Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Picaroon" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
15.03.2019, 16:05
 
 
Ač fanda, nikdy jsem neměl zapotřebí zapojovat se do diskusí na fóru, ale vzhledem k současné sportovní i ekonomické situaci klubu mi to už fakt nedá...
Je pro mě velmi zarážející, že člověk, který byl x let na pozici obchodního ředitele, mimo jiné zodpovědný za zajišťování finančních zdrojů pro klub, kdy současná situace je výsledkem i jeho práce, je v tuto chvíli v pozici nejvyššího placeného činovníka klubu.
Jak se pak takový člověk pracující pro "firmu" (klub), jejíž ekonomika dlouhodobě za jeho vedení strádá, dostane k tomu, že může té stejné "firmě" půjčit částku v řádu stovek tisíc korun? Člověk, jehož dlouhodobě jediným oficiálním zdrojem příjmů je práce pro klub (jako pouze prvoligový hráč a následně "manažer" na všech možných, někdy i účelově vytvořených, pozicích)?
Ve světle tohoto mě pak už ani moc neudivuje, že si takový "vrcholový manažer", kterému se během jediné sezóny rozpadl téměř celý tým v kanceláři a momentálně vlastně ani nemá komu šéfovat, dovolí během neslavného, ale o to důležitějšího, vrcholu sezóny, odjet s partou kamarádů na dovolenou, přičemž oficiálně je pan "manažer" nemocen.
Ryba smrdí od hlavy... Rád bych věřil tomu, že v rámci českého sportu je to pouze výjimka, že klub na vrcholové úrovni vede člověk absolutně bez vzdělání v oboru, jakýchkoliv zkušeností, manažerských schopností a morálních kvalit. S takovými se sice pohneme z místa, bohužel pouze směrem dolů.
Díky tomu všemu (ale nejen tomu), mám o existenci hokeje v tomto městě velké obavy. :-(
 
 
27.02.2013, 21:14
 
 
Pozóóór! Dnes se tajně napojím do Nočních sportovních novin na TV NOVA! Picaroonské pirátské vysílání očekávejte zhruba ve 22:35 hodin! Buďte ve střehu!

 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.