Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
 
Reakce na tpd: Z vlastní zkušenosti vím..že protekce je ...
Tomu se asi nevyhne žádný trenér, protože protekce je i to, když někdo nechodí na tréninky a stejně hraje, když přijde na zápas, protože i bez tréninku ho trenér vidí jako lepšího hráče. Tím jsem si sám prošel jako trenér a dneska už bych to taky neudělal.

Nicméně u Petra budí vášně mimo jiné i to, že se ten zatuchlý hokejový rybníček snaží rozhýbat. Jednak prostě vyžaduje stoprocentní přístup, který ne každý teenager má, a taky hledá jiné cesty, jak zvýšit konkurenci v rámci klubové mládeže. To, že se někomu hrálo lépe o ligu níž, ať už v Kadani nebo Klášterci, je vlastně logické a bylo to tak i v áčku. Některým zkrátka svým přístupem stačí nižší soutěž, kde na ně není takový tlak, aby makali na sto procent. Ale v Čechách je dobrým zvykem, že za všechno může trenér. Málokterý hokejista začne u sebe. Ostatně nedávno v tomto smyslu mluvil o mladých i Vladimír Růžička. Jim stačí nebýt nejhorší. A někteří si jdou prostě zahrát. Vyžadovat stoprocentní výkon není zločin, natož aby to bylo na nějaké veřejné anonymní hanění. Pokud má ten člověk koule, ať vyleze z nory a můžeme se o tom bavit.
 
 
25.11.2021, 12:05
 
 
Reakce na tpd: Z vlastní zkušenosti vím..že protekce je ...
Kde jsou lidi, je i protekce. Prostě česká společnost je celá nemocná a tomu odpovídá i dění okolo sportu jako takového. Prostě to chce vytvořit rovné podmínky pro všechny a dlouhodobou koncepci celého hokeje, respektive sportu jako takového, ale to by se musela vytvořit nejdříve diskuse, která by i zapracovala kritiku, podněty atd a dále otevřenou formou začala měnit ten hokej jako takový a vytvořit se jednotná koncepce pro mládež, kdy by se vrátily i podmínky k tomu, že i na malém městě můžeš do určitého věku i při menším počtu hráčů hrát určité soutěže a ekonomicky těm rodinám pomoci co nejvíce by to bylo možné, aby vlastně ta základna byla co nejširší. Dále bys musel ty trenéry mládeže taky slušně zaplatit, aby to mohli od určité úrovně dělat na profesionální bázi atd. Zrušit tabulky a odstupné a do juniorek to financovat klidně plošně, tak aby když někdo bude cítit, že se k němu někdo nechová fér, aby šel zkusit štěstí jinam. Každý hráč potřebuje jiný přístup, kde se nebude hodit do šablony, půjde tam, kde mu to bude sedět i lidsky. atd.
 
 
25.11.2021, 11:55
 
 
Pánové nechci Vám brát naději, ale už žiju 15 let v Německu a v podstatě je Německo co se týče otevřenosti na tom stejně jako Češi, takže bych si žádné naděje nedával. Ve 3 Německé lize, sice hraje Holandská reprezentace a nevím kdo ještě, ale jsou to týmy, které nesmí postoupit. DEL2 nebo DEL1 prostě nechce konkurenční prostředí, tak jako česká extraliga. Nejotevřenější je na tom mezinárodní rakouská hokejová liga, ale tam zase ležíme na špatné části republiky.
Jediným způsobem asi, jak by to šlo obejít udělat jakoby německý tým hrající v Chomutově, ale to by museli pořešit nějak právníci, zda by to vůbec bylo možné, ale reálná možnost je pouze v řádu několika málo procent.
 
 
tpd
24.11.2021, 18:05
 
 
Reakce na Mág: Tak je tam citován jeden trenér mládeže a...
Z vlastní zkušenosti vím..že protekce je i ve sportu ..v mém případě se nejednalo o hokej..ale vůbec nepochybuji že je to tak funguje i v hokeji.. ve všech kategoriích.. a že to vezme chuť mnohým mladým sportovcům je prostě fakt..ano můžeme diskutovat že to je jen subjektivní pocit..rodiče..toho mladežníka..a td..nicméně tohle je reálný život ..zejména děti "křivdu" cítí velmi intenzivně.. Smajlík
 
 
24.11.2021, 17:13
 
 
Reakce na PUK: Jíra byl dobrej hokejista, ale jdou o něm...
Tady nejde o Jíru.
Ani o Chomutov, toho se svaz zbavil.
Podle toho článku (anonymu) jde o hokej v celé ČR.
Autor se měl podepsat.
Podle toho článku sem vycítil, že chce hokeji pomoc, tak to ale nepomůže.
Jedinec to nedokáže.
A masa lidí se nenajde - nemají potřebu.

