Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-3-9" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
09.03.2021, 17:12
 
 
Reakce na Churchill: To je samozřejmě špatně. Vypovídá t...
Přesně tak když nejsou v lize hráči co přehrávají borce po čtyřicítce je něco tady s hokejem už hodně špatně kde jsou ty časy kdy za směšnou mzdu nechali kluci na ledě úplně všechno.
 
 
09.03.2021, 15:35
 
 
Reakce na Krokuss: Jelikož kolega z UL exfanda slovanu p...
To je samozřejmě špatně. Vypovídá to o úrovni týmu. Ten tým by měl v pohodě přehrávat ony "důchodce" (a ne, aby to bylo naopak) a ti by za normálních okolností se již chodili na hokej jenom koukat, ne ho hrát.
Je to něco podobného s Jágrem. Přehrává značné množství hráčů. Mnozí jsou z toho unešení - já nikoli. Protože to vypovídá o úrovni českého hokeje. Hráči, co hrají nejvyšší soutěž a jsou vybíráni do národního týmu, by měli jasně a pohodově přehrávat Jágra, a ne, aby to bylo naopak. Něco je špatně v našem hokeji.
 
 
PUK
09.03.2021, 09:20
 
 
Reakce na V8: Osobně jsem ale čekal jinou úroveň, nevím ...
Celá sezona je divná bodejť taky aby nebyla, spousta lidí si tam hřeje polívčičku a připravujou se na další roky aby nevypadli od korýtka. Uvidíme jestli to vedení myslí s tím zkvalitňováním vážně ať už u mládeže tak by to mělo bejt i v dospělým hokeji, tolik mužstev v profi hokeji to je jak v Rusku nebo NHL 32 týmů a prachy nikde, ale korýtka ve vedení hokeje ať svaz nebo kluby jsou pořád.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC AZ Havířov 2010
Piráti Chomutov
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Lovosice
Piráti Chomutov