Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-7-2" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
02.07.2018, 23:37
 
 
Reakce na higway: nojo lístek byl levnější ,klobása vět...
Budeme doufat že přežijem tuhle sezonu a bude tu dál ELH...
 
 
02.07.2018, 23:25
 
 
Reakce na icehockeyfan2: Sledoval někdo, jak se vyvíjí p...
Sledujeme to pravidelně. Ten počet je každý rok zhruba stejný včetně postupu.
 
 
higway | holy driver
02.07.2018, 23:23
 
 
nojo lístek byl levnější ,klobása větší ,ale byla to jen první liga takže já bych to už nevracel
 
 
02.07.2018, 23:23
 
 
Reakce na GeK: Já jen nerozumím tomu, proč nejsou vstupe...
Možná tě překvapí, že většina jednorázových vstupenek je koupena dříve než na pokladně.
 
 
krokuss | Chomutov
02.07.2018, 23:01
 
 
Reakce na JoeCV: Kde jsou ty časy, kdy člověk před stodo...
Bylo to za 50kč a mega klobása za 35kč.(pár lístků mám ještě schovaných) ;-)
 
 
JoeCV | Pirátská bárka se jen tak nevzdá!
02.07.2018, 22:57
 
 
Kde jsou ty časy, kdy člověk před stodolou vystál frontu až ke kruháku, aby si následně koupil lístek za 70kč a poté si zadupal na fošnách Smajlík Smajlík
 
 
ítý | Pirátov... 👍
02.07.2018, 22:07
 
 
Reakce na higway: tak já si kupuju permici pravidelně b...
hlavne obrovska vyhoda, ze nestojis frontu, ale do 5.min jsi na svym miste Smajlík
 
 
higway | holy driver
02.07.2018, 20:02
 
 
tak já si kupuju permici pravidelně bez počítání jestli se mi to vyplatí nebo ne chci prostě mít svoje místo Smajlík .loni se to asi nevyplatilo minimálně 6 mačů jsem musel vynechat kvůli práci .Ale pořád vidím největší plus permice to stálé místo a žádný starosti lupenem jestli ho koupit za 200 nebo 250 a kdy.Samozřejmě kupovat 2 -4 permice to je něco jiného než jednu to už je dobrý si to propočítat jestli je to výhodnější
 
 
Krokuss | Chomutov
02.07.2018, 19:47
 
 
Když to stojí 250 i v tradičních plechárnách a stodolách těžko něco namítat inflace drtí naší kupní sílu a to jsme údajně na vrcholu ekonomického růstu co budeme říkat až bude hůře. :-)
 
 
ítý | Pirátov... 👍
02.07.2018, 18:56
 
 
Docela by me zajimalo, kolik cca fanoušku si kupovalo listek tesne před zapasem a kteri vlastne uz neprijdou Smajlík ja osobne jsem majitel permice, ale kdyz mam ranni 12tku do 18hod, tak prijdu tradicne po 1.tr. a 250,- bych urcite nedal a nebo bych si hodne vybiral zapas, na kterej bych sel...
 
 
Pšouk | Chomutov
02.07.2018, 18:27
 
 
Reakce na Ji: nechápu proč není v širším výběru kádru Pi...
Souhlas
 
 
tpd | #VšichniJsmePiráti
02.07.2018, 17:15
 
 
Tak snad ještě jedna poznámka ke vstupenkám a permicím.. v obecné rovině je koupě permice či lupenu jediná možnost pro "normálního" fanouška.. jak ekonomicky podpořit svůj klub.. klub s kterým cca třičtvrtě roku prožívá emoce.. kdy každý z nás po vyhraném zápase jde domu s pocitem ..že je součástí toho svého klubu.. a samozřejmě že i nadáváme na kde co a na kde koho když se nedaří.. ale vest polemiku nad "zdražením" které nastane jen při určitých okolnostech.. proboha vždyť je to pro jednoho člověka asi 250 kaček za měsíc.. když tedy jako na potvoru ten někdo nemůže využít jiných možností jak koupit lupen za tu "starou" nezvýšenou cenu.. když už si nechce..nemůže z nějakého důvodu koupit permici.. pořád tu kde kdo lamentuje jak je možné že to "ošklivé" vedení není schopno sehnat ty sponzory.. copak je to tak těžké je oslovit a td.. a na druhou stranu není ochota přijmou nějaké navýšení ceny.. které ale nastane jen při jedné jediné specifické situaci..

