2. Tři dobrý a zkučený obránce, co umí jak bránit, tak mají dobrou
rozehru,neboť dnes se celá hra odvíjí od hry zadáků.
3. Alespoň 3 až čtyři šikovné útočníky - dva centry a dvě křídla, schopné
dávat góly, bojovníci tu jsou.
Takže se nechám překvapit, jak se stím vedení popasuje. Teď se ukáže, jak je důležitý post sportovního manažera a jak to Leo zvládne.

01.05.2012, 09:29

Ahoj, já bych jako asistenta docela rád viděl chomutovskýho"Ampéra"(Vláďa Petrovka). Je to chomutovák, v minulosti výborný hráč, dělal asistenta jak Kejhákovi tak i Rulíkovi, takže zkušeností má rozhodně dost, a je to celkem kliďas. Jinak jsem, zvědavej, koho sem vedení přitáhne. Určitě potřebujem tak dva až tři beky, který umí jak bránit, tak musí mít dobrou rozehrávku.
Do útoku jednoho kvalitního centra a alespoň tři šikovná křídla, kteří budou umět dát góly.

29.04.2012, 10:43

Ahoj, tak mám po dvou dnech opět zprovozněný com. Chtěl bych poděkovat všem našim hokejistům, vedení a i všem fanouškům za zplnění dlouholetého snu a za krásné zážitky při letošním PO a baráži. Takovéto zážitky se nedějí každý den a letos jsem si to doopravdy užil se vším všudy. Hluboce smekám. Velkou zásluhu na letošním úspěchu má bezesporu též i Václav Sýkora, neboť tým byl neskutečně dobře připravený po fyzické stránce.
Už se těším na diskuse - jako jak posílíme, kdo by se tady hodil a pod.
Jo a i když Kolatýra neznám osobně, přeju mu hodnou a hezkou ženu, nejlépe faninku pirátů.
Zdar všichni piráti!!!

26.04.2012, 13:48

Všem pirátským aktérům dnešního rozhodujícího mače přeju hóóódně štěstí. Pokud je jenom trochu spravedlnosti, tak musí piráti uspět.

25.04.2012, 08:11

Tak jsem si večer shlédl ještě záznam. Zákrok na Lapšanskýho byl naprosto regulérní bodyček, bohužel se Adam nestihl vyhnout a nechal tam nohu.
Jinak co říci ke včerejšímu zápasu.Vyhrálo ne lepší, ale šťastnější mužstvo. Bohužel. Doufám, že kluci ve čtvrtek zmobilizují veškeré síly a urvou to v Bolce. Možná nám včera chyběla ještě větší agresivita a tlak do brány. Na druhou stranu musím říci, že Bolka dost dobře bránila a prosadit se, nebylo vůbec jednoduché. Bohužel jsme za stavu 2:2 nedokázali vstřelit gól na 3:2 v náš prospěch, pak by to bylo určitě o něčem jiném. Bolci by to museli otevřít a hrálo by se jinak. Takhle si to pěkně pohlídali a ještě je podržel góloš.
Hezky to řekl Hruška - přeci se jich to štěstí nemůže držet věčně. A víra umírá poslední - takže VĚŘÍM !!!

20.04.2012, 22:53

Tak co dodat k dnešku. To že nám rozhodčí nepřejí, je jasná věc a klub by měl tyto pány a zejména p. Poláka vetovat. Horší už to být nemůže a proč se zápasy nedávají v televizi, je asi všem taky jasné.
Dnes od našich velice dobrý výkon až na tu chybičku pří vyhození puku ze třetiny, po níž padl první gól a Boleslav se tak dostala zpátky do zápasu.
Musí to prostě jednoduše vyhodit. Za stavu 2:0 se s tím nesmí párat a pokud to začíná hořet, jednoduše ven. Dnes chybělo kousek toho štěstíčka, neboť celkově jsme byli lepším týmem. Boleslav nepředvedla takřka vůbec nic, ale je to o produktivitě. my hold potřebujem stašně moc šancí na jednoho góla a oni dvakrát vystřelí a jsou z toho branky. Myslím, že utkání rozhodl fakt, že zastavu 2:0 pro nás jsme nedokázali dát ještě jeden gól navrch a embéčka prostě dorazit. Zvlášť, když jsme druhou třetinu začínali přesilovkou.Jinak mě naši překvapili, že byli lepší i v prodloužení a to zcela jasně. Bohužel, góla jsme nedali a nájezdy my neumíme celou sezónu. Pokud chceme uspět, tak to musíme uhrát ve hře.Přesto si myslím, že pořád máme šanci tu baráž vyhrát, Boleslav není o nic lepší, nežli Olomouc nebo Ústí.

