Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Echnaton" |  vypnout filtr

RSS RSS
Další diskuse:

Echnaton | Praha
20.04.2012, 22:17

Zdravím .... tak pražák bohužel přecijen dorazil do Chomutova na hokej a dopadlo to jako vždycky - prohra domácích :( Slibuji, že na 6.utkání už se neukážu a CV tak určitě vyhraje Smajlík

1.třetina paráda! Měli jsme ji ale vyhrát 3:0 ... přecijen, staré přísloví praví, že z 0:2 se nejlépe otáčí zápas, o tři goly už je to případně jen o štěstí a většinou už je rozhodnuto.

2.třetina - gól na 1:2 jsem bohužel neviděl, takže nemohu hodnotit. 2.branka - velmi SPORNÁ situace, nesouhlasím s tvrzením, že to byl JASNÝ FAUL ... každopádně jsme se nechali zbytečně rozhodit a Řehy chytal tu střelu nepřipravený, protože předtím rozmachoval rukama .. škoda :(

3.třetina - Extraligový klub nepředvedl VŮBEC nic ... byli jsme lepší, měli jsme více šancí ... bohužel rozhodčí prominul několik vyložených faulů hostům. Nějaká ta přesilovka by ten zápas dle mého rozhodla Smajlík Devět sekund před koncem trefit spojnici .. to je prostě SMŮLA.

Prodloužení prakticky to samé ... škoda několika akcí ... přišlo mi, že jsme občas až zbytečně moc kombinovali a netlačili se do branky ..

P.S: Boleslavští fans se dnes opravdu příliš v dobrém světle nepředvedli ... zvedal se mi z nich kufr daleko víc než z ústeckých ... ale apel na domácí kotel: FANDĚME SLUŠNĚ ... pokřiky jako Zku*vená Boleslav nebo Mikulík je p.ča s váma moc lidí neřvalo Smajlík Jinak atmosféra PARÁDNÍ ... !!! Smajlík

20.04.2012, 12:39

Smajlík Palec nahoru pro Dindise za tu "slohovku". Do puntíku souhlasím Smajlík "Razení se" s fanoušky/čtenáři/diváky v drtivé většině případů nedopadá dobře ... nebojte se, klub moc dobře ví, co dělá Smajlík Smajlík

19.04.2012, 21:40

Reakce na kolatyr: Komedie Radek dnes 20:30 78.111.121....
To se mu to tipuje na 4:2 ... když očekává, že my vyhrajem další dvě utkání doma a Boleslav to své doma ... SMĚŠNÉ Smajlík Smajlík

19.04.2012, 20:28

Protože jinak jsem na to zvyklý u všech českých hokejových sérií ... 2 dny volna po 4.zápase si nepamatuju Smajlík Teda možná před pár lety a vím, že mě to hrozně s.alo. Pokud to tedy bylo i tentokrát ve finále, tak se omlouvám

Reakce na daviid159: Ve finále po dvou odehraných zápase...
wtf Smajlík

19.04.2012, 20:23

Reakce na Alkec: ajo.. jaktože se hraje v neděli?? Jako ...
a tys nesledoval finále? Smajlík

19.04.2012, 20:19

Reakce na Adjuk: Uz jednou jsme byli par minut. Dva zapa...
Byli jsme od ní 10 centimetrů v prodloužení 4.zápasu proti Slovanu no ... :(

19.04.2012, 20:10

2 kroky do ELH! Smajlík

19.04.2012, 20:03

Tak tohle už musíme dobojovat ... pro Lukáše! Smajlík Pojďmeeee na 5:3!!!

19.04.2012, 19:46

Tady se láme série!!! POJĎME TO UBOJOVAT PROTI HRÁČŮM, KTEŘÍ NEMAJÍ K JEJICH KLUBU SKORO ŽÁDNÝ VZTAH Smajlík

19.04.2012, 19:45

50:10
Rozhodčí se bude radit s kolegou u videa. podle mého názoru kotouč brankovou čáru nepřešel a Řehoř ho poté ukryl pod lapačkou. ( / Tak to je v hajzlíku :( TO je přesně ono ... 3.zlomové zápasy v baráži a vždy je urve Boleslav nějakým šťastným způsobem ... už mě to s.re .. pojďme CHOMUTOV!

19.04.2012, 19:30

Ale ne, bez fauluuuu :(

19.04.2012, 19:25

To je de*lek ten Kováčik, co? Nebo jak se jmenuje ten, který teď zavinil to 3 na 5 ... vážně bych ho vyhodil Smajlík Už od pohledu primitiv. Škodaaa .. jedem kOMETA Smajlík

*2:1 Smajlík

Reakce na Ricci: Ono to není tak jednoduché, jak si to m...
Jenže z naší strany nebyla vyvíjena žádná enormní snaha ... a mám pocit, že se to tu nevysílalo hlavně z toho důvodu "že když to chceš vidět i s obrazem, dojdi si na stadion". Promiň, ale takový jsem měl pocit z odpovědí Davida Dindy. Jinak ho ale samozřejmě cením a obdivuji za to, jakou práci v Chomutově za poslední roky odvedl Smajlík Pouze jsem si tak posteskl. No nic, zítra to budu mít i s obrazem. Snad za stavu 2:0.

19.04.2012, 17:55

12 minut tlačíme, aby pak Bolka odehrála jednu přesildu a stav byl 1:1 :.. Smajlík Smajlík

19.04.2012, 17:54

Upřímně, taky vás s.re, že se absolutně nikdo nepokoušel zajistit online ve jménu "jsi-li poctivý fanda, tak doraž na stadion"? Co když někdo nemůže? Máme tak moderní halu, že live stream určitě není problém Smajlík Bylo by to hezké gesto k fanouškům ... škoda