Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-12-26" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
26.12.2020, 17:03
 
 
Nevím komu patří a komu ne, možná ještě pořád nám, když se právě kvůli tomu nenechávali pirati uplne padnout. Ale to je asi fuk. Beru to spíš z pohledu, že je to kluk původem z Kadane a od žáků se učil hrát hokej u nás. Proto ho beru jako našeho a budu mu přát ať to někam dotáhne Smajlík
 
 
26.12.2020, 15:35
 
 
Reakce na Alkec: Tak dnes začíná MSJ. Možná na dlouhou d...
Tak bohužel Gut, už asi Chomutovu nepatří, podle mě před rokem, když to krachlo přestoupil do ciziny a teď je v Sokolově. Ten, už s Piráty nemá nic společného. Tady se zase musí pracovat od píky a od základu vystavět pořádný projekt, který bude zásobovat místní kluby mládeží, jako dříve. Chomutov, Klášterec a Kadaň...
 
 
26.12.2020, 14:00
 
 
Tak dnes začíná MSJ. Možná na dlouhou dobu poslední MS 20 s piratskou účastí. I když by Michal Gut měl nastoupit ještě i příští rok ale kdo ví co bude..
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.