Přečtětě si prosím, co jsem tu psal včera dopoledne v 10,54 hod., ale hlavně následné reakce na to.Možná, že by stálo za to si přečíst i můj názor z 18.8.2015 na tomto fóru.

Reakce na jiribulis: V našem týmu byla včera řada hráčů,...
Dřevěná hokejka - základ vítězství. To už tvrdím 5. sezónu. Smajlík

03.10.2015, 09:51

Reakce na pirátská_lebka: Jenže to "všechno" jak říkáš, ...
Souhlas.Zatím to v tabulce není vidět, ale podle mě již po dalších 2 kolech to bude zřetelnější.

03.10.2015, 09:47

V našem týmu byla včera řada hráčů, kteří nastoupili poprvé po zranění a na jejich výkonu to pochopitelně bylo znát, řekl bych že nejméně to bylo znát na Duškovi.V rozhovoru pro tento web mě ovšem nemile překvapilo, že Jánošík byl po tomto zápase k sobě nekritický.Na něm přestávka byla nejvíc znát, byl nejistý, pomalý,chvílemi připomínal téměř nejistého bruslaře.Faul Bláhy v závěru třetí třetiny byl asi rozhodující pro zastavení našeho náporu ve třetí třetině. Jedině v této třetině většina našich hráčů hrála s nasazením, které bych od nich očekával, v tomhle směru ovšem právě Červenka zaostával.A ještě jedna poznámka, co to máme za šmejdské hokejky, když se nám včera v rozhodujících střeleckých momentech lámaly?

Reakce na VADO: Tady je zase masakr. Včera to byl zápas ...
Jenže to "všechno" jak říkáš, to chybělo už v Olomouci. Já vidím klesající tendenci, myslel jsem, že 5 dní je dost dlouhá doba na to, aby se z výprasku v OL vzpamatovali, bohužel opak je pravdou. A protože jsem realista, tak si myslím, že si opět prodloužíme sezónu.

03.10.2015, 09:34

Červenku osobním bráněním minimálně na hraně pravidel (někdy i za )Vrdlovec znechucoval, nicméně Červenka tentokrát zahrál vyloženě špatně.Střílel málo a když už tak pozdě, takže skoro do každé střely mu bránící hráč Varů sáhnul.Má-li tréninkové manko tak už proto není přece účelné mu dávat tolik času na ledě, co celému jeho útoku dává trenér Růžička.Rozhození Růži ml. a Červenky má určitý klad m.j. v tom, že oba jsou schopni - na rozdíl od většiny našich ostatních útočníků -vyhrávat buly.Tím se z vyšuje naše půrocentuelní úspěšnost na buly.

Muv
03.10.2015, 09:28

Reakce na higway: Tak Kampf určitě není 3 x za třetinu n...
Kritizovat zde K+K za možné nevyužité šance je úplně mimo mísu. Jednak si ty šance na rozdíl od V+R+Č aspoň vytvořili a jednak jsou na ledě tak maximálně třetinu času co hvězdné trio.(7min vs 24 min). Ve včerejším utkání byli K+K jediní, kteří Vary chvíli motali (cca 50. minuta).
Dopdele když vidím, že to VRČu nejde, ať už tím, že si je důkladně hlídají, tak dám řádnou šanci zbytku týmu.

Muv
03.10.2015, 09:18

Reakce na Pirat???: Hoši přijde mi že většina lidí na fó...
100% souhlas

03.10.2015, 09:16

Fandit Pirátům...to můžou jen lidi se silnou psychickou odolností Smajlík Smajlík ...gratuluju nám

03.10.2015, 08:35

Tady je zase masakr. Včera to byl zápas hodně velkej blbec, kromě Kopra to nešlo nikomu a Vary hrály to, co hrály loni a předoni. Ony narozdíl od nás pochopily,že líbivej, tvořivej hokej hrát nemůžou a že to musí urvat. Ano právě to urvání bodů nám vyhrálo 4 zápasy a včera tomu chybělo krom KOPRA úplně všechno.

higway | holy driver
03.10.2015, 08:24

Tak Kampf určitě není 3 x za třetinu na ledě to to moc nesleduješ a do pořádné šance se dostali právě mnou tři zmiňovaní a selhali face to to face proti golmanovi.A jak je vidět lajna V+R+Č pokaždé zápas nevyhraje musí i ostatní .Mimochodem včera selhali všichni útočníci takže tvrdit že Růžička hrál kulový je scestný,v tvém případě tupý.

Albert57 | Chomutov
03.10.2015, 01:31

KV vyhráli díky přisilovce 5:3 pokud by jsme nešli do tří pak by jsme tu upachtěnou remízu uhráli. Nic se neděje v tabulce jsme na 6 místě a to je to hlavní. Jinak nejvíce mě může naštvat že, když prohrajeme tak kolik nežádoucích elementů odjinud se na tohle diskuzní fórum naverbuje!

03.10.2015, 00:01

Nikdo neřekl, že by nemohli dávat góly, ale to je jedno. Když se jedné lajně v přesilovce opakovaně nedaří, měla by tam jít lajna jiná. Tak jako když vidím, že se někomu nedaří, neznamená, že ho tam budu opakovaně nasazovat s domněním, že nám vyhraje zápas. To že v předchozích zápasech dávali góly je jen tím, že jsou NEUSTÁLE na ledě. NEMŮŽE NÁM NEUSTÁLE VYHRÁVAT ZÁPASY JEDNA PĚTKA!!! FAKT MI TO PŘIJDE JAKO TOTÁLNÍ AMATÉRISMUS A NESCHOPNOST ZE STRANY KOUČE (A myslím, že to tak nevidím jen já).