Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-2-19" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
19.02.2021, 20:39
 
 
Reakce na Pšouk: Tak s tím, že Kadaň se bude plácat dole...
no počítalo KLíma přece prohlašoval že se musí zbavit těch co se naučili prohrávat a ejhle je to tu zas a možná ještě horší .Při pohledu na soupisku je smutné že spousta hráčů nedávno hrála u nás takže se ukazuje jejich kvalita na doplnění dobrý a táhnout tým ani náhodou.No právý čas licenci koupit ,ale bez hráčů
 
 
19.02.2021, 15:50
 
 
Reakce na Pšouk: Tak s tím, že Kadaň se bude plácat dole...
Vztah ke klubu by měl mít hlavně majitel aby nedopustil takovou zvěřinu určitě to není odchovanci třeba takové Benátky nemají téměř nikdy žádné odchovance a hrají od postupu bez ostudy a daleko lépe než Kadaň.
 
 
19.02.2021, 12:20
 
 
Reakce na neznalec: https://www.hokej.cz/kadan-rusi-prip...
Tak s tím, že Kadaň se bude plácat dole se asi tak nějak počítalo, ale až takhle jsem to nečekal. Přitom mají relativně dobrého trenéra Rosola, kádr sice nic moc, ale že by museli dostávat desítky ta zase asi ne. Tam bude něco špatně.... Hodně cizinců a hráčů bez vztahu ke klubu? Už abychom sehnali love a tu soutěž od nich koupili.... (mé a nejen mé zbožné přání) Smajlík
 
 
19.02.2021, 07:37
 
 
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.