Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Alkec" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Alkec | KLH
17.09.2019, 09:26
 
 
Včera jsem byl na hokeji celou dobu mimo kotel. Za mně, na to kolik málo lidí tam bohužel bylo tak super Smajlík

A teď všichni do Kadaně! Smajlík

Jinak v přípravě na NHL Kämpfik a Laukánen asistence. Sice v béčkových týmech ale každý bodik dobrý.
 
 
Alkec | KLH
12.09.2019, 20:50
 
 
Reakce na Gene_Paul: Koukám, že se tu zase řeší chujovin...
Prosimte, cmoudi se to naučili až před rokem, tatrmani. Ty bych moc za vzor nedával... Smajlík Smajlík
Kdyz jsme ale u tech odpovidacek, já bych měl spíš výtku z kotle na tribuny. Včera se po delší době, po Vrhelovo gólů, takto zkusil vyvolat právě střelec branky, a zůstalo to prakticky bez odezvy. Dokonce dvakrát za sebou. To by chtelo zlepšit Smajlík
Pamatuju doby na novym zimaku kdy ty odpovidacky fungovaly parádně, dokonce v několika variantách, zkusme to obnovit Smajlík
 
 
Alkec | KLH
11.09.2019, 10:18
 
 
Reakce na dronte: Nezapomněl, počítal jsem to podle voln...
"Další možnosti výběru" jsou dosud neprodaná místa na stání. Ta čísla v závorce ve schématu Rocknet arény jsou volná místa na sezení v těchto sektorech. Tedy v H, G, F je volno 38 míst na sezení (ty dvě řady na sezení dole)
 
 
Alkec | KLH
11.09.2019, 09:43
 
 
Reakce na dronte: Z rozhovoru s kapitánem Sokolova Rohan...
Ze Sokolova očekávám cca 250 lidí, spíš víc. Rohan má pravdu že je to kousek a zaznamenal jsem, že je tam konec sezony celkem pobláznil. Teď se to převede i do začátku, i vzhledem k povedené přípravě kdy vyhrávali. Navíc já kdybych byl fandou Sokolova, je pro mě najednou Chomutov vzhledem k několika ELH sezonám atraktivní soupeř.
Jaký bude zájem v Chomutově o prales si asi neodvažuji tipovat. Ze začátku asi kolem těch 3tis a uvidí se dle výsledků. Lidi jsou tu zvyklí, že když hrajeme prales, tak vyhráváme.
 
 
Alkec | KLH
10.09.2019, 13:27
 
 
Ty kjávo... Smajlík a ja si stěžuju na nápis v logu... :D

odkaz
 
 
Alkec | KLH
10.09.2019, 08:20
 
 
Reakce na Mispulin: Neboj, nejsi jediný, komu se dresy n...
Smajlík
Mě se také líbí jednoduché, v tom je síla. I proto jsem psal o hlavním logu na hrudi jen s pirátem
a bez nápisu.
On to také dost kazí ten povinný sponzor Chance, někdo si to třeba neuvědomí a už to také hází takový negativnější dojem. V tomto má výhodu Vsetín (měl by v tom pralese zůstat, necpat se nahoru a nekazit si dresy Tipsportem Smajlík ).
Co se týče Sweepu tak někde to musí být vidět, mě osobně ten jejich prvek přijde v pohodě. A komu se nelíbí, tak myslím že může zůstat v klidu, protože mi z fotek přijde, že to není nějak extra viditelné na tom dresu. A zvlášť když se bude hrát, tak si myslím, že to asi úplně zapadne. Jó kdyby tam byla ta typická reflexní křiklavá co má Sweep na spoustě oblečení, to by byla jiná... Smajlík
 
 
Alkec | KLH
09.09.2019, 20:46
 
 
Tak budu asi jediný. Za mě dresy nic moc.. jako takové jsou i celkem pěkné, ale co se mi bytostně nelíbí je nápis pirati chomutov přímo ve znaku na hrudi.. mají to tak i junioři a přijde mi to strašně preplacane.. příště bych tam určitě dal zpátky jen logo bez nápisu a bude to super Smajlík počet sponzorů na dresu neřeším, čekal jsem to i mnohem horší a jsem rád že se tu hraje prales.
Tak za mně, snad to bude příští rok zase bez nápisu Smajlík
 
 
Alkec | KLH
06.09.2019, 23:05
 
 
Reakce na higway: tak snad máme v týmu hráče kteří dokáž...
Chtělo by to aby mu někdo hned ze startu zápasu ukázal kde má kanec p*** a on už si pak srovná priority.. Smajlík co jinýho na takový magory Smajlík co na to naše #4 ? Smajlík
 
 
Alkec | KLH
26.08.2019, 16:03
 
 
Vítek za mě palec nahoru Smajlík
odkaz
 
 
Alkec | KLH
25.08.2019, 21:54
 
 
Díky za článek ze sportu.
Osobně si taky myslím že je lepší že už tu Růža nebude. A vůbec nic proti němu. Když se nedohodli v době kdy jsme byli v uplnych *račkách (cemuz se nedivim) ale misto neho sem do toho marastu dobrovolně přišel Štrba. Měli bychom ho nechat v klidu pracovat. Kdyby sem opět přišel Růža jako jakási výpomoc ve smyslu konzultanta, nebylo by to vůči Štrbovi moc fér. Taky myslím že je Růža ten typ co by se neuspokojil jen s tím někomu radit ale musel by mit vetsi slovo. Takže Růža už bohužel ne, ale je pravda že si to mohly obe strany jasne říct a třeba nechat nějaká vrátka na někdy v budoucnu..
 
