Reakce na dronte: Tak už jsem to viděl. Za Havířov hrál ...
Dobrej report Smajlík . Nemyslim si, ze mame strach z Bolky, ale sami ze sebe Smajlík

Tak už jsem to viděl. Za Havířov hrál Punčochář z Vítkovic a za Bolku Ovčačík, kterého v květnu vyhodili z Třince.

05.02.2014, 23:00

Pánové hlavně pokoru ta tu vždy chyběla! Smajlík Pro to je takové na houno! Smajlík

05.02.2014, 22:56

Reakce na ChomuTom: Bolka dneska vytekl 3:0 se zlodějema...
Přátelé, jsem v daleké Tramtárii a tak jsem měl možnost vidět poslední třetinu Havířov-Bolka. Přijel jsem o přestávce a když jsem se pořadatele zeptal, kde si můžu koupit jízdenku, pravil, že teď už nikde, ale že po začátku třetiny, až se všichni usadí,můžu zdarma. Vešel jsem a s potěšením jsem viděl, že Bolka prohrává 1:0.

Hokej nic moc, v úvodu třetiny převaha Bolky a snaha o vyrovnání. Má nacvičené přechody do útočné třetiny, ale tam se jí nedařilo. Špatné přihrávky buď snadno pochytali domácí, nebo šli přímo do protihráčů. Jisté nebezpečí představují útočníci číhající na modré, ale žádnou kolmici jsem neviděl.
Útoky domácích byly nebezpečnější. Z jednoho padla druhá branka. Střela skoro z mezikruží, žádná velká rána. Mám za to, že si gólman vybral slabší chvilku. Nervozita Bolky stoupla, taky došlo na vyloučení a jednou k boxerské vložce. Sudí kohouty nejprve drželi od sebe, ale poté, co domácí borec shodil rukavice, je na sebe pustili. Domácí vedl na body a zvítězil na ipon. Pár kapek boleslavské krve ledaři rychle seškrábli.

Viděl jsem dvě přesilovky Bolky. Domácí snadno ubránili, v jedné mohli přidat branku v oslabení. To se ale stalo až asi dvě minuty před koncem. Domácí útočník byl povalen, když zasouval puk do prázdné branky a následovalo trestné střílení. Střela zápěstím prosvištěla do sítě. Bylo hotovo.

Hala je podobná jako stará v cv. Kotel bylo slyšet opravdu hodně, publikum vůbec výborné. Na to, že jich bylo cca 2100, nadělali kraválu dost. Dvakrát naházeli na led kousky něčeho oranžového, připadalo mi to jako kousky mrkve...Sudí byli v klidu, za chvíli se to pozbíralo. Místní fanda, se kterým jsem dal řeč mi řekl, že za Havířov hráli dva borci z Vítkovic. Ovčačík a Punčochář. Podívám se na soupisky.

Všem předposraným, kteří tu šíří strach z Bolky, bych chtěl vzkázat, že to není třeba. Viděl jsem už druhý zápas(teď poslední třetinu). Bolka byla sice místy lepší, mají něco nacvičeno, ale je to jalové. Pokud se na ně hraje trochu do těla, je po nich. Rozdíl mezi první ligou a TEL je opravdu vidět a to chodím jen na Piráty. Smajlík Litoval jsem, že odjíždím a neuvidím tři zápasy doma.Něco jsem viděl na Tipsportu, Vítkovice. Odcházel jsem a zase koukla, no, viděli jste to líp naživo. Ale přesto, nebojte se a nešiřte tu "blbou náladu", na Bolku máme!!!

Radarek | Hledáme hokejisty.Zn. Spěchá!!!
05.02.2014, 21:45

Reakce na dag: no ja se z toho poserru :|| :|| *3* v...
Smajlík Smajlík Smajlík

tpd | pirát_optimista..”houstone mame problém”
05.02.2014, 21:42

Ty jedeš.. Smajlík Smajlík

dag | kam se hrabe vsetín, .... to se nedá srovnat!
05.02.2014, 21:38

no ja se z toho poserru Smajlík Smajlík Smajlík
všichni vidí, jak jsou ti pruhovaní lojzové k h0vnu, pískají jak se jim líbí, arogantní jako kráva, tresty veškerý žádný Smajlík
a ti pašáci jim postaví sochu.... nechápu Smajlík odkaz

ChomuTom | chomutov
05.02.2014, 21:28

Reakce na tpd: No to je právě asi náš problém..ta "hokej...
To si taky myslím, že vedení asi moc nepřistupuje na tuhle politiku a to nám možná škodí ono jít proti proudu se moc nevyplácí. Možná je to ale všechno jinak Smajlík

05.02.2014, 21:25

Reakce na ChomuTom: Taky si myslím, že to bude bez kapit...
No to je právě asi náš problém..ta "hokejová politika".. tedy hádám.. Smajlík

Kreon: tvá strategie je jasná..viz. koment ve 20.47 hodin.. Smajlík

Edit: obecně..pokud bude sebemenší šance to uhrát.. nebudu negativní..a zdržím se hodnocení hráčů..!!..i když včera můj.. "favorit"..nezklamal..!!..naopak ještě "přidal".. Smajlík

Reakce na Kreon: Pokud začnou zvládat elementární věci, ...
tak základy už mají. do slavobrány se při nástupu trefí a pelášit na střídačku umí taky bravurně Smajlík

Kreon | Nevěděl bych co je to pivo, nebýt hokeje
05.02.2014, 21:18

Reakce na tpd: No podle jmen..určitě..a pokud si vzpomen...
Pokud začnou zvládat elementární věci, tak ano. jinak je s námi Amen.

05.02.2014, 21:12

Taky si myslím, že to bude bez kapitána těžké. Kluci si snad uvědoměj, že jsou hokejisti a tu baráž nám udělají a i pan Veverka asi ví kde v baráži zatlačit bohužel jiná cesta dneska asi není. Hokej už dávno není jenom sport ale spíš politika :(

05.02.2014, 21:07

Reakce na ChomuTom: To jo konečně celej tenhle rok je hr...
No podle jmen..určitě..a pokud si vzpomenou jak se hraje hokej..tak šance bude.. Smajlík (letos to bude o krapet těžší.."jágrland" bude mít tlačenku..o tom žádná).. Smajlík

05.02.2014, 20:59

Reakce na Marťass: Já se těším, konečně budou zápasy, kd...
To jo konečně celej tenhle rok je hroznej tak snad to nevyvrcholí v baráži. Ale myslím si, že ten tým má na to aby to uhrál.

05.02.2014, 20:57

Marťass | Piráti Chomutov
05.02.2014, 20:55

Já se těším, konečně budou zápasy, kde o něco půjde Smajlík

05.02.2014, 20:53

Reakce na dag: ve sprše na švába :)) :)) :))...

05.02.2014, 20:51

Bolka dneska vytekl 3:0 se zlodějema ale to nic neznamená mají velkou marodku a do baráže budou podle mě všichni fit a v plné síle bude to pěknej boj Smajlík Smajlík