20.04.2012, 22:34

Reakce na Toxic: Vysvetli mi nekdo proc se hralo v PO 5n...
V prodloužení je to tak, že pokud jsou současně vyloučeni hráči obou stran a hraje se čtyři na čtyři, po vypršení jejich trestu se vrací na led a hra pokračuje až do přerušení v počtu 5:5. Následně opět 4:4.

19.04.2012, 22:25

Zdravím, dnes opět parádní a bojovný výkon. Jak už jsem psal ale několikrát, škoda neproměněných šancí. Takhle nás to stojí obrovské množství sila a mám obavu, aby nám nedošly. Ve třetí třetině už to bylo dost vidět, že nestíháme a z toho také pramenily chyby. Raději to včas vyhodit, než riskovat závary.
Taky čekám, kdy se konečně proberou střelci jako Hruška, Gajovský a vůbec potence našich útočníků je dosti žalostná. Brejky dva na jednoho se musí proměňovat a v tomhle směru je Bolka daleko nebezpečnější.
No uvidíme zítra, ještě jedna výhra doma by byla krásná.
A taky se přimlouvám za ten pokřik " Piráti ". Jsme od letošní sezóny piráti, tak by se to také mělo křičet.

16.04.2012, 19:42

Tak jak jsme hráli dobře v první třetině, tak tu druhou jsme totálně projeli. Boleslav hold není Beroun, nesmíme zbytečně faulovat a vrátit se k úporné obranné hře, jakou předváděli první třetinu. Je to o disciplíně.
Dnes se to bude těžko otáčet, dostali jsme je na koně.

16.04.2012, 18:34

3koda toho přečíslení 2 na jednoho, Sikora to měl nahrát, měl tam Hromase úplně volnýho. Jinak zatím paráda. Jen to nepokazit blbýma chybama.
Piráti - ólé !!!

16.04.2012, 11:14

Tak doufám, že se na dnešek kluci dobře vyspali a budou kousat ještě víc, než včera. Ona asi i Bolka k tomu dnes přistoupí mnohem zodpovědněji. Důležitý bude vstup do zápasu a co nejdýl hrát nerozhodný výsledek. Taky by nám tam mohla spadnout nějaká haluz, my se na gól nadřem, jak soumaři.
Věřím, že jsme na tom fyzicky dost dobře a že to co mají kluci natrénováno, dokážou i zúročit. Pro Bolku hovoří jen fakt, že mají odehráno cca 63 zápasů s kvalitnějšíma soupeřema, ale věřím, že i naši kluci jsou schopni hrát kvalitní hokej.

15.04.2012, 20:31

Tak velká gratulace k vítězství. Přiznám se bez mučení, že po druhé inkasované brance jsem už ani nedoufal, natož věřil v obrat. Ale v tom je hokej nádhernej,za asi osm minut zápas otočit a vyhrát, klobouk dolů před klukama. Celé jsem to sledoval na on-linu a musím, říct, že jsme si to zasloužili. Řehy výbornej a až na pár malejch kiksů bych řekl, že jsme byli lepším týmem. Jenom škoda našich neproměněných šancí, mohli jsme vyhrát výrazněji, ale důležitý je ten bod. Kluci bojujou, to je vidět a pokud nám tohle nasazení a obětavost vydrží i nadále, rozhodně nejsme bez šancí na celkový úspěch. Ten je ale ještě hóódně daleko. Takže s pokorou jen tak dál.Piráti ólé !!!

15.04.2012, 20:29

15.04.2012, 19:05

Tak náš doposud hlavní problém = trefit bránu a proměnit alespoň 10% z toho, co si vypracujem. Pak by jsme mohli v pohodě vést tak minimálně 3:1.

15.04.2012, 19:02

Ten komentátor je snad totálně vožralej. V komentování hráčů je totálne mimo.

