Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "puk" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
puk
11.08.2021, 12:27
 
 
Když to tak občas pročítám tak je vidět, že i zde jsou rozumní lidé. Ti co neustále řeší kdo tu bude hrát a jak je to špatný by se měli zamyslet co s tím asi klub může udělat. ZS je města a to si určí jak to bude, jestli shání "zákazníky" tak jen dobře, hlavně aby mládež měla podmínky pro trénink a zápasy, chlapi to musí nějak odehrát a případně se uskromnit dokud se to nedostane na vyšší level, rád se pudu podívat na ligu a dobrej hokej a je to lepší jít doma než se kodrcat do Varů nebo Litvajzu, to, že je to u nás tam kde to je neznamená, že bych se nemohl podívat na pořádnej hokej i na ty naše kluky se zajdu kouknout, chodil jsem na druhou ligu tak proč ne na kraj. Myslím, že Libor to napsal dobře.
 
 
puk
19.07.2021, 11:25
 
 
Reakce na Kobrety: Jako na ten kraj tu přišlo 1000 lidi ...
Nepíšu, že je mrazák pro nás dobrej, ale že by stačil. Z JJ se neposeru, ale když to město rozhodne a podepíše to s ním tak s tím všichni Piráti nic neudělají. Pořád je lepší aby tu hrálo Kladno a hala žila a asi se tam vejde i pár krajských zápasů, než aby to bylo ladem. To že lidi chodili a snad i teď budou chodit na naše kluky je hezký a chvályhodný, ale provoz haly to těžko zaplatí. Zažil jsem s CV časy kdy to stálo za h...…. a bylo to dost podobný jako dnes a to nejen jako divák a proto věřím, že se to zlepší a najde se někdo kdo to pozvedne. Zatím akorát někdo pořád útočí na ty co se alespoň pokusili to nějak udržet a ví o tom kulový, pak se budou divit, že do toho nikdo nebude chtít dát nějaký love. Bez peněz do hospody nelez no a do hokeje už vůbec ne.
 
 
puk
04.11.2020, 08:41
 
 
Reakce na VADO: Nebude ten rozdíl i v tom, že ty profesi...
Samozřejmě je tam více nebo spíš hodně věcí které budou muset splnit, ale v zásadě argumentovali tím, že je to jejich zaměstnání i Hnilička o tom nedávno mluvil v televizi i když je to golmanská guma tak funkci má a je důležitej. Jinak když ti co mohou rozhodnout a chtějí to udělat tak to nějak udělají a když nechtějí tak přesto vlak nejede, ale tak to bylo vždycky.
 
 
puk
26.08.2020, 13:07
 
 
Tak mládežníci taky nesestupujou, jsem zvědavej jak je zapojej do kraje nebo to budou hrát na výsledek v mládežnických soutěžích. Pár zápasů za chlapy by jim slušelo a myslím i pomohlo.
 
 
puk
03.08.2020, 08:06
 
 
Reakce na tpd: Jakože Áčko..je nad plán..??.. asi žiju v...
Samo, že je to na hov...., ale nic jinýho nezbývalo, pořád to okecáváte jak je to v prd...., možná za to může ten nebo onen, ale nic to nemění na stavu jakej je teď a současný vedení s tím má nějakej zámysl a chce to dostat zpět nahoru,těma kecama jim asi nepomůžete a nic nezměníte uvidíme za rok jak se to vyvíjí.
 
 
puk
31.07.2020, 10:52
 
 
Reakce na tpd: Jo jo.. teď jsi mi to nandal.. :)) .. jen...
Je to zbytečná polemika, pořád dokola, já to vidím tak, že teď skočili do vody a musí plavat jak umí aby se nepotopili, jestli přijeli na stadion autem nebo na kole je jedno, plavat musí teď a já jim přeju ať se neutopí a vyplavou co nejlepší místo.
 
 
puk
31.07.2020, 09:02
 
 
Reakce na tpd: Pane kolego.. a.s. a z.s. maji společného...
Já nezpochybňuju co bylo o kdo o tom rozhodoval, pro současnou situaci je důležité, že to bylo "rozdělené" jak právně tak účetně. No a jestli je v managementu mladej Zwettler to nechci komentovat, ten by asi teď spoustu věcí řešil jinak holt je mladej a pořád se má co učit. Badinka a spol se rozhodli to podržet a nějakej hokej tu udržet, kdyby to neudělali tak jsi třeba na ZS chodil sbírat žampiony, ale kdo chce psa bít hůl si najde, kritizovat umí kde kdo co takhle jim pomoci když v tom máš jasno a víš co by se mělo aby jsme chodili na NHL.
 
 
puk
30.07.2020, 13:01
 
 
Akce "Valach" je to zase slátanina, Badinka na ZS jasně řekl, že oslovil šéfa asociace hráčů (Zbořil?) aby to domluvil ( 30%) , bylo jasně řečeno, že to nejsou dluhy z.s. ale a.s. a dluhy a.s. spolek nechce a nehodlá platit - nemá s tím nic společného, těch 30% chtěli zaplatit aby se vyrovnal dluh s hráči (v případě dohody a jejich souhlasu) a spolek by pak přihlásil muže do CHL a to měl domluvit "Zbořil", hlavní cíl spolku byla mládež a CHL byla "bombonek" navíc po nějakém kontaktu s "investorem", nevyšlo to - hráči dostanou ho v no, protože a.s. nic nemá a CV bude hrát kraj, kdyby tam Churchil byl, tak by to věděl nebo by se na to mohl zeptat, takhle to tisk a někteří jedinci zase motají dohromady. Kdyby na to všichni hráči kývli tak by měli alespoň 30% z toho co jim a.s. dluží a hrála by se CHL - jestli by to bylo dobře nebo ne nehodnotím. Toto nové vedení z.s. je tam čtrnáct dní i s cestou a je kamenováno za minulé "funkcionáře" a ještě "funkcionáře" jiného subjektu.
 
