Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
25.03.2020, 14:30
 
 
Reakce na VADO: Hele můžeme se přít, ale pokud mám dluhy...
nemám nic proti tvojí životní filozofii naopak s ní souhlasím když splácím octávii nevezmu si mercedes na dluh ale podle mě ve sportu to tak docela neplatí stejně jako chtít řídit stát jako firmu Smajlík .Hokej tu chtěli majitelé zachránit to mohli i na úrovni 2.ligy ,ale když už do toho dali peníze chtěli ho zachovat na určité úrovni což se jim podle mého podařilo.Nemohli do toho jít s inzerátem sháníme hráče do 23 let za max.plat do 35.000kč.Nemyslím si že tu byli moc drazí hráči až na 3 -4 vyjímky Blaha měl možná smlouvu z loňska a tak nejdražší nákup byl Rýgl.Bohužel se to sesypalo tak jak se to sesypalo.
 
 
25.03.2020, 13:34
 
 
Reakce na rcts: No je to smutné. Tuze smutné. Předpoklád...
Já bych tu rád viděl i Suchoše, ale toho si stáhne Plzeň. Stlouky půjde do ELH po takový sezoně. Na Schause nebudou peníze, zbytek by snad mohl vyjít...
 
 
25.03.2020, 12:23
 
 
No je to smutné. Tuze smutné. Předpokládám, že velká část z hráčů, které bych tu rád viděl i v nadcházející sezóně (Stloukal, Pitule, Rudovský, Llewellyn, Hlava, Klíma, Schaus, Lang), dostanou nabídku od jinud.

Navíc vzhledem k faktu, že klub s nimi takto rozvázal smlouvu (jakkoliv to chápu) + jim dluží na výplatě.. no, bude to těžké Smajlík
 
 
25.03.2020, 10:45
 
 
Reakce na VADO: Hele můžeme se přít, ale pokud mám dluhy...
Na kolika zápasech jsi letos byl?
 
 
25.03.2020, 10:08
 
 
Reakce na higway: guru mladejch :)) co chceš kritizovat...
Hele můžeme se přít, ale pokud mám dluhy, tak prostě nekupuji drahé hráče a snažím se nejdříve splatit dluhy, ale to je jenom má životní filozofie. Chápu, že prostě Sklenář odmítl jít s platem dolů a že Tomica bral kolik bral, ale u ostatní starších hráčů bych to prostě nedělal. Prostě plat jako má Pavlát by byl v pořádku, ale více ne. Návrat do extraligy s dluhy byl dle mého plán, který byl riskantní až moc riskantní. Neříkám dohrát jenom s juniorama, ale hráči do 23 let by hrát mohli. Hráli bychom asi v druhé půli, ale bylo by více peněz na zaplacení dluhů. Takto nám zase zbydou jenom oči pro pláč. Nikdo nemohl čekat, že to takto dopadne, ale prioritou sezóny mělo být zaplacení dluhů, ne návrat do extraligy.
 
 
25.03.2020, 09:24
 
 
Reakce na higway: guru mladejch :)) co chceš kritizovat...
Smajlík Smajlík
 
 
25.03.2020, 07:35
 
 
Reakce na VADO: Na hokejcézet psali, že Hradec propustil...
guru mladejch Smajlík co chceš kritizovat neměli jsme tak "starý "mužstvo a kde by si ten zbytek mladejch vzal? Z dorostu juniorů ,dostávali bychom nálož za náloží ,chodil by jsi na takový zápasy na zimák už takhle byl úbytek diváků dost velký .Tvůj oblíbený argument že by se obouchali se mi nezdá spíš by dostali jen naboucháno a přínos nula viz.pokus slováků s "20" v jejich lize.Nehledě na to že se sháněl velkej partner ani jako 4 tým ho nemáme myslíš že by to někde od posledního předposledního fleku bylo snažší ?Navíc zátěž v podobně na tým extrémně vysokých platů Sklenáře a Tomici by zůstala museli by jim to vyplatit tak jako tak asi bylo jednodušší je nechat hrát.Podle mě to majitelé udělali dobře a víc udělat nebylo reálné.Škoda že při té čistce není možné nechat si 6 nejlepších útočníků a 4 beky protože ti nejlepší žádné závratné částky nedostávali zůstal by alespoň nějakej základ.Moc si nedovedu představit že někdo z nich tu znovu podepíše .Huml to řekl celkem jasně osloví je pokud nebudou mít angažmá.Nevypadá to s námi vůbec dobře Smajlík
 
 
25.03.2020, 05:57
 
 
Reakce na Heini: Tak jsem si pěkně prostudoval insolvenč...
Ten skončil někdy v půlce listopadu z "rod.důvodů" a nemá zaplaceno??Dobrej bordel.
 
 
24.03.2020, 23:43
 
 
Tak jsem si pěkně prostudoval insolvenční řízení... Mimojiné se k němu přihlásil Tomáš Pařízek za neuhrazenou mzdu. Mám pocit, že je něco "shnilého v království Dánskem"
 
 
24.03.2020, 22:09
 
 
Sklenářovo plat byl fakt smutnej. Za ty výkony až něco neskutečnýho...
 
 
24.03.2020, 21:57
 
 
Reakce na krokuss: Proto taky jako ostatní neodešel. ;-)...
Škoda, opora nebyl a zbytečně vysával už takhle prázdnou pokladničku Smajlík
 
 
24.03.2020, 21:37
 
 
Reakce na Bémič: Za plat Sklenáře by byla celá lajna slu...
Proto taky jako ostatní neodešel. ;-)
 
 
24.03.2020, 21:31
 
 
Třeba takový Honzík Svoboda ten má asi gáži dle vzrůstu když poplatí pojištění má s bídou kapesko a na jídlo musí k rodičům. :-)
 
 
24.03.2020, 21:31
 
 
Za plat Sklenáře by byla celá lajna slušných hráčů na chance ligu...
 
 
24.03.2020, 21:27
 
 
Reakce na novas_vencator: Tohle asi kazdy uz videl, tak ...
Plat Sklenáře a Tomici... Smajlík Takovej Stlouky kterej je proti nim hokjista tak bere 60...
 
 
24.03.2020, 21:23
 
 
Reakce na Burti: Psal jsem v průměru. Američan a Švéd hr...
Prave v prumeru je to silene moc. Beru cizince, ze tady nebudou za kapesny, ale Rygl nebo Blaha to je trochu prehnany.
 
 
24.03.2020, 21:21
 
 
Chápu nové majitele že chtěli držet nějakou prestiž což čtvrté místo je pochybuji že by někdo dával své peníze do něčeho jako trhači.
Hodně mě překvapila gáže trenérů za ty peníze raději chodit do fabriky a s čistou hlavou proto asi ta kvalita.
 
 
24.03.2020, 21:08
 
 
Reakce na Adjuk: Za vic? To se mi zda na to v jakych sra...
Psal jsem v průměru. Američan a Švéd hrajou za cca 50 měsíčně, stabilní člen 1. lajny ani ne za 40, brankářská jednička za 35?
 
 
24.03.2020, 20:48
 
 
Reakce na Burti: Jo, já to insolvenční řízení sleduju a ...
Za vic? To se mi zda na to v jakych srajdach jsme byli az neuveritelne moc.
 
 
 
Reakce na Burti: Jo, já to insolvenční řízení sleduju a ...
Tak bůhví jak to s insolvencí dopadne, možná je i varianta, že Piráti půjdou do kopru i s dluhama a na novou sezónu bude nový restart - s novým názvem, hráčema a bez dluhů Smajlík . Pokud si dobře vzpomínám, tak to podobně udělali kdysi Varani.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.