Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2014-11-8" |  vypnout filtr

08.11.2014, 23:36

Reakce na Chosee: U všech tří gólů reprezentace chomutov...
Jo..jo..moc dobrá vizitka Pirátů.. města Chomutova..samozřejmě i pánů Veverků..a všech kteří dělají mládež.. Smajlík (jenom doufám že to bude trvat dál..že se to bude ze strany města "podporovat" ..i nadále..doufám a moc si to přeju.. Smajlík )

08.11.2014, 23:27

Ahoj, nevíte někdo proč Sinisalo s Moorem vždy hrají jeden,dva zápasy a potom vůbec nehrají? Dnes kvůli tomu celý zápas na tři lajny, protože Račuk ani Chrpa nenastoupili..

Chosee | #vsichni_jsme_pirati
08.11.2014, 23:21

Reakce na tpd: Hokej..a moc hezky se to čte.. *2* http:/...
U všech tří gólů reprezentace chomutovští šikulové Smajlík Smajlík Smajlík

08.11.2014, 22:57

Hokej..a moc hezky se to čte.. Smajlík
odkaz

Gene_Paul | Chomutov
08.11.2014, 22:52

Tak dnes se mi náš hokej líbil, škoda jen promarněných šancí. Kdyby to bylo po první třetině 4:1, nikdo by se nemohl divit. Je škoda, že zápas, ve kterém jsme byli jasně lepší nebyl za tři body. Ten první gól jde jasně na vrub Kopřivy, ale chyba byla též v tom faulu v téměř útočný třetině minutu před koncem. Naprosto zbytečný faul, místo aby jsme v klidu dohráli třetinu, tak se necháme blbě vyloučit. To byla taktická chyba. Jinak se mi v posledních zápasech hodně líbí Gája, dobře bruslí a je i dost produktivní. Taky si myslím, že Strmeň pokud nebude chytat tady, měl by chytat v Kadani.

jarda72 | #vratime_se_silnejsi
08.11.2014, 22:16

Taky bych se primlouval za "leťs go" pro kluky ze zamori Smajlík

08.11.2014, 22:08

Reakce na Chosee: A ještě jedna věc.....Proč jsme ještě ...
Souhlasím při gólu Štěpána i Nikoly se vyvolávalo jejich jméno a při gólu Skinnera nic... Smajlík Smajlík

08.11.2014, 22:07

Reakce na Milan88: Co ten Totter začal v poslední době h...
88:..jo..jo..taky si říkám..že by to měl poněkud.. zjednodušit..!!.. Smajlík

08.11.2014, 21:58

Co ten Totter začal v poslední době hulit??? Ten mele hrozný hovadiny v těch komentech.

krokuss | chomutov
08.11.2014, 21:49

Skutečná radost v SD aréně. Smajlík

08.11.2014, 21:40

Super.. Smajlík (doufám že bude pokračování.. Smajlík )

08.11.2014, 21:36

Hezká práce Smajlík

08.11.2014, 21:35

Skinnera překvapivě ani nezkusil Čihař. Přitom je to dle kuloárních informací showman. Na kanaďany se uplatňoval pokřik let s go ....škoda. Dnes bych asi ocenil rozhodčí , solidní. Koprovka dostal podobný gól jako nejlepší gólman první ligy v Brodě. Kdo neviděl, neuvěří.

Romy(dzangl) | Režie, WEB TV - Piráti & FC Chomutov
08.11.2014, 21:33

PIRÁTSKÉ NASDÁÁÁR: odkaz

08.11.2014, 21:31

Reakce na kobrety: to prostě nepochopíš :)-...
No občas tam stojím jak kdybych tam byl novej..... Smajlík Smajlík

kobrety | #vsichni_jsme_pirati
08.11.2014, 21:24

to prostě nepochopíš Smajlík

Hokej..video je "výživné"..!!.. Smajlík
odkaz

Chosee:..gól byl přiznán #44..ale i mě se zdálo že to někdo tečnul..tedy asi Šagi..??..ale jinak máš pravdu.. Smajlík

Klhacek | Chomutov
08.11.2014, 21:21

Ještě něco připíše Novákův pravoboček? Smajlík

08.11.2014, 21:20

A ještě jedna věc.....Proč jsme ještě ani jednou od začátku sezony,jako střelce gólu nedokázali vyvolat některého z cizinců??? Dnes jsem zkoušel po gólu vyvolat Bretta Skinnera a za zády se mi ozývalo Martin Šagát....Nerozumím... Smajlík

08.11.2014, 21:16

Reakce na LacoBittner: Chápej toho mnohonicka, má absťák...