Reakce na winngy: Co to je za rozhodčí? nepísknou faul a...

Co to je za rozhodčí? nepísknou faul a ted ani evidentní přihrávku rukou

02.12.2018, 17:50

ted už pojedou varaci beton

janis73 | Chomutov
02.12.2018, 17:49

Boleslav, Zlín, Vary...3 zápasy které jsme měli( mohly) vyhrát.....9 bodů...místo toho..marnost

02.12.2018, 17:48

místy to vypadá jakože, dohrajeme ten zápas a ať už konečně skončí tahle sezona. Jestli nejsou peníze, tak k čemu tady tu ELH mít.

02.12.2018, 17:42

Reakce na Lajtnerka: náčelník hlavně zaváhal na postu br...
To určitě Smajlík

02.12.2018, 17:41

nejsme schopni dát více než jeden , dva goly...to se špatně vyhrává..a chybí bojovnost, chybí vše skoro.

Reakce na winngy: úplně ne, tehdy jsme dali 28 bodů za s...
a bude nám to prd platné Smajlík

Smajlík Smajlík Smajlík

Reakce na kulovnice: Když náčelník na začátku sezóny tvr...
úplně ne, tehdy jsme dali 28 bodů za sezonu, letos bychom mohli dát o 10 víc aspon Smajlík

02.12.2018, 17:40

náčelník hlavně zaváhal na postu brankáře ted už to nedoženeme

02.12.2018, 17:39

Když náčelník na začátku sezóny tvrdil, že to bude těžká sezóna, tak asi nikdo netušil, že bude až tak těžká a že budeme zřejmě kopírovat naši neslavnou sezónu...

02.12.2018, 17:37

Reakce na winngy: nerad jsem negativní, ale předvedená h...
bohužel máš pravdu Smajlík Smajlík a moc nevěřím že dopadne pro nás dobře

02.12.2018, 17:34

zmar

02.12.2018, 17:33

nerad jsem negativní, ale předvedená hra neodpovídá tomu, že nepujdeme do baráže.

02.12.2018, 17:29

no baráž bude hodně těžká a moc růžově jí nevidím

jarofenin | CV hokej pod vedením Veverky ml. je cesta do pekel
02.12.2018, 17:23

duo zoufalců Pardubice + Chomutov Smajlík

02.12.2018, 17:22

Dnes jsme se mohli odpoutat z posledního místa kdyby jsme dali 3 body...asi bohužel

kirchna01 | Prostě Chomutov 🏒
02.12.2018, 17:08

Je to špatný.
Víc není třeba psát.
Tohle nedopadne dobře.

02.12.2018, 17:03

no bude hodně těžké jim dát dva fíky, když jsme za 2 třetiny dali 1.

Nakonec nás zachrání ledaři postaví Becherům za fotbalovou branku.

oplik30 | CV
02.12.2018, 17:02

Chudák Justin takovej smolnej gól ale to by nebyl kanadský golman aby občas neudělal nějakou minelu... Snad se kluci proberu a ve třetí třetíne jim to tam nasazi

02.12.2018, 16:22

Reakce na Lajtnerka: zase budeme střílet a Vary budou pr...
to mi připomíná zapas první ligy. Byli jsme lepší celý zápas a pak jen využili jedné chyby.

02.12.2018, 16:20

zase budeme střílet a Vary budou proměňovat Smajlík

02.12.2018, 16:05

Tomica nedá gol ani kdyby brána byla prázdná.

02.12.2018, 16:04

Reakce na Lajtnerka: a rozhodčí se rozhodli vylučovat po...
všiml jsem si, že si asi nechali píštalky v šatně

02.12.2018, 16:00

Reakce na winngy: každopádně Vary víc bruslí než my. :)-...
a rozhodčí se rozhodli vylučovat pouze nás

02.12.2018, 15:57

každopádně Vary víc bruslí než my. Smajlík

02.12.2018, 15:55

Smajlík Smajlík

02.12.2018, 15:51

Reakce na Martas68: má někdo odkaz,nejde mi hokejka...

02.12.2018, 15:14

tak dnes to vidím na boj do posledních minut a stav 2:2 po prodloužení výhra Varů

jiribulis | praha
02.12.2018, 14:46

Aby nedošlo k omylu. Ve svém předchozím příspěvku nemám na mysli to, že soupeř začne "blokovat" někoho dvěma hráči, že by jej ti dva naráz atakovali. To většinou ne, ale ten druhý "přímo neatakující hráč je v podstatě připraven začít s atakem poté, co se jeho protihráč svého "strážce" zbavil. Tím nemá samozřejmě možnost pořádně se soustředit na bránění (obsazování) jiného protihráče a ten se pak stává hráčem nabízejícím se na přihrávku.

To jen na vysvětlenou. Při čistě zónovém bránění tohle ovšem neplatí.

02.12.2018, 14:26

Reakce na krokuss: Pokud je tým psychicky v háji neplatí...
My totiž nemáme hráče typu Vondrky, kteří dokáží spolehlivě udržet kotouč na svých hokejkách, případně dokonce za určitých okolností ( když např. soupeř začne takového hráče "blokovat" dvěma svými hráči ) připravit výhodnou pozici některému ze svých spoluhráčů. Takovým hráčem by mohl být Růžička, kdyby byl ovšem bruslařsky zdatnější, místy se tak i nyní projevuje Radek Duda!

No a k dnešnímu zápasu:Chceme-li jej odehrát ve vysokém tempu, měli bychom nasazovat všechny 4 útoky, Vary 4 útoky schopné solidně hrát mají. Pokud hned v prvních dvou třetinách utaháme 2 naše relativně nejlepší útoky, pak ten bonus z toho, že Vary hrály včera, ztratíme. No a já bych osobně místo Svobody dal k Růžičkovi Marjamekiho či Koblasu a Svobodu bych přesunul do čtvrtého útoku. Případné naše přesilovky ať Svoboda klidně hraje.

krokuss | Chomutov
02.12.2018, 13:53

Reakce na jiribulis: +krokuss My jsme ve Zlíně po našem ...
Pokud je tým psychicky v háji neplatí žádné zaručené návody na výhru doufám že to tak v hlavách nemají a budou bojovat celý zápas. ;-)

02.12.2018, 13:42

Reakce na higway: začít bránit 2: 0 je dost riskatní o d...
+krokuss
My jsme ve Zlíně po našem druhém gólu začali v podstatě bránit vedení. Nechci to zveličovat, nemůžeme - pokud vedeme a zvláště o 2 góly - bezhlavě útočit, nicméně ono přísloví, že nejlepší obranou je útok globálně platí. Vzpomeňte si jak jsme vloni v Plzni vedli myslím dokonce ve třetí třetině o 3 branky a začali jenom bránit a nakonec urvali jen jeden bod! Soupeř, který tohle prokoukne se v podstatě vykašle na jakékoliv zajištění obrany a vrhne všechny síly do útoku a tím svoji útočnou sílu znásobí, tak to udělala v předmětném zápase s námi Plzeň. Jenom bránit a spoléhat na případné brejky může jen mužstvo s výborným brankářem, s výbornou defenzivní obranou, kterou měla dříve Slávie-viz Hejda, Kolařík atd. ( a tu my nemáme, máme ji naopak lepší v ofenzívě ). No a k dnešnímu zápasu:Vary včera do poslední minuty bojovaly o výsledek, mělo by to být na jejich výkonu znát, neměli bychom kouskovat hru, ale snažit se hrát v co nejvyšším tempu a věřit že soupeři budou docházet síly a především, že vyhrajeme!