#PirátTělemADuší
#VšichniJsmePiráti
#MyJsmeTadyDoma

Edit: už vám tu dám zase pár měsíců pokoj..sporu zdar a hokeji obzvlášť .. Smajlík
 
 
 
Reakce na Mág: Můžu tě ubezpečit, že s těmi pokladnami u...
Sledoval někdo, jak se vyvíjí počet zakoupených permanentek v závislosti na výsledcích A mužstva v předchozí sezóně ? Nemyšleno sezóny po postupu do extraligy
 
 
GeK | Chomutov
02.07.2018, 16:00
 
 
Reakce na Mág: Můžu tě ubezpečit, že s těmi pokladnami u...
Já jen nerozumím tomu, proč nejsou vstupenky za 190 pořád ještě bych pochopil rozdíl nějakých 20 korun ale těch šedesát nad tím už lidi nemávnou rukou, že to dají ale rovnou přijdou. Jako rozumím jediné tech a to že potřebujete permice jako rychlý peníze a aby je lidi koupili tak musí být optický výhodnější ale tady už to bude na úkor celkového příjmu o tom jsem přesvědčený
 
 
02.07.2018, 14:31
 
 
Reakce na GeK: Asi tak , za mně, tohle oceňování vstupné...
Můžu tě ubezpečit, že s těmi pokladnami určitě nikdo z nás takhle nepřemýšlí. Jde zkrátka o to, co nejvíc zvýhodnit majitele permanentních vstupenek a zároveň i trochu pomoct lidem, kteří nechodí pravidelně v tom smyslu, že mohou v nejvyšší kategorii přijít o cca 10 domácích zápasů a pořád se vyplatí koupit permici. Myšleno u Captain card.

Navíc ještě tři hodiny před zápasem je možnost vstupenky nakupovat levněji, ať už doma nebo na předprodejních místech. Také můžu všechny ubezpečit, že při tvorbě ceníku se koukalo na všechny extraligové týmy a naše ceny jsou v každé fázi pod extraligovým průměrem. Ano zvedá ho Kometa, ale třeba vedle v Litvínově dáš na pokladně v den utkání 250 za sezení kdekoliv na zimáku a 230 v předprodeji. Chápu, že jsou dva pohledy, které se nikdy moc nepotkají. Snad alespoň takhle malé vysvětlení našeho uvažování.
 
 
Ji | Chomutov
02.07.2018, 14:08
 
 
nechápu proč není v širším výběru kádru Pirátů Jarda Kůs,nikdo ho téměř v Ačku Pirátu neskusil,těch pár minut co mu dali nic neukáže.Přece jen je to odchovanec a motivace by určitě byla za KV taky něco odehrál,to se zas čeká až zvedne něčí laso.
 
 
Ricci | Pir84ever!
02.07.2018, 12:33
 
 
Reakce na Alkec: Tu situaci kterou tu popsal Marty13, tu...
Existuje prostě nesoulad mezi tím, kolik by mělo vstupné být a kolik jsou ochotni/schopni fanoušci zaplatit, aby za klub hráli hráči, které by ti fanoušci na ledě chtěli vidět...
 
 
Alkec | KLH
02.07.2018, 12:24
 
 
Tu situaci kterou tu popsal Marty13, tu mu teda nezávidím. Klub mu, a spouste dalším, da se říct hodil klacek pod nohy. V jejich případě bude na místě zvážit nakup te permice. I když vysolit jednorázově 16tis., to je teda randáček.. Jedině že se na to setri průběžně celý rok. Ono dat za jeden hokej 1000kc není sranda ať si říká kdo chce co chce. Pokud by se však za sezonu dostali minimálně na 16 zápasů (včetně play-out) tak uz se vyplatí ty permice.
 
 
Fíf | Chomutov
02.07.2018, 11:39
 
 
Reakce na Ricci: Asi snaha přinutit lidi nakoupit dříve,...
Mám na to ještě jiný pohled. Možná to taky mělo vyznít jak výhodná je koupě permice. V předchozích letech byl rozdíl 3 až 5 zápasů, letos to vypadá opticky líp protože se rozdíl počítá v tisících oproti nákupu vstupenek v den zápasu. V každém případě s tou cenou v den zápasu to klub projel. Všude se píše jak se zvedají platy, realita ve většině zdejších firem je jiná a lidi to nedaj. Srovnávat to s kinem nebo divadlem je kravina. Tam se nejde každý týden a už vůbec ne 2x v týdnu.
 
 
GeK | Chomutov
02.07.2018, 11:21
 
 
Reakce na Ricci: Asi snaha přinutit lidi nakoupit dříve,...
Asi tak , za mně, tohle oceňování vstupného v předprodeji má smysl u akcí dlouhodobého rázu, kdy řešíte jednorázové náklady atd. Klasicky koncert apod. u akcí typu fotbal, kino, atd . je to podle mně pitomost, to jako počítají, že ušetří za jednu pokladnu v den zápasu kterou nebudou muset otevřít?
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.