Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "selim" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
09.11.2019, 12:41
 
 
Reakce na ítý: Já vím. Nehodí se jim tu pravda co tu něk...
Nevim kdo a jak o těchto věcech rozhoduje, je to asi problém, když je tolik kohoutů na jednom smetišti. Jen mám takový pocit, že to naštve několik lidí, co na hokej přestanou chodit.
 
 
09.11.2019, 12:19
 
 
Reakce na ítý: Co je na tom pravdy že zavítáte Diskusní ...
prý od pondělka
 
 
07.11.2019, 20:23
 
 
Jestli ten Soukup to nakonec neohodnotil správně......
 
 
10.08.2019, 15:43
 
 
Reakce na dronte: Proč bych se Libore hádal, vždyť jsme ...
Spíš jsem byl opatrnější v tom jak ta hra bude vypadat. Když se vezme jak jsou hráči spolu dlouho a jak asi byly omezené finanční možnosti, tak z toho může těžko být nějaká velká hitparáda. Nevím ani jestli můžou něco napovědět další utkání, snad jen s Litoměřicemi a Slávií. Užijte si dovolenou.
 
 
10.08.2019, 13:33
 
 
Drontemu jsem odepsal, protože jej znám osobně a vím, že se nebude do krve hádat , kdo má pravdu. Já také vidím často nepřesné přihrávky, zbytečná váhání a ztrátu puku, určitě jsou i další věci na kterých musí trenéři s klukama zapracovat. Plno hráčů jsem nikdy neviděl hrát, nevím jaké jsou jejich herní možnosti, nevím ani jakou mají kluci tréninkovou zátěž...utkání ale podle mně nikdo z nich vědomě neodflákl. Neříkám, že by tady neměla zaznít i kritika hráčů nebo trenérů, když je něco špatně, ale je třeba se nejdřív zamyslet nad všemi souvislostmi. Nechápu fanouška, který včera celé utkání jenom komentoval chyby našich hráčů a pak zklamaně prohlásil, že příště si vsadí na Litoměřice. Včera sem napsal rozumně ústecký Bulicek, byl to pohled na věc od nezúčastněného cizího fanouška a myslím, že v něm bylo hodně pravdy.
 
 
10.08.2019, 10:45
 
 
Reakce na dronte: Štrba byl spokojený, já moc ne. Systém...
To co píšeš viděli určitě nejen diváci, trenéři ale i sami hráči. Nedokážu posoudit nakolik se může hra změnit k lepšímu až budou spolu hráči déle a utvoří se stabilně hrající dvojice a trojice a najde se přesilovková formace, která bude umět početní výhody využívat. Asi byli k mání kvalitnější hráči pro Chance ligu, jenže je tu jeden velký problém.... podepsali by v klubu s pověstí podvodníků a neplatičů, když navíc nebylo nějaký čas jasné co se tu bude vůbec hrát? Další věc je otázka, kolik peněz hráčům mohli majitelé nabídnout. Možná přibudou ještě další sponzoři, slyšel jsem, že ti potenciální i menší byli osloveni. Hráči se ještě i v průběhu sezóny na trhu objeví, pokud na ně budou peníze a zjistí, že v Chomutově chodí výplaty v termínu, tak sem třeba přijdou. Já jsem opatrnější, nemám až tak velká očekávání, pokud se dostanou do první osmy, tak to bude podle mého dobré. Podstatné je splatit dluhy, získat zpět nálepku normálně fungujícího klubu a potom až udělat vše pro návrat do ELH.
 
 
28.07.2019, 14:57
 
 
Také bych ceny vstupného čekal trochu nižší, beru to ale tak, že je v tom navíc i příspěvek na záchranu chomutovského hokeje v jeho těžké chvíli. Dost lidí chodilo na hokej kvůli tomu, že to byla extraliga, ti stejně nepůjdou a jen si možná vyberou atraktivnějšího soupeře (max pokud se bude dařit nad očekávání, bylo by to tak skoro všude, možná budějky jsou jediná čestná výjimka) . Kvůli ušetření 30 korun objednávat vstupenku 5 a více dnů před utkáním je nesmysl, zvýhodnil bych ty, kteří si je nebudou kupovat až u pokladny bezprostředně před utkáním. No ještě by asi stálo za to, dát nějakou slevu i rodině s dětmi nad 140 cm nebo studenty a důchodcům (museli by se nějak prokázat, chápu že to zdržuje, ale jinde to funguje). Volných míst bude v této sezóně podle mně dost.
 
 
23.07.2019, 14:36
 
 
Nemá smysl dělat nějaké závěry a předpovídat jestli tenhle tým bude hrát na konci tabulky, v jejím středu nebo popředí, ukáže se to až na ledě. Až na chomutovské hráče ty ostatní neznám, podstatné je to, jak si vzájemně sednou a budou bojovat na ledě. Minimum kluků je tu proto, že mají k Chomutovu nějaký vztah, pak hráči co si řekli, že by to u nás zkusit mohli (třeba neměli angažmá nebo nebyl o ně až takový zájem) a pak mlaďasové co berou Chance ligu jak se posunout dále v hokejové kariéře. Neznámé je i jak bude fungovat trenérské trio, jestli dokáže třeba to co dříve Kýhos (ten měl ale více zkušeností a přece jen také nějaké hráče na hostování z extraligy). Doplnit tým se dá i v rozehrané sezóně, chce to ale čas na to, aby se cizí hráči od těch našich dozvěděli, že co je nové vedení tak peníze jim chodí včas a pravidelně, zázemí je fakt na úrovni a je tu dobrá parta. Momentálně značce Piráti Chomutov málokdo věří.
 