15.04.2012, 18:48

Kujva máme tlak, chce to góla!!!!

15.04.2012, 18:41

Kuba Grof nezklamal.

15.04.2012, 18:24

Zdravím, tak zatím první třetina dobrá, škoda těch neproměněnejch šancí.
Řekl bych, že jsme byli i o kousek lepší. Takže Piráti do toho !!!!

10.04.2012, 08:57

Tak po přečtení ústeckých příspěvků, jsem musel několikrát vylývat klávesnici a počítač, jak ty slzy nářků a frustrace
prosakují. Jó, neměli někteří řvát, že nás spláchnou 4:0, ta velkohubost se prostě nevyplácí. Tak ať teď brečí. Neumí sportovně uznat prohru, což zrovna nesvědčí o jejich vyspělosti.
Je to ale nádhera,posluchat každou hodinu ve zprávách, kdo že to vyhrál finále první ligy a kdo jde do baráže. Takže dva dny si to užívat a pak opět s pokorou se pomalu připravovat na bařáž. Bez šancí určitě nejsme.

09.04.2012, 23:12

Tak jsem před chvílí dorazil z ÚSTÍ - PARÁDA !!
Klukům obrovská gratulace. Přiznám se, že po druhém inkasovaném gólu jsem už moc nevěřil, ale pouze doufal. Zápas to byl naprosto vyrovnaný, ve druhé třetině jsme měli malinko navrh my, ale nedokázali jsme to vyjádřit brankově. Třetí třetina opět vyrovnaná, každý tým byl chvíli nahoře a pak dole.. Měli jsme i trochu toho štěstíčka, když Oušťáci nastřelili asi dvě tyčky. V prodloužení nás asi 6 minut nepustili ze třtiny, ale oni nedali a my pak jo. Strašně to našim klukům přeju, zvlášť, když si tam Xindel
nacpal půl mančaftu z Extr. ligy. Možná dojeli právě na toto.
V baráži to bude opět urputný boj a rozhodně nejsme bez šancí. Vzpomeňte, před dvěma roky na MS, tam našim taky nikdo nevěřil a nakonec byli zlatí.
Ten hendicap pralesní ligy se dá nahradit dobrou taktikou a nesmírnou bojovností. Piráti - ólé !!!!!!!

08.04.2012, 21:56

Zdravím, jedu zítra autem do Ústí a nabízím 2 volná místa. Odjezd v 15. 00
z parkoviště na Březenecké - u Koktejlu (blízko sportovní haly).
Pokud bude mít někdo zájem, kontakt na mne 604930582. Cestovné - 100Kč/na osobu. Případný zájemce ať zavolá zítra po 10. 00 hod. Do té doby hajám.
Pozn. Pouze slušný fanda !!!

07.04.2012, 21:57

Reakce na Kolatyr
ta doprava je super, ještě tam chybí reklama na"černé komando"

07.04.2012, 21:17

No a v pondělí by Oušťáci mohli být taky krapet nervózní, nahráno nemaj a chtělo by to tam vstřelit prvního góla. Jinak jim Alinč hóóódně chybí.

07.04.2012, 21:10

Tak gratulace pirátům k vítězství. Dnes jsme hráli zodpovědně dozadu, Řehy perfektní, klujci bojovali a bylo to vidět. Až na ty přesilovky, ty stojí pořád za bačkoru. A palec nahoru pro Pi-čuse - " I love Klobouk" nemělo chybu. Bartejs s Ruttou zase suproví. Přeju našim klukům vítězství v pondělí, pokud budou hrát takhle zodpovědně i v pondělí, nejsme bez šance.
Ono i v ten čtvrtek jsme nebyli výrazně horší, ale to proměňování šancí nás poslalo k vodě.

05.04.2012, 23:18

Taky mám info, že trenéry odstřelili hráči - teda dali k tomu popud a odstřelil je hlavně Veverka, co by gen. manager. Místo aby je podržel, hráče nakopal do zadku a případný problém se vyřešil ke spokojenosti obou stran, tak jak je v Chomutově zvykem, odskákali to trenéři. Můj dojem je ten, že hráči( možná ne všichni )jsou tady přepláceni a výsledek nikde. To je ale chyba našeho vedení. Pokud investuju nemalé prostředky do kvalitních trenérů, tak je musím prostě podržet za každou cenu, i kdyby nějaká hvězda měla sedět a postavit klidně lajnu juniorů. Hráčů tady je dost a oni by si to možná rozmysleli. Hlavně prachy musí brát na základě odváděnných výkonů a výsledků.