 
 
24.11.2021, 14:27
 
 
Reakce na Mág: Tak je tam citován jeden trenér mládeže a...
jo naprosto souhlasím s tím co říkáš o své zkušenosti to je opravdu realita ,sám o několika talentech vím .
 
 
 
Reakce na Penquin: Taky by mne zajímalo, kde přišel k tě...
Tak je tam citován jeden trenér mládeže a já osobně mám tip, kdo dodal námět na pasáž kolem Petra Jíry. Ale to sem nepatří.

Moje zkušenost hovoří, že pravda při diametrálně odlišných výpovědích bývá často někde uprostřed. Ono se totiž ne každému mladému hokejistovi chce makat na sto procent, zvlášť když má i talent. Myslím, že řada hráčů by mohla vyprávět, jak zpětně litují, že tomu nedali víc. Jelikož jsem v minulostí stál na střídačce jiného sportu, tak člověk podvědomě někoho může upřednostnit. Ten si to pak může vzít osobně a problém je na světě.
 
 
24.11.2021, 12:38
 
 
Reakce na kirchna01: Jsme součástí toho celého bahna. N...
Taky by mne zajímalo, kde přišel k těmto informacím z celý republiky? Smajlík
 
 
PUK
24.11.2021, 12:34
 
 
Reakce na kirchna01: CV tam je pouze okrajově. Ale to c...
Jíra byl dobrej hokejista, ale jdou o něm různý zvěsti, nevím nemám osobní zkušenost, ale jako učitel na ZŠ to nebylo nic moc - to by korespondovalo s tím, že je zaříznul, ale nevím.
 
 
24.11.2021, 11:32
 
 
Reakce na Adjuk: Uz se o nas zase pise. *3* www.sport....
Pěkné počteníčko. Smajlík
 
 
24.11.2021, 10:44
 
 
Reakce na Alkec: ÚVAHA Takže amateři mohou pouze očkovan...
Pro místní sponzory, určitě lákavější a prestižnější prostředí, než reklama pro místní zkostnatělou druhou, popř. první ligu.

Fanoušci by si taky našli své pro i proti a o moderních arénách ve dvou nejvyšších soutěži, nemůže být ani řeč. Najdou se tam taky výjimky.

V Chomutově je to samá americká, německá nebo korejská firma a pro ně by to bylo taky více atraktivní pro sponzoring. Znojmo může být příkladem. Vykašlat se na českou neatraktivní ligu a zmizet za kopečky.

Muselo by se to nějak právně ošetřit s mládeží, aby nebyl problém.
 
 
V8
24.11.2021, 10:22
 
 
Je to jen odraz dnešní společnosti.
 
 
24.11.2021, 08:09
 
 
V Chomutově hokejově zařízli skupinku teenagerů, kteří chtěli raději hrát nižší soutěž v Klášterci s odůvodněním, že se k nim kouč Petr Jíra „chová jako de.il" (doslovná citace jednoho ze svěřenců) a bude pro ně zábavnější hrát jinde. Nikdo se nepídil po příčinách, nikoho nezajímalo, že třeba talentovaní kluci kvůli tomu končí s hokejem.
 
 
24.11.2021, 07:59
 
 
CV tam je pouze okrajově.
Ale to co píšou, "že Jíra", to jsem nečekal.
Všude je něco, proto je hokej v ČR na 🤮🤮🤮
 
 
24.11.2021, 07:53
 
 
Reakce na Adjuk: Uz se o nas zase pise. *3* www.sport....
Jsme součástí toho celého bahna.
Nepíše se pouze o CV, ale HLAVNĚ o svazu a ČR hokeji.
Citováno je plno klubů.
 
