Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "VADO" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
16.09.2021, 07:52
 
 
Reakce na Churchill: Asi před měsícem jsem se dostal k h...
Tak jenom pohled z jiné země. Ukázat očkovací průkaz je například v Německu otázka solidarity ke společnosti. Navíc jsou tu i kontroly "Ordnungsamtu" (nejblíže je tomu u nás asi městská policie), kdy oni i jsou "ti provokatéři". Sám jsem byl svědkem, jak v krámě u řezníka obsloužila na začátku prvního lockdownu pána bez masky a prodejna dostala 5.000 Euro pokuty, protože pán bez masky (provokatér) byl z Ordnungsamtu.
 
 
13.05.2021, 12:40
 
 
Reakce na ítý: Tam to je prej ende....Klima tu byl na je...
Tak první liga je v současné době scifi, druhá je asi tak akorát
 
 
13.05.2021, 12:21
 
 
Jinak kuba trefný jde do Ústí, zdroj hokej.cz
vypadá to, źe v kraji dáme derby s Kadaní A Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
03.11.2020, 15:26
 
 
Reakce na PUK: Rozdíl je v tom, že profíci to maj jako z...
Nebude ten rozdíl i v tom, že ty profesionální soupeře garantují určité testování, které platí sami kluby a garantují k tomu nějaká pravidla izolace a karantény?
 
 
18.09.2020, 12:58
 
 
Reakce na tpd: Tak hokejka tv.. desetinásobně zdražená.....
Tak nikdo nikoho nenutí to kupovat, přijde mi to jako pěkná prasárna, ale co, ta liga nebude mít kvalitu už i díky malým návštěvám a neatmosféře. Nechápu, že se někdo dívá třeba na fotbal bez diváků nebo na NHL bez diváků.
 
 
17.08.2020, 12:00
 
 
Reakce na Heini: Tak v pátek na výjezd :))...
vzhůru na ludmilu 😁😁😁
 
 
16.08.2020, 10:21
 
 
je fakt že pokud na rok dva zmizíme z mediálního cirkusu, tak jenom dobře pro nás.
 
 
15.08.2020, 13:31
 
 
No nevím ale český hokej reaguje divně. Jako první liga má nyní 18 účastníků a bude nesestupová? Dopadne to jak, sezóna se kvůli 2.-3. vlně nedohraje, takže se zase pozvou tři týmy z 2 ligy, které skončili první a pak co? Bude mít prales 20 týmů, protože jeden možná postoupí do extraligy, odkud ale nikdo nesestoupí? Dobře může se argumentovat, že to tak jako tak některé kluby položí a budou hrát raději druhou ligu. Ale když nasadíš levné juniory, tak to zase o tolik dražší než druhá liga nebude.
Nevím nevím, přijde mi to jako alibismus. Prostě profesionální hokej se musí zužit 12+12 nebo 14+14 ale rozhodně ne nafukovat.
 
 
03.08.2020, 19:19
 
 
Reakce na Adjuk: Kdy budou další posily?!!!...
Voe jdeš do druhý lajny Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
30.07.2020, 19:39
 
 
Reakce na Sampy: Kostourek by snad měl taky hrát ale nem...
Kostourka jsem viděl minulou ( ne tuto) sezónu v Řezně a jako byl neviditelnej, ale jak dostal 2-3 za třetinu puk v útočném pásmu, tak v rukách to má pořád Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
29.07.2020, 09:50
 
 
Jinak já bych udělal kompromis s Piráty s tím, že prostě bych nechal pirátskou PR a třeba fanshop atd. pokud by to šlo, ale v názvu bych nechal jenom HC CHomutov nebo klidně i KLH. Tam je otázka, za kolik budou práva na tyhle věci k mání.
 
 
27.07.2020, 14:41
 
 
Reakce na Adjuk: To se uvidí. ;)...
Tak hlavně si polož momentálně otázku: Budou na tuto pozici v Krajské soutěži peníze, nebo se to rozdělí mezi Krizového manažera a Ivana Humla (pokud zůstává?). Pokud bral 90tis ve Zlíně, tak v Chomutově, zvláště po mediální masáži, by nechtěl méně, pokud by vůbec tu práci tady vzal. Já to vidím spíše jako SCIFI. Navíc je možná lepší nedráždit a nenjlépe na rok se mediálně udělat neviditelnými (což je další SCIFI).
 
 
27.07.2020, 12:31
 
 
Reakce na higway: jestli potřebujem někam zavést scoutin...
Jedno je s druhým svázané ne? Když nemáš lidi, kteří by to dělali, tak nemáš šanci koho přemlouvat, protože k těm lidem nikdo nedojde.
 
 
27.07.2020, 12:30
 
 
Reakce na Adjuk: Hostak bude volny. ;)...
Myslíš, že on by byl dobrá volba?
 
 
27.07.2020, 09:37
 
 
Reakce na kirchna01: Pokud to i nadále Huml dělá, tak kl...
Nevím jak teď po krachu, ale pořád tu pozici vykonával i když z toho sám má asi spíše starosti. Na druhou stranu já jsem pozitivní člověk v tom, že toto přesně jsou ty extrémní situace, kdy se oddělí zrno od plev a kdy člověk ukáže svůj charakter a pokud se osvědčí, měl by dostat šanci jako nikdo jiný.
 