05.04.2012, 22:36

Jinak jsem byl dnes autobusem poprvé a asi i naposled. To tzv. černé komando - kapitola sama pro sebe, jedou se vožrat a neumí to.

05.04.2012, 22:34

Tak jsem se právě vrátil z výjezdu do Ústí. Co k tomu říct - " je to marný " " je to marný " " je to marný " . První třetina z naší strany herně dobrá, měli jsme pět tutovek ale nedali z toho ani jeden gól. Druhá herně jakž takž vyrovnaná, ale inkasovali jsme z přesilovek a ta třetí křeč. Naše přesilovky - děs běs, to už i ty dorostenci to hrajou líp. Stereotypně na ně nasazujem první lajnu a té to evidentně nejde. Pokud nás neosvítí duch svatej, tak v sobotu konec. Musí se něco razantně změnit, jinak poskládat lajny a pod. Jíra, Gajovský, Hrůša - hrůza, Kraft kyselej.
Takhle doopravdy nemáme nárok. Nejhorší na tom ale je,že Ústí taky nepředvádí kdoví jak skvělé výkony, my se vlasně porážíme svojí vlastní neschopností. Pochvalu zaslouží tak akorát Rutta s Bartejsem.

05.04.2012, 10:58

Tak jsem zvědavej, v jakém složení dnes nastoupíme. Pulpise je škoda, ale dle mého je nahraditelnej ( pokud je zdravej, tak Rutta nebo Bartejs ). Očekávám dnes opět spíš taktickou bitvu a doufám, že ten co točí Ústečákům tou klikou, co jim trčí z (!)bude mít dnes volno a naši předvedou soustředěný a bojovný výkon bez kiksů. Oušťáky poženou fanoušci dopředu a to by mohla být naše výhoda, když jim to budem bořit už při rozehrávce.
Budou pak nervózní a mohli by dělat chyby a my toho z nějakého brejku využít, pokud ovšem trefíme bránu. No vysnil jsem si to pěkně, tak uvidíme, jaká bude realita.

05.04.2012, 08:55

Dobré ráno, nevíte někdo, kde je k nahlédnutí jmený seznam pro dnešní výjezd do Ústí ( pokud tady vůbec je ). Já to nikde nenašel, ale přiznám, neumím moc hledat.Dík

04.04.2012, 13:40

Tak tady se vede normální mediální válka. Na čtvrtém zápase jsem byl a žádný likvidační zákrok našeho Pulpána na Alinče jsem neviděl. Jen tak mimochodem, Alinč je pan hřáč, který jezdí s hlavou nahoře a natolik zkušený, že případnému likvidačnímu zákroku by se asi dokázal vyhnout, to za prvé. Za druhé - nikdo ho na nosítkách neodnesl, tudíž o nějakém těžkém otřesu mozku nemůže být ani řeč. A za třetí, jaksi v Ústí, zapoměli na to, že hokej je tvrdá hra a ke zranění může dojít i při normálním a běžném kontaktu, např. námaz obráncem útočníka na mantinel. To se vyučuje už od mladších žáčků. To, že občas nějaké to zranění přijde, se hold v dnešním hokeji stává. Pro Ústí je to velká ztráta a nemůžou to vydejchat.

04.04.2012, 09:39

Tak Ústí opět posiluje.Havlíček a Růžička do obrany. Mě se tohle sbírání hráčů krajně příčí a totálně bych to zrušil. Poslední leden je konečný přestupový termín a koho urveš, s tím si to také odehraj.Bohužel je situace taková jaká je a v tomhle asi náž management poněkud zaspal, kor jestli má Růžička odehráno potřebný počet zápasů. U nás je to pouze Lapša a žádnej obránce. Přesto to pro ně nemusí být bůhvíjaká výhoda. Vzpoměňte na zápasy s Českejma Budějkama, s jakým týmem jsme je tenkrát dokázali porazit. Zítra to bude hóódně o srdíčku, obětavosti, taktice a také nutné dávce štěstí. Doufám, že se naši kousnou, zápas zvládnou a udělají nám radost.

