ukáže kde je naše spádová oblast.
 
 
19.11.2021, 20:22
 
 
Reakce na senior: A to ještě zpřísní tak, že ty kluby kt...
Jedině do Varu
 
 
19.11.2021, 15:58
 
 
Reakce na Luke_Packet: Vy to mate neskutecne hozeny. Jak...
Každý to vidí u těch svých jinak já to viděl a slyšel takto. ;-)
 
 
19.11.2021, 15:37
 
 
Reakce na krokuss: Na to že nám v předchzím zápase záměr...
Vy to mate neskutecne hozeny. Jak ho zarizli? Bitku a prat se zacal brankar Chomutova sam. Byl postrceny to ano, ale od toho jsou na lede hraci a mel to ustat. Trest ve hre dostal od rozhodčích a ne od hracu Litvínova. Trochu v klidu a nevidet vsude, ze nam nekdo ublizuje.
 
 
19.11.2021, 15:37
 
 
A to ještě zpřísní tak, že ty kluby které nemají akademii, tak budou muset hráče, kteří v týmu převyšují ostatní, předávat extraligovým klubům a to těm, jak si to oni rozparceluji na jednotlivé oblasti (my např. Litvínovu protože je nejblíž) a běda pokud se to nebude dodržovat
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
Piráti Chomutov
AZ Havířov