Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "VADO" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
16.07.2022, 20:42
 
 
Reakce na tpd: Rutiče hodně posunula sezóna kdy tu hrál ...
tak ten prostor byl dost malý, byly tam akcentované jiné věci, neviděl bych v tom nic proti Červenkovi.
 
 
16.07.2022, 12:41
 
 
Reakce na Krokuss: Asi obecně málokdo měl kvality jako H...
Tak hokej je vždy o chemii mezi lidmi, proto by neměly být ty výchovné a odchodné, prostě se ti nelíbí, půjdeš jinam. Si vezmu že Rutta vychvaluje Růžičku ale třeba Dragoun šel raději z Hradce pryč, protože on zase není typ na to, že na něj kouč ječí. Jednoho to motivuje, druhého to deptá, prostě trenér musí být především hodně velký psycholog. Navíc sám vím, že každý člověk potřebuje jinou komunikaci a jiný přístup.
 
 
16.07.2022, 12:28
 
 
Reakce na Adjuk: To me stve, mam to do Paky kousek, tak ...
tak alespoň budeš mít piráty ve vrchlabí, té paky je škoda a také si myslím, že to mohli rozdělit do tří skupin.
 
 
24.06.2022, 19:32
 
 
cyponi jako o vokurkách byli dvě témata evergreenem, a to návrat viktora Hübla a větrovka, teď nám zbyla už jenom ta větrovka 😁😁😁 musíme najít něco nového 😁😁😁

jinak za Radka Havla jsem moc rád Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
27.11.2021, 12:34
 
 
Reakce na Mág: To nebudeš znát. ;) Taková ryze český ná...
Náhodou jsem viděl pár zápasů v Rokytnici u Přerova a mihe teta hrála kdysi dávno za Chomutov.
 
 
25.11.2021, 20:42
 
 
Reakce na Mág: Záleží na úhlu pohledu. ;) Podle počtu pe...
prosím tebe koho ty jsi trénoval?
 
 
25.11.2021, 12:05
 
 
Reakce na tpd: Z vlastní zkušenosti vím..že protekce je ...
Kde jsou lidi, je i protekce. Prostě česká společnost je celá nemocná a tomu odpovídá i dění okolo sportu jako takového. Prostě to chce vytvořit rovné podmínky pro všechny a dlouhodobou koncepci celého hokeje, respektive sportu jako takového, ale to by se musela vytvořit nejdříve diskuse, která by i zapracovala kritiku, podněty atd a dále otevřenou formou začala měnit ten hokej jako takový a vytvořit se jednotná koncepce pro mládež, kdy by se vrátily i podmínky k tomu, že i na malém městě můžeš do určitého věku i při menším počtu hráčů hrát určité soutěže a ekonomicky těm rodinám pomoci co nejvíce by to bylo možné, aby vlastně ta základna byla co nejširší. Dále bys musel ty trenéry mládeže taky slušně zaplatit, aby to mohli od určité úrovně dělat na profesionální bázi atd. Zrušit tabulky a odstupné a do juniorek to financovat klidně plošně, tak aby když někdo bude cítit, že se k němu někdo nechová fér, aby šel zkusit štěstí jinam. Každý hráč potřebuje jiný přístup, kde se nebude hodit do šablony, půjde tam, kde mu to bude sedět i lidsky. atd.
 
 
25.11.2021, 11:55
 
 
Pánové nechci Vám brát naději, ale už žiju 15 let v Německu a v podstatě je Německo co se týče otevřenosti na tom stejně jako Češi, takže bych si žádné naděje nedával. Ve 3 Německé lize, sice hraje Holandská reprezentace a nevím kdo ještě, ale jsou to týmy, které nesmí postoupit. DEL2 nebo DEL1 prostě nechce konkurenční prostředí, tak jako česká extraliga. Nejotevřenější je na tom mezinárodní rakouská hokejová liga, ale tam zase ležíme na špatné části republiky.
Jediným způsobem asi, jak by to šlo obejít udělat jakoby německý tým hrající v Chomutově, ale to by museli pořešit nějak právníci, zda by to vůbec bylo možné, ale reálná možnost je pouze v řádu několika málo procent.
 
