Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-1-12" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
12.01.2021, 21:43
 
 
dneska jsem koukal v tv na Motor-Litvajz a dávám za pravdu těm co říkají -ligu zúžit tak na 12 týmů,protože z hráčů obou týmů by i velkej machr měl problém složit jedno mužstvo ,které by mohlo hrát extraligovej hokej na nějaké přijatelné úrovni .Nedivím se jak propadáme na mezinárodní úrovni když nejvyšší soutěž hraje téměř všechno co má ruce i nohy Smajlík Tady na foru několikrát opěvovanej A.Raška je takovej player že se neudrží ani v takovém týmu jako Motor a je zpátky v 1.lize jeho strop je prostě první liga.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.