Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "piratska_pravda" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
piratska_pravda | Březenecká dvě
07.11.2019, 20:53
 
 
Duvodem vseho neni nic jineho nez Prokes a Frydrych. Zeptejte se jich. Jsou to hrobari hokeje v chomutove. Je to vseobecne zname mluvi se o tom uz tydny. Mozna bych si zacal hledat jinou zalibu nez hokej. Protoze dva narodni umelci prokes a frydrych to tu potopi jak titanic. Mysli si ze umi delat hokej a rozumi vsemu ale umi ledatak ho* Smajlík
 
 
piratska_pravda | Březenecká dvě
07.11.2019, 11:13
 
 
Reakce na Penquin: Když vše tak dobře víš, proč na ten h...
Letos jsem prave presne z toho duvodu nebyl ani jendou.
 
 
piratska_pravda | Březenecká dvě
07.11.2019, 11:12
 
 
Reakce na hoty: Hráči jsou placeni a nic do kopru nejde....
A jak dlouho chodít ty pochybuju že tak dlouho jak ja.
 
 
piratska_pravda | Březenecká dvě
07.11.2019, 10:47
 
 
Nevěříte nevěřte. Rád za to rozhodně nejsem. Už jsem psal, že na hokej chodím cca 30 let a při představě, že to tady půjde do kopru je mi smutno. V současnosti, kdy patrioti kvůli některým dalším partriotům spolu nejsou schopni spolupracovat to opravdu vypadá na krátký proces. Situace je totiž mnohem vážnější než za dob ml. Veverky. Na tato slova dojde. Potom si je tu na některé podstráncem ůžete dohledat.
 
 
piratska_pravda | Březenecká dvě
05.11.2019, 08:28
 
 
přeberte si to samy Smajlík
 
 
piratska_pravda | Rychnov nad Kněžnou
05.11.2019, 08:27
 
 
Reakce na guardian71: ok, tak když mě tu všichni tak nap...
ano vystupuji tu jako anonym, tak moje slovo má do důvěryhodnosti daleko. ale Chodím na hokej už přes třicet let a za tu dobu mám dobré zdroje. To že se někomu přestalo platit je veřejné tajemství už několik dní. ovšem zajímavé je že přesto kupujeme nové hráče a často jsou z okolí Budějic. Klepy o Sadílkovi jsem tu psal už minule . Smajlík ))))))))))))))))))))))))))) Hlavní slovo má Prokeš kterej si už v klubu stihl udělat několik nepřátel a kůli tomu v klubu probíhají čistky zaměstnanců. Už při zápase s Prostějovem se v kotli mluvilo o vyhazovu lidí z marketingu z důvodu Prokeš. Nemá mít hlavní slovo Zvetler? Možná neuvěříte do té doby až tu přestane odepisovat mág. Po setkání s fanoušky tady má dost z vás růžové brejle ale opak je pravdou. Jde to do kopru- pravdou je že jsem viděl jen záznam ale dobře show to byla. Zwetler koktal a nic neřekl Hudaček prej že je v kabině dobrá nálada. :D. Zeptejte se hráčů co nejsou z budějic jakou mají naladu. Strba naložil kartác některym hráčům a marketing bych nechtěl možná hodntit vůbec protože úroveň Dinda nebo Ton je teď někde hluboko v pirátské díře. Na hokej sem nezanevřel a do kotle si přijdu jako vždycky zafandit toto ale neni restart.
 
 
 
Sportovně asi můžeme být spokojeni. Určitě to ale nebude trvat věčně. Pirátskou kocábku totiž už teď opouští někteří z "Patriotů". Zřejmě se s některými ostatními "Patrioty" nedá spolupracovat nebo to stojí víc než bylo původně v plánu. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.