03.04.2012, 11:16

Měl bych jeden nápad na zvážení. Neustále se tady probírá hlučnost kotle atd. Možná je na vině akustika stadiónu.
Určitě do kotle chodí i někdo z fanklubu a tak by možná stálo za to se domluvit s Dindisem a Čihařem o nainstalování jednoho nebo dvou mikrofonů do prostoru před kotel a pouštět slušné skandování a pokřiky přes repro.
Je to pouze námět ale možná by to stálo za vyzkoušení.
Já chodím do sektoru D a pro mne je kotel soupeře hlasitější než ten náš a je dost možná, že to doopravdy souvisí s akustikou.

03.04.2012, 07:19

Dobré ráno, tak jsem si několikrát prohlédl sestřih a musím říct, že na třetí´gól namazal Sikora a ne Kraft.
Při druhém gólu nechápu, jak se Havíř ocitl na druhé straně, kde měl být Gróf. Ten pak nestíhal dozadu a dojížděl pouze skórujícího Sašu Treile. Tuhle dvojici bych od sebe rozházel.
Jinak souhlas s tím, že obrana hraje tužku, včera tam nebyl obránce, který by vyčníval dobrým a spolehlivým výkonem.
A odvolání brankáře takřka tři minuty do konce, bylo harakiry od trenérů, nebo kdo tam teď vůbec šéfuje. Místo, aby jsme tam dali pětici honících psů a donutili Oušťáky k zakazanýmu a teprve potom odvolali brankáře a dali to nejlepší, co máme,tak tam pošlou hráče, jejichž skladbě prostě nerozumím.
Taky by mě docela zajímala statistika našich obránců +/- a možná i celých pětek.

02.04.2012, 22:30

Tak Plzeň to má taky za sebou, doufám že posílíme minimálně o Kováře a Jeřábka. Kovář jako centr by se hodil jako sůl a slušnej bek taky.
Komeťákům přeju úspěch ve finále, táhnou všichni za jeden provaz a klobouk dolů, z předkola až do finále. Je vidět, že Venera je dobrý trenér a hlavně ho podrželo vedení a neodstřelilo ho, když se jim zrovna nedařilo. Já prostě pořád nemůžu vydejchat tu naší trenérskou rošádu.
Ve čtvrtek jedu poprvé taky do Ouští, tak jsem zvědav, jestli se kluci daj pořádně dokupy a udělají zase jeden bodík.

02.04.2012, 21:47

Tak co říci k dnešku - Ústí dvě třetiny jednoznačně lepší, nám jako by došla šťáva. Prohrávali jsme osobní souboje, špatná hra obránců a útok si nedokázal vytvořit pořádné šance. A takřka nic nám nešlo. Kapitolou samo pro sebe jsou naše přesilovky, jak s tímhle nic trenéři neudělaj, nemůžeme nikdy vyhrát.
V žádným případě za prohru nemůže Hany. První v přesilovce, druhej vymetenej růžek a čtvrtý už nic neřešil. Jen mě děsí stav našeho týmu, jsme totálně zdecimovaný. Nevím proč nedohrál Hruška, Rutta je podle mě zraněnej od pátku. Snad povolaj Bartejse, ten hrál slušně celou sezónu, rozhodně je koho nahradit.

30.03.2012, 22:14

Tak velká gratulace junkům k historicky prvnímu republikovému titulu.
Vyhráli zcela zaslouženě, od druhé třetiny jasně lepší a proměnit pár tutovek, tak to vítězství bylo ještě markantnější. Ve třetí třetině jsem se chvíli obával o výsledek, když po jasných faulech na naše hráče obě hlavní píšťalky mlčeli( hajzlové ). Ale kluci to zvládli a připravili nám fandům krásný zážitek. Tak si to hoši užijte plnými doušky!!!!!!!

30.03.2012, 13:35

Vážení, hodně se přimlouvám k tomu, být pokorní a mít respekt k soupeři. 1:1 na zápasy je teď pěkné, ale je to pouze začátek a dobrý vstup do finále jako takového.
Jeden náš fanoušek těsně před pátým zápasem s Olomoucí na ně křičel: "ode dneška jdete na dovolenou" a pak jsme byli rádi za sedmé vítězství ( a zasloužené). Ústí je hodně dobrej tým a taky to jen tak nevzdají a proti nám se jim již tradičně vcelku daří. Takže mírnit ty prognózy a o to pak mít z výhry větší radost.

