Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-2-19" |  vypnout filtr
 
<1234567>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Penquin | Piráti Chomutov
19.02.2019, 16:39
 
 
Reakce na Vašek28: Mohu dostat odpověď na otázku "proč n...
Můžeš, prostě se nevešel do sestavy. Smajlík
 
 
Ricci | Pir84ever!
19.02.2019, 16:22
 
 
Reakce na Vašek28: Mohu dostat odpověď na otázku "proč n...
Možná jo, ale měl by ses asi ptát jinde, ne? Zajdi třeba na trénink a zeptej se trenéra, ten to jistě vědět bude... Smajlík
 
 
Vašek28 | Chomutov
19.02.2019, 16:17
 
 
Mohu dostat odpověď na otázku "proč několik posledních zápasů opět nehraje Ivan Huml"?
 
 
V8
19.02.2019, 16:10
 
 
Komouši to jsou
 
 
19.02.2019, 15:53
 
 
Jo a budeme muset hrát svá na domácí utkání v Litvínově. Smajlík
 
 
19.02.2019, 15:48
 
 
Stroboskopové světlo v hale má tak malou intenzitu že to nemůže nikomu zdraví ovlivnit. Ale na druhou stranu tím že se to nepoužívá při plné tmě tak to zas tak velký efekt nemá. Jak se říká: kdo chce psa bít, tak si hůl vždycky najde. Příště nám vytknou, že naše hala je moc luxusní a že to deprimuje některé soupeře kteří takovou doma nemají.
 
 
Luke_Packet | Piráti Chomutov
19.02.2019, 14:54
 
 
Reakce na icehockeyfan2: Protože to je tým, který sice v...
Kecáš - loni jsme měli 3 kluky z jiného týmu - 2x KV a jedny Letňany. Na oplátku 2 kluci z Pirátů byli za VTM (výběr ústeckého kraje) v Kanadě. Letos 3 kluci u Pirátů (1x brankář a 2 hráči) a ve VTM 1x brankář. Nekomentujte furt něco o čem víte kulovy... Rodiče Pirátů s tím počítají už cca od 5. třídy a šetří si na to. Letos jeli všichni do Kanady vyjme 1 co si ošklivé zlomil nohu a měl v ní dráty.
 
 
fanda24 | Piráti Chomutov
19.02.2019, 14:28
 
 
Reakce na novas_vencator: https://www.idnes.cz/hokej/ext...
Bl-bečkové na svazu a neumětelové pseudo-rozhodčí - vítejte v banánové republice Smajlík .
 
 
Karelbus | Kadaň
19.02.2019, 13:43
 
 
Pískání jako když mají vsazeno ale světelné efekty jim o přestávce vadí a to svaz řeší . Smajlík Samé chujoviny jako z Bruselu a nablbla tomu tleskají. Smajlík
 
 
 
odkaz


Kral na svazu:”Dopr*ele oni se dohodli s hracema, jak jim to muzeme jeste ztizit? Zacneme rozhodcima, zakazeme neco na stadionu a budeme pokracovat dal...”
 
 
Romy(dzangl) | Produkce, Režie
19.02.2019, 13:17
 
 
Reakce na icehockeyfan2: Protože to je tým, který sice v...
Doplním, že z jiných týmů tam jsou jen tři kluci (Litvínov, Letňany a Sparta)
 
 
19.02.2019, 12:39
 
 
Reakce na VADO: Tak doba blahobytu už skončila, proto by...
Jak už jsem psal,mladí by měli pokud je klub vychová, mu zůstat věrný aspoň dva nebo tři roky než odejdou za lepším. Jinak také, nebude mít trenér mít motivaci je zařazovat do A týmu.
 
 
19.02.2019, 12:30
 
 
Reakce na Mr.Stanley: Ale, ale to jsou mi řečičky. Klade...
To víš, tady se na legendy plive. Pokud nehrají za piráty.
 