 
21.07.2019, 12:48
 
 
Reakce na dag: pakliže to tu povedou lidi, kteří budou v...
Tedy myslím z minulého vedení poznamenaného snadno nabytými penězi a mocí. Uvidíme, kdo tomu teď bude nakonec velet, líbila by se mi nějaká osobnost typu Martina Hostáka.
 
 
21.07.2019, 12:40
 
 
Reakce na dag: pakliže to tu povedou lidi, kteří budou v...
Jasně, mám na to úplně stejný názor. Pokud ses také podíval na rozhovor se Všetečkou, tak tam také mluví o Chomutovu minulosti (mimochodem dost hezky) a současnosti , s tím, že peníze bohužel kazí charakter. To nebezpečí tam určitě je velké, ne vždy ale to musí platit. Nevím, jestli měl na mysli někoho konkrétního, já jednu takovou osobu jednoznačně vidím.
 
 
21.07.2019, 11:18
 
 
Reakce na krokuss: Frajer ;-) https://www.hokej.cz/v...
Jeden z mnoha hráčů, na které můžeme vzpomínat v dobrém. Ten pořezaný nos měl z Ústí, vypadalo to hrůzostrašně.Snad se zase vrátí doba, kdy Chomutov bude důvěryhodný klub a hráči budou brát Chomutov za dobrou adresu. Pak se to musí projevit i jejich v nasazení na ledě a hokej bude bavit je i fanoušky.
 
 
20.07.2019, 16:27
 
 
Reakce na krokuss: Tak z toho co jsem viděl trénovat se ...
Nevím neviděl jsem. Holt budeme si na sestavu muset ještě počkat. Nebo nám jí třeba prozradí už dřív ítý.
 
 
20.07.2019, 16:15
 
 
to mělo být pro Krokusse
 
 
20.07.2019, 16:13
 
 
A jak to víš, že nikoho nemáme? Já jsem slyšel od člověka, který podle mého může mít a má pravdivé informace právě opak. Nechtěl být konkrétní (tomu rozumím), ale v podstatě mi řekl, že hráči na to hrát slušně chance ligu máme. Fanouškům se to prý v následujících dnech oznámí.
 
 
07.07.2019, 11:40
 
 
Asi je třeba hokej vypustit a užívat léta a dovolených. Fanouškům už delší dobu z klubu nikdo nic nesděluje (někdo řekne, že momentálně není co sdělovat, plno lidí ale čekalo na jakoukoli zprávu). Škoda, po pádu na ústa byla šance získat zpět důvěru fanoušků, odhodlání chodit na hokej jsem tady z jejich slov viděl, to se ale myslím postupně vytrácí.
 
 
27.06.2019, 16:01
 
 
Pokud po tom čím si jako odchovanci klubu myslím tím Havlíka a Chrpiče prošli, by si jich klub i fanoušci měli považovat, za to, že to tu definitivně neodpískali a uvažují vůbec o tom pomoct klubu. Pindat o průměru můžete pak až to třeba budou mrvit na ledě. Místo někde v pralese nebo za kopečky v říši by se pro ně určitě našlo.
 
 
22.06.2019, 13:16
 
 
Reakce na Penquin: Já bych taková individua okamžitě maz...
Tak nějak bych to viděl taky, u nich na fóru by to takovýto cizí rozumbrada taky schytal. Ať si užívá radosti někde třeba v hospodě se svými, nebo si udělá dobře sám se sebou. Tady na ty jeho moudra nikdo není zvědavý. Ještě si hraje na mluvčího fanoušků i jiných týmů s tím, že nám sestup přáli (už tady měl dostat padáka). Fanouškům ostatních týmů jsme myslím ukradení stejně jako ten jejich tradiční klub.
 
 
22.06.2019, 12:50
 
 
Osobně mně mrzí jak nakonec náš hokej dopadl, ale nakonec i uznávám, že vzhledem k situaci v klubu to bylo zasloužené....prostě těch průšvihů a problémů bylo dost. Ale nechápu jakým právem tady na CHOMUTOVSKÉM fóru otravuje jeho fanoušky ten osel z ropákova.
 
 
22.06.2019, 12:36
 
 
Nevím jestli Milan Soukup když odcházel jednal jen podle svého úsudku, nebol měl roli za několik společníků a byl to jejich společný úsudek. To je nakonec jedno, ale nezaslouží si nějaké výtky.
 
 
18.06.2019, 21:28
 
 
Reakce na p_avlas: selim děkuji za info nevěděl jsem , ž...
Není zač, v povídání o klubu je zmíněn i hráč Ulrich jako olympionik Československa z OH 1936 v Ga-Pa. No a tady jsou i výsledky v té sezóně, na webu pak historické tabulky a výsledky čs hokejových lig odkaz
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.