30.03.2012, 07:46

Nazdar, tak klukům velká gratulace k vydřenýmu bodíku. Konečně se také to štěstíčko přiklonilo na naší stranu. Doufám, že to Oušťáky alespoń trochu nahlodá. Teď to musíme potvrdit doma.
Byla by nádhera, je dvakrát udělat u nás, ale bude to nesmírně těžký.
Dnes jdu podpořit junky, snad to Brno udělaj, byl by to dobrý signál a dárek pro Veverku (staršího ),že se přeci jenom vyplácí ta jeho investice a bude podporovat hokej v Chomutově i nadále.
A co říkáte na hokejový svaz, jak spláchl APK? Nic jinýho si ti gauneři v APK ani nezasloužili. Mohla bý to být i cesta pro zavedení široké baráže v budoucnu.
Piráti ólééé !!!

29.03.2012, 09:37

Tak jsem si shlédl ten sestřih a Dubu bych z těch gólů nevinil.
Většinou to byly góly od nepokrytých hráčů ať už obránci, nebo útočníky. Pokud chceme uspět, musíme prostě zodpovědně bránit už od ztráty puku v útočném pásmu a pak střední pásmo a utočníci musí mít pokrytou druhou vlnu. Možná se hokej líbil, ale tady se na krásu hrát nedá a jak se říká - účel musí světit prostředky.
Doufám, že to dnes bude jiné a ten jeden bodík tam urveme. Pokud ne, tak to bude jako vloni, my se dostenem do křeče a to v naší současné střelecké "nepohodě" bude voda na jejich mlýn.
Přeju pirátské vítězství!!!

28.03.2012, 21:50

Zdravím, tak nevím co si mám, myslet, z převážné většiny příspěvků jsme byli lepší a prohrajem 7:3. To snad né !! Pokud to bude podle hesla " první vyhrání z kapsy vyhání, tak to beru, ale dostat 7 fíků svědčí zřejmě o špatné hře dozadu a celkové disciplíně. To, že má na nás Ústí z ( Smajlík kliku, je známá věc ale o to víc musíme hrát dobře dozadu, jako s tou Olomoucí poslední zápas. Třeba hrát dvě třetiny 0-0 a pak dát náhodný gól. Těžko s nima můžeme hrát otevřený hokej.
No a pokud jde o Grofa, už dávno měl sedět. I takového beka, jako je v Plzni Kaberle, nechal po kiksech Jelínek sedět a svět se nezbořil.
Nikdo kvůli tomu trenéry neodvolává.

25.03.2012, 12:12

Ahoj, tak už od rána se psychicky chystám na dnešní zápas o vše, i když o vše se říci nedá. Mám takové tušení, že asi rupnem a to si nepřeju ani v nejmenším, neboť celou sezónu jsem věřil, že letos ty Oušťáky prostě dáme a věřil jsem, že Sýkora je přeci jenom větší stratég než Rosol a že to prostě letos vyjde. Bohužel realita je jiná a Doležalovi tak nějak nevěřím, neboť za ním žádný úspěch nestojí. Ve vypjatých situacích právě rozhodují ty zkušenosti a zatím jedinej trenér, který tady byl a dokázal kluky řádně nabudit byl Kýhos a ten tady není a Sýkora taky ne. Celou tu kauzu s trenéry považuju za veliké fópá našeho vedení, ať už to zpískal, kdo chtěl. Klukům ale fandit budu a ve vítězství doufat.

25.03.2012, 11:38

Ahoj, mám prosbu, nevíte jak je to se slevami na vstupném pro důchodce (nad 70 let. a zda vůbec nějaká sleva tohoto typu existuje?
Díky.