 
16.09.2021, 07:52
 
 
Reakce na Churchill: Asi před měsícem jsem se dostal k h...
Tak jenom pohled z jiné země. Ukázat očkovací průkaz je například v Německu otázka solidarity ke společnosti. Navíc jsou tu i kontroly "Ordnungsamtu" (nejblíže je tomu u nás asi městská policie), kdy oni i jsou "ti provokatéři". Sám jsem byl svědkem, jak v krámě u řezníka obsloužila na začátku prvního lockdownu pána bez masky a prodejna dostala 5.000 Euro pokuty, protože pán bez masky (provokatér) byl z Ordnungsamtu.
 
 
13.05.2021, 12:40
 
 
Reakce na ítý: Tam to je prej ende....Klima tu byl na je...
Tak první liga je v současné době scifi, druhá je asi tak akorát
 
 
13.05.2021, 12:21
 
 
Jinak kuba trefný jde do Ústí, zdroj hokej.cz
vypadá to, źe v kraji dáme derby s Kadaní A Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
03.11.2020, 15:26
 
 
Reakce na PUK: Rozdíl je v tom, že profíci to maj jako z...
Nebude ten rozdíl i v tom, že ty profesionální soupeře garantují určité testování, které platí sami kluby a garantují k tomu nějaká pravidla izolace a karantény?
 
 
18.09.2020, 12:58
 
 
Reakce na tpd: Tak hokejka tv.. desetinásobně zdražená.....
Tak nikdo nikoho nenutí to kupovat, přijde mi to jako pěkná prasárna, ale co, ta liga nebude mít kvalitu už i díky malým návštěvám a neatmosféře. Nechápu, že se někdo dívá třeba na fotbal bez diváků nebo na NHL bez diváků.
 
 
17.08.2020, 12:00
 
 
Reakce na Heini: Tak v pátek na výjezd :))...
vzhůru na ludmilu 😁😁😁
 
 
16.08.2020, 10:21
 
 
je fakt že pokud na rok dva zmizíme z mediálního cirkusu, tak jenom dobře pro nás.
 
 
15.08.2020, 13:31
 
 
No nevím ale český hokej reaguje divně. Jako první liga má nyní 18 účastníků a bude nesestupová? Dopadne to jak, sezóna se kvůli 2.-3. vlně nedohraje, takže se zase pozvou tři týmy z 2 ligy, které skončili první a pak co? Bude mít prales 20 týmů, protože jeden možná postoupí do extraligy, odkud ale nikdo nesestoupí? Dobře může se argumentovat, že to tak jako tak některé kluby položí a budou hrát raději druhou ligu. Ale když nasadíš levné juniory, tak to zase o tolik dražší než druhá liga nebude.
Nevím nevím, přijde mi to jako alibismus. Prostě profesionální hokej se musí zužit 12+12 nebo 14+14 ale rozhodně ne nafukovat.
 
 
03.08.2020, 19:19
 
 
Reakce na Adjuk: Kdy budou další posily?!!!...
Voe jdeš do druhý lajny Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
30.07.2020, 19:39
 
 
Reakce na Sampy: Kostourek by snad měl taky hrát ale nem...
Kostourka jsem viděl minulou ( ne tuto) sezónu v Řezně a jako byl neviditelnej, ale jak dostal 2-3 za třetinu puk v útočném pásmu, tak v rukách to má pořád Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
29.07.2020, 09:50
 
 
Jinak já bych udělal kompromis s Piráty s tím, že prostě bych nechal pirátskou PR a třeba fanshop atd. pokud by to šlo, ale v názvu bych nechal jenom HC CHomutov nebo klidně i KLH. Tam je otázka, za kolik budou práva na tyhle věci k mání.
 
 
27.07.2020, 14:41
 
 
Reakce na Adjuk: To se uvidí. ;)...
Tak hlavně si polož momentálně otázku: Budou na tuto pozici v Krajské soutěži peníze, nebo se to rozdělí mezi Krizového manažera a Ivana Humla (pokud zůstává?). Pokud bral 90tis ve Zlíně, tak v Chomutově, zvláště po mediální masáži, by nechtěl méně, pokud by vůbec tu práci tady vzal. Já to vidím spíše jako SCIFI. Navíc je možná lepší nedráždit a nenjlépe na rok se mediálně udělat neviditelnými (což je další SCIFI).
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.