Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "VADO" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
25.03.2020, 10:08
 
 
Reakce na higway: guru mladejch :)) co chceš kritizovat...
Hele můžeme se přít, ale pokud mám dluhy, tak prostě nekupuji drahé hráče a snažím se nejdříve splatit dluhy, ale to je jenom má životní filozofie. Chápu, že prostě Sklenář odmítl jít s platem dolů a že Tomica bral kolik bral, ale u ostatní starších hráčů bych to prostě nedělal. Prostě plat jako má Pavlát by byl v pořádku, ale více ne. Návrat do extraligy s dluhy byl dle mého plán, který byl riskantní až moc riskantní. Neříkám dohrát jenom s juniorama, ale hráči do 23 let by hrát mohli. Hráli bychom asi v druhé půli, ale bylo by více peněz na zaplacení dluhů. Takto nám zase zbydou jenom oči pro pláč. Nikdo nemohl čekat, že to takto dopadne, ale prioritou sezóny mělo být zaplacení dluhů, ne návrat do extraligy.
 
 
24.03.2020, 18:59
 
 
Reakce na kobrety: Ale to já chápu jen když si vemu koli...
Na hokejcézet psali, že Hradec propustil pětici hráčů, kterým končila smlouva. Bohužel se tu vytloukal klín klínem a takovéto ukončení sezóny moc sedmičce nepřidalo. Bůhví jak na tom jsou jejich firmy, natož hokej, který tu zachraňují. Já kritizuji přístup v tom, že to měli odehrát s mladýma komplet a splácet co se dalo, aby se připravili na další sezónu. Adam a spol. šli do rizika, ale kdo mohl na začátku této sezóny, že to dopadne takto? Prostě ten krok, ke kterému nyní sáhli, není mediálně nejlepší, ale je nejsociálnější, ti starší mají mít nějaké rezervy, ti mladí kluci si je neměli z čeho udělat.
 
 
21.03.2020, 22:24
 
 
Reakce na Pšouk: Volný je i Račuk, sáhnul bych po něm....
Račuka bych u Pirátů viděl moc rád. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
17.03.2020, 20:33
 
 
Reakce na Penquin: Ne, ne, mám jich v mančaftu jenom asi...
No já hodně hraju na mladé, takže i tak mám Atým zase jeden z nejmladších a pro mne sestavit u23 nebyl problém, ješťe jsem dva mladé 17 tileté prodal dohromady za 80 mega, jako využil jsem situace, kdy se za neskutěčný love prodávají i lamy a mne zase čeká brutus NT.
 
 
17.03.2020, 15:04
 
 
Reakce na Penquin: Taky jí hraju. *2*...
Máš i U23?
 
 
15.03.2020, 13:49
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Ahoj všichni. V tomto nedobrém o...
na internetu bude nablito Smajlík Smajlík Smajlík já mám hockeyarenu Smajlík Smajlík Smajlík na odreagování, už ji hraju tak dlouho, že i když ma milion chyb, tak nic nového hrát nechci a pokud hockeyarena poběží, tak ji nějakým samospádem budu hrát taky.
 
 
15.03.2020, 10:23
 
 
Tak bohužel politická kultura je u nás špatná a teď když bude doma více lidí, tak o to se bude více plkat na netu. Při takové situaci by se měli politici shodnout a na chvíli se vykašlat na půtky. U Hrušinského to byla přirozená reakce, protože jemu jde i o existenci divadla. Hromada malých firem a firem bez stálého příjmu bude hodně těžko.
 
 
13.03.2020, 09:26
 
 
Reakce na hoty: Ještě je třeba Piráti vzpomenout na okol...
Je fakt že jak Litvínov jednou spadne, už se nahoru nevrátí.
 
 
13.03.2020, 08:46
 
 
Reakce na higway: když se to neodehrálo nemůže být nikdy...
souhlas, navíc pro nás letos byl postup nemyslitelný. Hlavně ať dají pořádně dohromady mládež a pozaplatí se dluhy. Motor dostane luxus, který neměl žádný tým a to že teď mohou tým připravit na sezónu s předstihem. Jako Prospal je plačka a to, co tu předváděli jako hráči tu s pachutí zůstane, ale buďme velkorysí.
 
 
13.03.2020, 06:02
 
 
Reakce na thegod: A presne jak uz tu nekdo psal... V bar...
máš svou pravdu, ale otázka aby měla znít, jak bys to udělal jinak? anuloval ročník? Odehrál to bez diváků, kde může být nebezpečí že někdo z hráčů může nakazit ty další?
 
 
12.03.2020, 19:34
 
 
Libor dole psal, že se nedohodli a že to má v rukou výbor, takže Vsetín chce postoupit a Adam tvrdil, že sponzor by přišel pouze po postupu do extraligy, což je důvod hlasovat proti.

Mně osobně to z toho mála možností, připadá postup Motoru jako jediné rozumné a logické rozhodnutí a je mi ale i líto fanoušků Motoru, že si neužijou jízdu play off za postupem.
 
 
12.03.2020, 19:31
 
 
Tak jak to bylo? Hele pokud byly tři týmy proti tak si dokážu představit nás a Vsetín a možná Jihlavu?
 
 
11.03.2020, 12:05
 
 
Reakce na PUK: Nevím co si pamatuješ z války, kritizovat...
Problém současný demokratický společnosti je, že si každý myslí, že sežral šalamounovo lejno a jenom se kritizuje a remcá, ale už mezi sebou nekomunikujou a neposlouchají argumenty. Je to smutný.
 
 
10.03.2020, 20:23
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Dle mého jediné logické vyústění...
Myslím že bych souhlasil s tím, aby šel Motor nahoru, ale je mi líto fanoušků, že si ten postup neužijou ani ten adrenalin.
 
 
10.03.2020, 06:15
 
 
Reakce na dag: tak je jasný, že to "spustil" havel. no s...
Jasně to si pamatuji, odchody místních kluků mne dost sejřily. Jako odchod Štrby byl asi ok, ale asi to chce letos vydržet a počkáme, s čím anebo s kým pa přijde Huml.
 
 
09.03.2020, 20:17
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Už jsem to tady psal asi 2 x dle...
loajalitu? Co si pod tím mám představit?
 
 
09.03.2020, 11:22
 
 
Reakce na Burti: Děkujeme za příspěvek. Kdybych na tom b...
Tak jedna věc je být negativní za každou cenu a druhá věc je, vyjádřit svůj názor ve vší slušnosti a to přesně bylo (i jak píše dronte) u Bzukiho. Já se snažím být taky optimistou, ale to neznamená, že je vše v pořádku.
Já měl Marčuse rád, ale říkám si, že by nebylo špatné, kdyby přišli spíše trenéři, kteří mají nějaké koncepční řešení a dokázali pracovat s mladými a zároveň by ta hra měla i nějak vypadat. Bohužel se současným trenérským štábem to není možné. Nevím, co stálo u Štrbova konce, ale asi nešlo o výsledky týmu, ale spíše o nepochopení mezi Štrbou / Hudáčkem a novým vedením.
 
 
07.03.2020, 20:24
 
 
Tak alespoň bude rychle po sezóně, žádné stresíky prostě pohoda. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
06.03.2020, 21:59
 
 
já už blil Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
06.03.2020, 20:47
 
 
Nejhorší je že spadnout by měly všechny tři týmy, Kladno a Litvínov nemají českému hokeji co dát a pardubice proto, aby se to tam pročistilo
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.