23.03.2012, 08:37

Nazdar fandové Pirátů, mě zastihla info o odvolání Sýkory dnes ráno a jsem z toho v šoku. Sýkorovi jsem věřil, jako málo komu. Odvolat trenéry v rozehraném PO je tedy síla a bůh s námi.
Spíš bych čekal od majitelů ( potažmo od GM ) pořádný pojeb hráčů a třeba i trenérů za přístup a předvedené výkony.
Od začátku sezóny ale všichni měli jasně vytyčený úkol a v průběhu sezóny dost času nato, aby případné neshody řešily
odpovídajícím způsobema a všichni tzv. táhli za jeden provaz.
A ti hráči, kteří nejsou ochotni se tomu podřídit,tak tady prostě neměli už dávno co dělat.
Příště může na střídačce stát třeba Scoty Bowman a výsledek bude zase stejný.
Takhle jsme jako klub pro hokejovou veřejnost tak akorát k smíchu.
Možná se ale pletu a začnou hrát dobře, to se uvidí již dnes večer nebo případně v dalším a možná i posledním ( nedělním )letošním zápase, což bych velice nerad.

21.03.2012, 21:57

Tak jak hodnotit dnešní výkon. Zásadní rozdíl v gólmanech, celkově špatná a nedůsledná hra dozadu, zmatky a chaos. Rozházený lajny, žádná kloudná kombinace, která by vedla ke gólu. Grof opět tragickej, ale to není jenom o něm. Dnes jsme si za dvě třetiny nedokázali vytvořit pořádný tlak a ta třetí je na PO prostě málo. Z těch sparťanů byl vidět tak akorát Lapšanský. Ostatní nepředvedli vůbec nic. A jedna velká prosba - vraťte nám Havíře !!!!

14.03.2012, 13:38

Tak dnes nás čeká další tuhej boj a věřím v úspěch. Třeba jen 2:1, ale pokud si šáličkou zatočím vícekrát, zlobit se nebudu.
Ještě ke hře našich obránců. Kolikrát mají úplně nesmyslnou rozehrávku na obsazený hráče nebo to jen ometou bez rozmyslu po manťáku. Tohle by se mělo zlepšit a vyvarovat se takových minel, jako včera Grof, když suprově namazal. Hokej je hra chyb a snad jich i dnes uděláme méně, než syrečkáři.
Pirátům zdar !!

13.03.2012, 23:00

Ahoj, tak dnes OK a jen to zítra potvrdit. Očekávám daleko tužší boj než dnes,alespoň podle toho, jak se vyjádřil Tomajko. Naši dnes až na pár vyjjímek hráli dobře dozadu a včas to uklízeli před Řehym. Tomu to dnes vypádavalo jak švestky. Až se trefí Krafťák, tak půjde nahoru celá lajna a bude z toho těžit i Orsava. Bylo vidět, že nelítá jak blázen a drží si svoje prostory, tak jak je to v EL zvykem.
Dopita pořád super hráč s apsolutním přehledem o hře, nezkazil snad ani jednu nahrávku a úspěšnost na buli bych typoval mezi 95 až 100%. Skvělej centr. Přeju našim klukům hodně štěstí zítra a ještě lepší výkony.

08.03.2012, 20:43

Koukám, že i komerční přestávky jsou v Pardubicích hezká podívaná, jenom je k tomu potřeba zvolit ty správné metaře(řky). Havíř čistá asistence. Jen aby se nám kluk nezranil. Junci i st.dorost za 1.

06.03.2012, 21:57

Tak dnes super zážitek. Dvě třetiny trochu napětí a pak famózní závěr.
Docela se mi líbilo i složení útoků, ještě by se mohl trefit Krafťák,potřeboval by to jako sůl. Pokud si to schovává na další zápasy, tak jen dobře. Dnes se mi zdál Řehoř nějak nejistý, dost puků neudržel, ale pochvala za to trestný. Kdyby HB korigoval na 4:3, byly by to určitě nervy.
Třetí třetina po našem pátém gólu byla naprostá paráda, hokejkám patří dík, tohle se muselo líbit každému fanouškovi.
Už se těším na další kolo, předpokládám, že to bude Holomóc, a ta se celkem taky snaží hrát hokej, tak by to mohla být dobrá podívaná.

03.03.2012, 19:35

Tak konečně se Hrúša trefuje, už bylo načase.

29.02.2012, 07:55

Zdravím, mám dotaz na p. Dindu. Mohl by jste informovat nás fanoušky, jestli se počítá s návratem obránce Havíře ještě na letošní PO, a pokud ano, tak od kdy. Díky za odpověď.