Bolka začíná doplácet na jiný druh hokeje Smajlík . A to ji ještě čeká Ústí, Jihlava, Olomouc, ... a ti ten jiný druh hokeje ovládají velmi dobře.

Reakce na Kreon: To se snad už zrušilo, sestoupit můžou....

Reakce na Péťa cv klh: Starší dorost spoléhá,že akademic...
To se snad už zrušilo, sestoupit můžou.

Ericson | Chomutov
15.09.2012, 20:43

Koho angažírujeme z pozastavené NHL? Chtělo by to 2 pořádný bijce do obrany ... Smajlík

CPL | ”Per aspera ad astra”
15.09.2012, 20:37

Reakce na Ricci: Asi si sjedu do Liťáku zítra. Kdybys ch...
Jsem si to přečetl až nyní Smajlík tak už nic - já se dnes po cestě z turnaje stavil v Berounském Medvědu.

Péťa cv klh | chomutov
15.09.2012, 20:25

Starší dorost spoléhá,že akademici nemůžou sestoupit? SD Chomutov zápasy 4 skóre 5:21 bodů 0 ! Smajlík

Podkova | Chomutov
15.09.2012, 20:13

Reakce na jiribulis: S reminiscencí na to, že jsem vloni...
Jirko ... Vlach byl vždycky hráč Liberce. To, že ho loni nechali hrát na farmě, je čistě věcí Liberce. Takhle ti to tu loni vysvětlovalo asi 5 lidí nezávisle.

15.09.2012, 20:01

NÁVRAT Z VÝJEZDU Smajlík První třetina v režii Kadaně.Ve druhé třetině byl zhruba od 32 minuty úsek,který trval celé 3 minuty,kdy Ústí nepustilo Kadaň z její obrané třetiny !! Ani jeden výhoz se jim nepodařil.Takže mleli kluci z posledního.Hany předvedl několik dobrých zákroků.Bohužel,nikdo na stadionu nepochopil,jak je možné dostat takové góly,jako byl ten čtvrtý a pátý ve třetí třetině.Bylo mi Hanyho vlastně líto.Čtvrtý jako by se mu odrazil od zad a pátý šel podle levé ruky z větší vzdálenosti do brány.Asi nepozornost,podcenění.Prostě chyba. Smajlík Jíra s Kůsem hráli dobře.Zdárně jim sekundoval Charouzek.U Gajevského jsem čekal jiný výkon.

15.09.2012, 19:23

Až na juniory vše prohrálo! Smajlík Smajlík (Klacíkov,Kadaň,starší dorost-ten to ani jinak neumí) Smajlík

15.09.2012, 19:12