 
19.02.2019, 12:21
 
 
Reakce na novas_vencator: Neda se prosim zjistit, jak to...
U těch tří dlouhodobých marodů to ještě nějaký čas zabere, ale nechci říkat kolik, abychom se tu pak nedohadovali. Dneska onemocněl Jank, ale to by nemělo být na dlouho.
 
 
19.02.2019, 12:19
 
 
Tak doba blahobytu už skončila, proto by se měly týmy zaměřit na mladé a prostě konstruktivně budovat tým. V podstatě asi Jihlava, Motor, Vary, Chomutov, Zlín na tom budou ekonomicky asi stejně a pak by záleželo, jak dobře by to trenéři a management poskládali.

Ti chudší, pokud bude přímej postup a sestup fungovat déle, budou pravděpodobně praktikovat JOJO taktiku: rok dva budou hrát extraligu, pak se jim hlavně ti mladí a ambicióznější hráči rozutečou, tým spadne do první ligy, tam se rok či dva konsoliduje, postaví to třeba na další generaci mladších hráčů a pak zase po nějaké době postoupí. Extraligové týmy možná pochopí, že to nebude znamenat ekonomickou katastrofu a nebudou se případného pádu tolik bát.
Nejhorší je, že Král vede svaz tak jako kdyby Plzeň a to do úplného krachu, bez jakékoliv koncepce v čemkoliv.
 
 
 
Reakce na Marťass: Viděls oslavu v kabině? Proč řvou pok...
Protože to je tým, který sice vystupuje pod hlavičkou Pirátů Chomutov, ale je poskládaný ad hoc jen na ten turnaj z řady kluků z jiných měst. Bylo to tak i vloni. Ty dva týdny v Kanadě nejsou pro řadu rodičů věc, kterou by si mohli dovolit.
 
 
19.02.2019, 11:16
 
 
Reakce na JaroFenin: Mám slzy v očích. S Jágrem v play o...
Ale, ale to jsou mi řečičky. Kladenský hokejový klub už je dávno finančně přeci velmi dobře stabilizovaný (navíc v životě nedlužil hráčům peníze), píšete vyloženě nesmysly. Na bankrot byl zhruba před více jak 7lety to je naštěstí pryč, dávno zachráněné. Rozpočet HC Rytíři Kladno je letos 50-60mil pokud byste nevěděl, no, není na první ligu řekl bych špatné. Kolik má letos asi tak Chomutov?? Navíc s postupem do Extraligy by se jednalo o jiné, další sponzory bez problému. Poslední věc. Pokud jste viděl včera ten zápas Rytířů, tak v životě tohle přeci nenapíšete. Nevím jak vy, ale já viděl sic starého, ale stále stejného Jágra s neskutečnou rozehrávkou, silnou pozicí na puku, bezvadnou střelou zkrátka radost pohledět. Po roce na ledě?? Važmě si všichni hrajících legend, kor když mají stále co ukázat. A bude to jen lepší, pokud ho zas nějaký umpa lumpa nesmete. Neposledně, tenhle tým zdaleka není jen o něm, nebo Plekym. Všeho do času Smajlík ..
 
 
JaroFenin | Pohřbí Veverka Jr. hokej v Chomutově?
19.02.2019, 11:10
 
 
Ve Vítkovicích jsme už taky dlouho nevyhráli, že ?
 
 
JaroFenin | Pohřbí Veverka Jr. hokej v Chomutově?
19.02.2019, 09:57
 
 
Mám slzy v očích. S Jágrem v play off všechny smeteme! má jasno nejmladší člen kladenské rytířské družiny 18letý Šimon Jelínek odkaz
tak to jsem tedy zvědavej, jak na to po výhře 0:2 v Havířově přišel
 
 
jarofenin | Pohřbí Veverka Jr. hokej v Chomutově?
19.02.2019, 09:39
 
 
Reakce na novas_vencator: Koukal na Hokej den pote.. no....
Kladno na tom finančně rozhodně taky není zrovna růžově. A Jágr s Plekancem už jsou dávno za zenitem. To ale zase neznamená, že se mohou podceňovat. Je to typické mužstvo elity Chance ligy. Jihlava bude však mnohem nebezpečnější
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.