 
24.11.2021, 07:00
 
 
Uz se o nas zase pise. Smajlík
odkaz
 
 
23.11.2021, 13:38
 
 
ÚVAHA
Takže amateři mohou pouze očkovaní, zatímco profi soutěže mohou u neočkovaných fungovat na testech. Super podmínky od vlády a NSA.. Takže v neděli mají přijet Lovosice, těch je 12, myslíte že jsou všichni očkovaní? Pochybuji. Takže kontumace v lepším případě, opětovný konec ligy v horším. Co bude po sezoně pokud se nedohraje? Jsme za půlkou základní části, posune nás svaz konečně do druhé ligy aniž by se alibisticky ptal Bíliny?
Pokud nám svaz po možném dřívějším ukončení KLM nepotvrdí posun do druhé ligy, začal bych nahoře v klubu zvažovat jiné možnosti, resp. bych se na Krále a jeho bandu vyžranců vykašlal. Odebraná akademie, nejistá soutěž v příštím roce...
Nikdy jsem nebyl zastánce těchto kroků a když byly všemožné spekulace, nikdy se mi nelíbily.. Ale s tím jak český hokej vypadá, kdo ho vede, a jak bude vypadat v budoucnu - Jak to chodí u sousedů? Byli by třeba ochotni nás přijmout např. do 4 nejvyšší ligy? umožnili by nám případné postupy do nejvyšších lig? Měli bychom stejné podmínky?
V Česku a našem kraji se nikdy žádný silný sponzor nenajde, vše tu jde do kopru, vydělávají tu cizí firmy. Pokud bychom měli výsledky v Německu, třeba by se někdo našel. Vím že hned za čárou to taky není žádná pohádka jako asi třeba v Bavorsku, ale snad jsou na tom pořád lépe než my, ne? Jezdilo by sem víc Němců, i kdyby jen na výjezdy tak by tu i víc utratili než dvě auta výjezdníků z Děčína nebo z Mělníka.
Za 3 nebo 4 nebo 5 let bychom třeba byli ve druhé nejvyšší, která v té době už bude kvalitnější než naše první liga s tím jak to tu svaz vede od desíti k pěti.. Třeba pro Strix a naše současné sponzory by to taky mohlo být v lecčem zajímavé?
Tady nám totiž tento týden sebrali akademii. Až jí nebudeme mít, svaz si vzpomene na ty své spádové oblasti, a všechny kluky co vychováme odevzdáme do Litvínova, a to fakt nechceš...
Co takhle o tom popřemýšlet, zvážit možné nové příležitosti na jedné straně, větší vynálohy za cestování na straně druhé..
Jak jsem psal výše, nikdy jsem tyhle úvahy nebral, ale teď i přes určité riziko, dalo by se nad tím aspoň přemýšlet...
DEL bude za chvíli kvalitnější než ELH.
 
 
23.11.2021, 11:42
 
 
Ze stránek SK Kadaň

Činnost SK Kadaň – hokej z.s pokračuje i nadále (odhlášení subjektu SK Trhači Kadaň s.r.o. nemá žádný vliv na činnost spolku) ve stejném duchu se zaměřením na mládež, ze které vzešli kvalitní hráči a hráčky, o kterých se v současné době dosti hovoří Ondřej Kaše (Toronto), David Kaše (Sparta), Jiří Kulich (Karlovy Vary), František Lukeš (Litvínov), Štěpán Lukeš (Hradec Králové), Robert Černý (Zlín/Přerov), Aneta Lédlová (reprezentace na OH) a Karolína Veverková (reprezentace juniorky). V současné době začínáme vést jednání s partnery, městem, fanoušky a dalšími. Ta by měla vést ke zkvalitnění týmu mužů, který působí v KLM Ústeckého kraje. Pokud jednání dopadnou dobře, chceme zlepšit podmínky, trenérský i hráčský kádr tak, abychom výhledově do dvou až tří let postoupili do 2. ligy ČR.

Všem podporovatelům SK Kadaň děkujeme.
 
 
22.11.2021, 22:20
 
 
tak doufám ,že nám ze sestavy nikdo bylo by škoda si zkomplikovat předpokládaný postup takovou banalitou.
Mimochodem při zmínce o čmoudech mě napadl nejčernější scénář ze všech černejch,čmoudi začnou přísští rok stavět zimák a sezonu odehrajou na našem .
 
 
22.11.2021, 18:45
 
 
Tak kdo nám vypadne ze sestavy?
odkaz
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.