 
27.07.2020, 09:35
 
 
Reakce na Dindis: Jejda. Diky za pozitivni slova, cenim ...
Tak sám říkáš v těch rozhovorech, že získat do Chomutova kvalitní manažery je těžké, ale zase Tvůj příklad ukázala, že je možná dobře sondovat mezi lidma co třeba nyní studují někde na univerzitě a těm dát příležitost se oťukat po ukončení studia. Jenom to chce prostě zavést scouting do jiných rovin než těch hokejových, ale chtělo by to jednoho až dva zkušené zajíce, co to budou dělat a budou tam těmi stálicemi a promiň Davide ale ty s Liborem jste jediné volby. Ty na tu vyšší SM + management a Libor na tu tiskovou a PR část. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
27.07.2020, 09:32
 
 
Reakce na ozzyosbourne: No jen aby je měli letos až vypu...
Druhá vlna už propkla. Když to vezmu kol a kolem, bude letošní sezóna znamenat pro mnoho klubů likvidaci. U extraligy nevím, tam se to zašméškuje nějak s Hniličkou ale kluby 1-2 ligy budou odpadávat jak mouchy.
Pro nás možná dobré, že na tu konsolidaci začneme od Kraje, kde se získá rok na vytvořeních zdravých základů. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
26.07.2020, 19:34
 
 
Reakce na kirchna01: Kraft a Dinda. To jsou jediní, komu...
Kraft odmítl a Huml je pořád dobrá volba a Dindis je prostě na městě, jedině, že by nebyl zvolen a pak dostal zajímavou nabídku, a taky by chtěl vědět určitě nějakou vizi.
 
 
25.07.2020, 20:28
 
 
Tak nejzajímavější bude, že se příští sezóna buď neodehraje, nebo bez diváků bude absolutně nerentabilní a sezóna v kraji může být vlastně vysvobození, kdy vedení dostane čas se vzpamatovat a pořešit dluhy atd. Navíc se může stát, že může být k mání třeba i prvoligová licence. A potom se může začít vše budovat nanovo.
 
 
24.07.2020, 07:43
 
 
Reakce na thegod: Víš co mi Ondro přijde divný? Skoro vš...
Mně napadlo včera to samé. Obecně když to vezmu s nějakým odstupem a pokud se podívám na zprávy z médií, které jsou všem dostupném, tak to na mne dělá následný dojem:
VARIANTA 1: Celý ten přesun akcií a zároveň pokus o urvání extraligy mi přišel naprosto absurdní a psal jsem to tu. Byl to hodně riskantní plán, ale říkal jsem si, co by z toho měli? Jako s tím týmem, co postoupil hrát extraligu? Prodali by licenci třeba Motoru? Opravdu by se ten prodej tak vyplatil, že by byli v zisku i s těmi náklady, které s tím byly spojené? Prapodivné a jelikož neznám všechny podrobnosti plánu, tak se mohu jenom domnívat, že tento plán byl nereálný a ekonomicky si myslím že o nerentabilní. Pořád by to byly hodně vysoké dlužní peníze, které by mohly být částečně možná vyplaceny, kdyby tabulkově k tomu prodali pár hráčů, kteří mají cenu. Pořád se tu vykřikovalo, že je tu partner co by dal kolik 10miliónů(?) na sezónu? Ale co kua ty dluhy? Ty by se zaplatily z čeho?
VARIANTA2: Patrioti je skupina naivních lidí, kteří si mysleli, že se ten klub nějak tak bude řídit sám a že stačí, aby se jednou dvakrát do měsíce sešli a něco zaplkali a pořešili a hotovo dvacet a oni to stejně musí uhrát hráči na hřišti.
VARIANTA 3: ta se mi píše nejhůře. Že vlastně sedmička si zahrála na bílé koně, kteří sice udělali nějaký dluh na spolek, ale jinak o těch dluzích věděli a prostě měli čas to, co ještě mělo nějakou cenu přepisovat na spolek, sice zaplatili část dluhu ze svého, ale mohla to být jenom kouřová clona na získání času(?). Krizový manažer udělal pár vyjádření pro tisk. Vypadá to, že i těch 30 procent nebo nic byla jenom další kouřová clona s tím, že prostě se to tak jako tak pošle do insolvence. Plán může i být následující, kvůli koroně je stejně dobrý nemít rok žádné vlastní hráče A-týmu. Těch pár na které mám práva mezitím uklidím do Kadaně (což se stalo včera). Po roce se mohou objevit dva scénáře, (1.) že Kadaň nesestoupí a koupí se od ní licence s tím, že stejně skoro 2 lajny patří nám. (2.) Kadaň se neudrží a Chomutov získá druholigovou licenci s tím, že se začne budovat tým na postup s čistým štítem.
Kde je pravda? Kdo ví. Každopádně jedno je jistý, Piráti Chomutov mají tak pošramocenou pověst, že se bude napravovat hoodně dlouho. Kolik se tou insolvencí potopí regionálních malých firem? Kolik odchovanců tím poslali do záděle, myslíte si, že potom všem kluci jako Hlava půjdou třeba chtít byť i jenom trénovat u Chomutovského týmu? Zvláště když uvidí, že se tam pohybují třeba pořád ti lidé, co vydělávají miliony ve svých firmách a jemu samotnému nezaplatili tolik a tolik peněz?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 15:30 | Dor.
PZ Kladno
Piráti Chomutov
×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Motor České Budějovice
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Roudnice nad Labem
Piráti Chomutov