Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-15" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
15.03.2020, 18:19
 
 
Reakce na VADO: na internetu bude nablito :)) :)) :))...
Taky jí hraju. Smajlík
 
 
15.03.2020, 14:27
 
 
Tu bych chtěl hrát taky, ale bohužel jsem pořádně nikdy nepřišel na to jak udělat tréninky a podobně Smajlík :( Smajlík
 
 
15.03.2020, 13:49
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Ahoj všichni. V tomto nedobrém o...
na internetu bude nablito Smajlík Smajlík Smajlík já mám hockeyarenu Smajlík Smajlík Smajlík na odreagování, už ji hraju tak dlouho, že i když ma milion chyb, tak nic nového hrát nechci a pokud hockeyarena poběží, tak ji nějakým samospádem budu hrát taky.
 
 
 
Ahoj všichni. V tomto nedobrém období, kdy kromě práce nemá nikdo žádnou možnost nějakého odreagování bych asi očekával více diskuzí na fóru, tak budíček Smajlík Smajlík
 
 
 
Tato opatření se samozřejmě dotknou všech o tom žádná, ale obrovské starosti budou mít restaurace,obchody které jsou prakticky závislé na každodením otevření, nemyslím si, že se bude jednat o dobu 10 dnů, to ani náhodou. Ještě větší starosti budou mít cestovní kanceláře, tady to vidím hodně špatně.
No je mě z toho ouvej Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
15.03.2020, 10:23
 
 
Tak bohužel politická kultura je u nás špatná a teď když bude doma více lidí, tak o to se bude více plkat na netu. Při takové situaci by se měli politici shodnout a na chvíli se vykašlat na půtky. U Hrušinského to byla přirozená reakce, protože jemu jde i o existenci divadla. Hromada malých firem a firem bez stálého příjmu bude hodně těžko.
 
 
15.03.2020, 07:28
 
 
Reakce na puk: Já nekritizuji Babiše i když ho nemusím, ...
Copak Churchil, většího vola ze sebe veřejně udělal Hrušinský, který řekl, že Babiš chce těmi opatřeními zlikvidovat své politické oponenty. Podobně i předseda Starostů a nezávislých Vít Rakušan, ten se zase po zavedení prvních opatření do Babiše a vlády obul, že jen straší veřejnost.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.