Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-11-23" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
23.11.2021, 13:38
 
 
ÚVAHA
Takže amateři mohou pouze očkovaní, zatímco profi soutěže mohou u neočkovaných fungovat na testech. Super podmínky od vlády a NSA.. Takže v neděli mají přijet Lovosice, těch je 12, myslíte že jsou všichni očkovaní? Pochybuji. Takže kontumace v lepším případě, opětovný konec ligy v horším. Co bude po sezoně pokud se nedohraje? Jsme za půlkou základní části, posune nás svaz konečně do druhé ligy aniž by se alibisticky ptal Bíliny?
Pokud nám svaz po možném dřívějším ukončení KLM nepotvrdí posun do druhé ligy, začal bych nahoře v klubu zvažovat jiné možnosti, resp. bych se na Krále a jeho bandu vyžranců vykašlal. Odebraná akademie, nejistá soutěž v příštím roce...
Nikdy jsem nebyl zastánce těchto kroků a když byly všemožné spekulace, nikdy se mi nelíbily.. Ale s tím jak český hokej vypadá, kdo ho vede, a jak bude vypadat v budoucnu - Jak to chodí u sousedů? Byli by třeba ochotni nás přijmout např. do 4 nejvyšší ligy? umožnili by nám případné postupy do nejvyšších lig? Měli bychom stejné podmínky?
V Česku a našem kraji se nikdy žádný silný sponzor nenajde, vše tu jde do kopru, vydělávají tu cizí firmy. Pokud bychom měli výsledky v Německu, třeba by se někdo našel. Vím že hned za čárou to taky není žádná pohádka jako asi třeba v Bavorsku, ale snad jsou na tom pořád lépe než my, ne? Jezdilo by sem víc Němců, i kdyby jen na výjezdy tak by tu i víc utratili než dvě auta výjezdníků z Děčína nebo z Mělníka.
Za 3 nebo 4 nebo 5 let bychom třeba byli ve druhé nejvyšší, která v té době už bude kvalitnější než naše první liga s tím jak to tu svaz vede od desíti k pěti.. Třeba pro Strix a naše současné sponzory by to taky mohlo být v lecčem zajímavé?
Tady nám totiž tento týden sebrali akademii. Až jí nebudeme mít, svaz si vzpomene na ty své spádové oblasti, a všechny kluky co vychováme odevzdáme do Litvínova, a to fakt nechceš...
Co takhle o tom popřemýšlet, zvážit možné nové příležitosti na jedné straně, větší vynálohy za cestování na straně druhé..
Jak jsem psal výše, nikdy jsem tyhle úvahy nebral, ale teď i přes určité riziko, dalo by se nad tím aspoň přemýšlet...
DEL bude za chvíli kvalitnější než ELH.
 
 
23.11.2021, 11:42
 
 
Ze stránek SK Kadaň

Činnost SK Kadaň – hokej z.s pokračuje i nadále (odhlášení subjektu SK Trhači Kadaň s.r.o. nemá žádný vliv na činnost spolku) ve stejném duchu se zaměřením na mládež, ze které vzešli kvalitní hráči a hráčky, o kterých se v současné době dosti hovoří Ondřej Kaše (Toronto), David Kaše (Sparta), Jiří Kulich (Karlovy Vary), František Lukeš (Litvínov), Štěpán Lukeš (Hradec Králové), Robert Černý (Zlín/Přerov), Aneta Lédlová (reprezentace na OH) a Karolína Veverková (reprezentace juniorky). V současné době začínáme vést jednání s partnery, městem, fanoušky a dalšími. Ta by měla vést ke zkvalitnění týmu mužů, který působí v KLM Ústeckého kraje. Pokud jednání dopadnou dobře, chceme zlepšit podmínky, trenérský i hráčský kádr tak, abychom výhledově do dvou až tří let postoupili do 2. ligy ČR.

Všem podporovatelům SK Kadaň děkujeme.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.