Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
28.04.2020, 08:49
 
 
Reakce na kolatyr: Mám zcela jiné informace a tentokrát,...
.
 
 
28.04.2020, 07:57
 
 
Reakce na Mág: Podle mých informací tam v poslední době ...
Mám zcela jiné informace a tentokrát, protože je situace vážná, tak si troufnu říct, že to není jedna baba povídala. A to je právě to, co mi strašně vadí. Nicméně díky za odpověď Libore.
 
 
27.04.2020, 20:07
 
 
Reakce na 81sniper: Pan Štochl je bojovník jako další a ...
Pracuje se na tom. Důležité je, co na to řekne někdo z těch 7 . Aby to vůbec mělo smysl, aby naše snaha padla na úrodnou půdu. Stále více jsou však slyšet názory, pokud se to tedy u dospělých neodtroubí úplně, začít od nejnižší soutěže.
 
 
27.04.2020, 18:31
 
 
Smekám před všemi, kteří se snaží hokej tady v Chomutově zachránit. Asi nebude vhodné zmiňovat jednoho z těch " statečných ", nicméně musím. Smekám před panem Štochlem. Neskutečný bojovník za náš chomutovský hokej. A jestli je opravdu na odchodu, tak tady je asi větší průšvih, než si dovedeme představit. Mohl bych zde zveřejnit jména těch, kteří mu to údajně vůbec, ale vůbec neusnadnili. K ničemu by to nepomohlo a většina z vás, kteří do zdejšího hokeje aspoň trochu vidíte, tak většina z vás aspoň některá zná. Pane Štochl, díky !
Zbytek zítra.
 
 
27.04.2020, 16:42
 
 
Reakce na Mág: V kterém článku je nepravda a jaká?...
Bohužel Libore, podle mých zpráv je mylná informace, že probíhají jednání s městem. A jestliže jsou mé informace mylné, prosím, zjisti, s kým Adam na městě jednal. Děkuji.
 
 
26.04.2020, 18:46
 
 
Posledni vetsi penize prisly na klub v lednu z dotace z mesta.Tyto penize maji pravidla a nemohly byt pro splatku pouzity.Dale ins.navrh byl podan na konci ledna a nasledne lze take hradit jen nutne provozni naklady,splatky taky ne.
K dalsim: spory v ridici skupine se cekat daly, nicmene vsichni se snazili na max dle svych moznosti.Dluh mestu 10mil je od a.s.,pokud nekdo spojuje s penezi pro spolek(mladez) hleda zaminky.Ale beru to,ze to je jedno z temat pro jednani s mestem. Tam se potřebuje projednat letosni podporu mladeze a budoucnost. Idealní je zimak "zadarmo"a 4mil pro mladez.
Posledni sezona mela vic problemu dorazenych korona virem.Od Veverků jsme meli uzavrene smlouvy na vydajich a udajne predjednane prijmy,o nichz jsme v rijnu zjistili, ze neplati.Dale penize od SD na 2019 byly fuc uz v 2018 a na spolku taky nic nebylo.

Spolek mel dluhy uz od Veverků. Nijak jak zvlast se nezmenily. Troufnu si rici,ze pokud bude podpora od mesta, tak od pristiho roku uz by mladez byla financovana radne a bez delsich zpozdeni. Na dalsi sezonu a.s. nepotrebujeme. Potrebujeme uhradit ci splatkovat 8mil a pak v sume cca 25mil + penize na najem,sance to mit porad je, jistota neni. I s tim,ze letos se prakticky nevratili skoro zadni sponzori z minulych let.Od SD je zatim nejaky predbezny slib,ale letos nic na uctu ani zatim na papire. Tolik jen pro začátek
Vše není z mé hlavy !!!
 
 
26.04.2020, 16:20
 
 
Reakce na kolatyr: Dnes ráno téměř hodinu trvající schůz...
.
 
 
26.04.2020, 15:08
 
 
Dnes ráno téměř hodinu trvající schůzka o tom, co se vlastně děje a jak bychom my, fandové mohli pomoci. Nemuselo to být tak horké, kdyby Adam Zwettler dal pokyn ( tento údajně nedal a část peněz měla jít některým hokejistům na dlužné výplaty ) a město obdrželo do 29.2.2020 částku 1 200 000 Kč. Tímto jsme spadli do sraček a za 10 dní už to jelo. Myslím si, že i v článku je jedna veliká nepravda a to mne moc mrzí. Takže naše snaha pomoci se může minout účinkem. Více napsat zatím nemohu. To, co zde někteří píšete a co se mi nelíbí, může býti z velké části pravda. To nesu těžce. S Adamem jsme mluvil a ten řekl, že je to blbost. Takže kde je pravda ? Pokud ji nebudeme vědět, tak nás moc asi do toho nepůjde.
 
 
26.04.2020, 11:34
 
 
Reakce na bera: Tak jak dopadl ten telefonát,ještě nevol...
Ahoj. Ano. Zítra něco zkusíme. Aspoň za pokus to stojí.
 