 
Alkec | KLH
19.08.2019, 20:01
 
 
Reakce na dag: no ty krávo 😂😂😂 ...
Je tam léta "vykořisťoval" zlej Chomutov. Tak ještě že už to nedělá... teď je tam budou "zneuzivat" rovnou dva kluby a to je asi lepší Smajlík Smajlík
 
 
Alkec | KLH
05.08.2019, 13:04
 
 
A já si permici nekoupím, a budu kupovat lístek až před zápasem, a klubu prispeju nejvíc, a tim pádem tady budu ten Největší fanoušek! Heč! Smajlík Smajlík Smajlík
P.S.: největší hned po Obrovi Smajlík Smajlík
.
.
Už aby začal ten prales.... Smajlík
 
 
Alkec | KLH
31.07.2019, 06:19
 
 
Reakce na Mág: Doktor je na každém utkání na střídačce a...
Děkuji za reakci.
Ono okamžitě.. Týmový doktor to obcházel kolem mantinelu a tempem hodně laxnim..ale budiž, byl tam, to nepopírám. Ale myslel jsem spis, ze na každé utkání je přece pod kotlem zaparkovana sanitka. Ti by mohli pomoct hned. Tentokrát tam nebylo vůbec nic a čekali na ni cca přes 10minut. Já zil v tom že bez přítomnosti záchranky se nemůže pomalu ani začít a oni tam celý zápas nebyli. Samozřejmě nevím na či straně vznikla chyba.
 
 
Alkec | KLH
30.07.2019, 19:53
 
 
Mohl by někdo kompetentní vysvětlit jak je možné že není na hokejovém zápase přítomen zdravotnik???
 
 
Alkec | KLH
23.07.2019, 18:05
 
 
Copak Kadan.. ale Bukač se vrátil do čech..... tihle kluci se maj sakra vracet "domu"... A my jsme ted takhle v pjdeli.....
 
 
Alkec | KLH
23.07.2019, 08:30
 
 
Reakce na Bulicek: Ještě snad jedna připomínka. Zpětně j...
Smajlík oustaku Smajlík )
Mám stejný názor, taky tyhle lidi nechápu.. osivaji se tím, že se prohlasil pokus o návrat ale co jako měli říkat? Že jsme bez ambicí? Každý přece ví že to v naší situaci moc nejde postoupit zpět, i když je to letos tak "snadne".. tito kibicove dle mě nejsou ani tak fanoušci klubu jako spis pěkného hokeje..Ti by na ten chomutov v kraji nešli..
Ale vůči novým majitelům, kteří do toho v teto situaci budou dávat prachy, jsou tyhle kecy fakt blbý.. snad to tu nečtou..
 
 
Alkec | KLH
23.07.2019, 08:23
 
 
Já si myslím že postoupit do elh nikdy nebylo jednodušší než teď.. a obávám se že si ji brzo nějak zavřou - jarouš už tam totiž je..
bohužel my můžeme "poděkovat" veverkovejm jak za to že tam už nejsme tak i za to že se nas letos ten případný postup týkat nebude.. nikdo jiný za to prostě nemůže (měli to pustit mnohem driv). A novým majitelům můžeme opravdu děkovat, ne kritizovat je za to jací hráči tu teď jsou. My muzeme klubu pomoct tak ze budeme platit vstupny a doufat že se bude finančně dařit aby sem co nejdřív přišli hráči kvalitnější.. A kdo ví, třeba spousta těch no name hráčů nebude tak špatných jak se na papíře zdá.. dejme šanci těm kdo do našeho klubu v teto situaci chteji davat penize, i tem kdo za nás chtějí hrát. Na kritiku bude čas později..
 
 
Alkec | KLH
22.07.2019, 12:12
 
 
Jen mě mrzí že odchází ten Dudan.. Neznam ho osobne, ani jakej je teď,
ale myslím že svoje crazy léta má za sebou, že už tak neblbne a naopak by mohl být spíš prinos k mladejm a co si budem povidat, i na ledě. To co dokáže hodit za přihrávku před bránu a vyšachovat tím i dva obránce... Toho bude škoda..
 
 
Alkec | KLH
22.07.2019, 12:05
 
 
Reakce na Pšouk: Kdo je v současné době sportovní manage...
Nejsem si jistej ale Gut šel tuším někam do Ameriky, ne? A co se týče Chlana s Ouradou, řekl bych že šli pryč kvůli tomu co tady hrozilo. Když to dopadlo jak to dopadlo, řekl bych že příští rok, pokud se nedostanou do ELH, tak je uvidíme zpět. Nevidím moc logiku v tom hrát prales v Prostějově když ho můžou hrát i tady..
 
 
Alkec | KLH
22.07.2019, 10:08
 
 
Reakce na TDI: jj neco mi rika, ze Obr letos moc nezabek...
Nojo..Prospal.... Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík ale jo, bude pjdel nakonec... Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
SK Trhači Kadaň
Piráti Chomutov