 
puk
24.07.2020, 10:44
 
 
Reakce na Blue-mauler: Na besedě sice nebudu (nejakej pá...
Prioritou bylo zachránit mládež, a když budou prachy tak chlapi co nejvejš co budou schopný ufinancovat a když ne tak kraj. Tady je vidět, že to každej chápe jinak a pak se to míchá jak guláš.
 
 
puk
24.07.2020, 10:30
 
 
Reakce na jarda72: Dlouho jsem se k nicemu nevyjadroval,...
To se dá jen podepsat, ale stejně to pro některé bude málo a chyby jistě najdou.
 
 
puk
20.07.2020, 10:46
 
 
Reakce na tpd: Svatá prostoto.. za 12 roku se zkrze Veve...
Nauč se číst, neříkám kolik se do toho nacpalo za ty roky, ale co dal JV ze svého nebo ze své firmy, když to dával např. Fisad tak to bylo z firmy JS a to je sakra rozdíl. Svého času měl JV velký konekce a z toho těžil i hokej a po odstavení Topola a spol. to už bylo jiný kafe, proč je firma NOEN mezi věřiteli (i když to už není akce JV)asi tam něco jako půjčku vedou.
 
 
puk
10.07.2020, 09:54
 
 
Reakce na higway: dřív jsem to hrál jen se to jmenovalo ...
Taky jsem to kdysi hrál (Povrly - kovohutě), ale to už je hodně dávno a chodil jsem na střední školu, tenkrát se v Roudnici nic nehrálo tak jsem s manželem vychovatelky na intru jezdil to hrát za Povrly, hrál tam i Klášterec a Kadaň, jo to byly časy, někdy nás bylo jak do mariáše a icetime byl hodně vysoký a žízeň sis udělal náramnou. Ke konci jsem tam hrál i proti Vackemu.
 
 
puk
18.03.2020, 16:54
 
 
Reakce na krokuss: Pro zajímavost sklady CO (ČR dříve ČS...
Je vidět, že o tom něco víš.
 
 
puk
17.03.2020, 13:55
 
 
Dělá se toho dost, je na lidech aby se chovali odpovědně a to většina dělá, pořád je a bude dost magorů co si myslí, že se jich to netýká. Trest za porušení nařízení by neměl být problém jen to musí někdo pevně stanovit a potom taky kontrolovat, v dnešní době moderních technologií by to neměl být problém zabezpečit. Babiš si moc hraje na krále, měl by nechat prostor odborníkům a ne vše jen on. Stanovit jasná kritéria ty pak kontrolovat a taky tvrdě trestat a to hned ne až bude po kalamitě. S rouškama se jasně ukázalo, že si musíme vše udělat sami, každej se na nás vyse.e, to my známe z historie a teď se to opět potvrzuje.
 
 
puk
14.03.2020, 21:47
 
 
Reakce na kirchna01: Babiš říkal, že tomu nerozumí. Prot...
Já nekritizuji Babiše i když ho nemusím, je mi jasný, že mu to musí řešit odborníci, to by se z toho pos....., ale Churchil byl rozezlen a dával to hodně a často najevo, že je to na hov..atd. Je to jako, že za všechno může Chrpa.
 
 
puk
14.03.2020, 12:07
 
 
Jen tak ze srandy by mne zajímalo kde je Churchill a jeho kritiky Babiše kvůli opatřením k nákaze tou sračkou koronavirem, asi stojí frontu na rejži a hajzlpapír. Smajlík
 
 
puk
13.02.2020, 12:43
 
 
Reakce na rcts: Sorry ale tenhle argument (pred casem by...
Asi jim to holt nejde, je to sport, jestli na to ser.. tak co s tím, třeba ta sekera Schause to je na pořádnou pokutu. Taky doufám, že to bude lepší, ale co je v mančaftu nevím.
 
 
puk
13.02.2020, 10:15
 
 
Samej odborník a skeptik, už se vzývá odvolanej trenér a bůh ví co ještě přijde, Vrhel je pryč "tragedie".., zajíci se počítají až po honě tak to vydržme před pár měsícema by jsme brali i kraj jen aby se hrálo a teď nejmíň KHL, taky nejsem nadšenej, ale chleba nezlevněj, poděkujme těm co umožnili alespoň toto a snad to bude lepší. Můžem jenom překvapit.
 
 
puk
05.12.2019, 19:48
 
 
Tak jsem se konečně dokopal k registraci, neměl jsem čas a byl jsem mimo ČR, tak jsem to pročetl trochu zpátky a mimo JB se moc nezměnilo. Po sezoně jsme byli rádi, že se bude něco hrát, ale teď už chceme NHL. Je třeba věřit novým majitelům, kteří se asi už po počáteční naivitě pomalu dostávají do reality, že to dovedou k dobrému konci. Dobré signály jsou konec M,D, Š. Návrat RH a to, že po dodatečných zjištěních neutekli a drží hokej dál v naději.
 
 
puk | Chomutov
03.10.2019, 11:24
 
 
Reakce na názor: V létě to vypadalo na konec hokeje v CV...
Není třeba propadat panice jsme teprve na začátku, uvidíme po vánocích, hlavně se dostat do lepší poloviny a když dá pánbůh a finance tak v PO se může stát lecos. Jinak mě ani nemrzí prohra jako to co na ledě předvádí, asi hodně trénují a pak to rozjedem.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.