 
26.04.2020, 10:02
 
 
Reakce na Rafan: Výborně Pepo, osobně vítám tvou snahu. ...
Snaží se nás víc. Já také nadávám na Itýho, nebo V8, ale vím, že je tento stav také se-re. Bohužel se bojím, že na povrch vyplavou další dluhy. Ale jak píšeš. Lepší něco zkusit. A nikomu, kdo něco zkusí se smát nebudu.
 
 
26.04.2020, 08:16
 
 
Reakce na ítý: Tak se uklidníme, jo. Taky tě neurazím a ...
Trvám na tom, co jsme napsal a navíc přidám, že mne začínáš a bohužel pro Tebe nejenom mne, řádně srá.....Kdo mi pochlebuje a k čemu mi pochlebují ty hlupáku ? Tvé oblíbené téma z doby několik let zpět. Stačí, když píšeš o tom, že jsi sehnal peníze. Za to díky.
O tom, jaký jsi člověk svědčí Tvé příspěvky. Jakmile se potkáme, řeknu Ti to do očí, neboť Tvůj nick není již žádné tajemství.
 
 
25.04.2020, 20:19
 
 
Reakce na 81sniper: Taky sem to nenašel ale myslím že ka...
Jasně. Ale musíme to konzultovat s někým, z vedení. A musíme počítat i s neúspěchem. Ale kdo nic nedělá, nic nezkazí.
 
 
25.04.2020, 20:03
 
 
Reakce na ítý: Jo, tak lidi si tu kupovali dětský lístky...
Ty už jdi taky do (_:_). Ubožáku. Nedávno jsi tady nas-ral spoustu lidí a už zase začínáš. Možná k smíchu jsme. Ale Ty jsi k pláči pane .............. ( zatím beze jména ) Zkusíme to bez Tebe. 81sniper - nikde jsme se nedočetl, kolik oni musí sehnat. Uniklo mi to ?
 
 
25.04.2020, 18:41
 
 
Reakce na bera: No tak o co jde? Co zkusíme?...
Čekám na telefonát jednoho ze 7 nejvyšších. Zkusili bychom se složit aspoň na něco, z částky na 8 mega. Zní to strašně, ale nic jiného nám nezbývá. My musíme něco zkusit udělat s tím dluhem, co zde zůstal. O to jde hlavně. Konzultoval jsme to i dnes s němci. Pomohou. Pak bude záležet na tom, jak využijeme styky, sociální sítě, známosti atd. Velmi silně pochybuji, že město by dalo peníze na umoření toho dluhu. To musíme zkusit my. Nicméně se bojím, že vyplavou další peníze. Každopádně bychom to neměli vzdát. Já se také dovedu na měsíc uskromnit. A ještě něco. Vedle u sousedů se nám smějí jen někteří. Jsou to ti místní hlupáci, jako je pepone, jonathane a pár dalších. Ti, kteří nás nemilují, ale jsou sportovci a vyznají se, ti jsou v útocích na nás opatrnější. Vím, že ani mezi námi není většina těch, kteří by ostatním klubům přáli sestup kvůli penězům. V pondělí s Marťasem něco zkusíme. Ztratit nemáme co. Jen bych chtěl podotknout, že na 100 % je v Chomutově pár lidí, kteří věděli, že dluhy jsou, že dluhy narůstají a přesto mlčeli. To je největší podpásovka.
 
 
24.04.2020, 21:08
 
 
Něco zkusíme. Bude ale potřeba co nejvíce lidí. Pokud to nedopadne, tak to pomůže aspoň mládeži.
 
 
22.04.2020, 07:48
 
 
Reakce na ozzyosbourne: 227 x jsi poslal jeden příspěvek...
Levou ruku jsme nechtěně opřel o klávesnici, v pravé telefon a čuměl jsme z okna. A bylo to. míra chudák měl co dělat.
 
 
21.04.2020, 12:34
 
 
Hoty, 4 x je málo Smajlík Rekord mám 227 Smajlík
 
 
11.03.2020, 15:39
 
 
Reakce na tpd: Tak Jirka to dokázal..je tam.. :))...
Když si vzpomenu, co tam předváděla Helena Fibingerová, tak trnu hrůzou. Mělo to být veřejné !
 
 
11.03.2020, 07:52
 
 
Panebože Smajlík . Proč někam nezaleze ? Co tam zrovna on bude dělat ? To že ho nominoval do rady ČT litvínovský hokej musí být omyl
odkaz Smajlík
 
 
06.03.2020, 21:42
 
 
Tak jsme z Litvínova doma. Do páté minuty první třetiny brankář Kladna velmi nejistý. Ve druhé třetině Kladno srovnalo krok a ve třetí Litvínov jasně lepší. Extraligu zachránila pětka Viktora. Bez něj by padli. Výborný hráč Moravčík. Tak snad za rok. A už vylézají z děr ti, co měli sevřenou (_:_) a řvou mistři, mistři. Nechápu Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slovan Ústí nad Labem
Piráti Chomutov