Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2012-3-13" |  vypnout filtr

<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse:

13.03.2012, 22:31

Já si myslím, že Ory to má za sebou. Hold se na to brakářský řemeslo vyprdne, třeba bude někde dělat trenéra brankářů. Věk nezastavíš a není to takovej fantom jako Salfa.

DAG | Jirkov
13.03.2012, 22:27

Reakce na Sergej: Orcťák musel Rosala přádně nasjat! :))...
třeba mu dluží za loňský PO, tak to má na praku Smajlík

Jinak těm Litoměřicím to přeju, je to moc sympatickej tým a nejsympatičtejší je stejně Jarda Hašek Smajlík Smajlík Smajlík Na toho kluka nedám dopustit, sice nedostal od Pána Boha tolik hokejově naděleno, ale jak ten dřel, to byla radost koukat.

Jestli budou mít v Kalich Aréně i ty švédský mančafty, tak to bude hoodně velkej svátek. Myslím, že je to pro ně jenom dobře. A Bingo si možná ještě někdy zasedne na spartanskou lavičku až bude Pöprlemu nebo Faltrovi krýt záda.

Sergej | Jirkov
13.03.2012, 22:25

Reakce na senax: tak to se tu spis resili ty sporne golo...
Však tam taky! Smajlík

13.03.2012, 22:24

Reakce na DAG: aspik byl na stáži v brodě :)) :)) :))...
Orcťák musel Rosala přádně nasjat! Smajlík

senax | CV
13.03.2012, 22:23

Reakce na Sergej: No tady to zrovna taky nejásalo po pro...
tak to se tu spis resili ty sporne golove situace Smajlík a hlavne po cele sezone i kdyz vsichni Verime sme cekali,ze to muze byt 4:1 na zapasy Smajlík

13.03.2012, 22:21

co je s Dubou? dnes jsem ho viděl ve městě a nevypadal že by měl nějaký problémy,... nebo se nevejde do sestavy? Smajlík

aspik byl na stáži v brodě Smajlík Smajlík Smajlík a nezapomněl na Chomutov.... mindáky aspiku?

Petr Rosol (HC Slovan Ústečtí Lvi): "Špatně jsme vstoupili do zápasu, první třetina byla z naší strany katastrofální. Přesto měl být stav po dvaceti minutách 2:2, potřetí nám v letošní sezóně neuznal brankový rozhodčí gól. Naposledy se to stalo proti Chomutovu, kdy nám byl upřen regulérní gól. Všichni na kostce v úterý viděli, že střela Třetiny se odrazila od horní síťky zezadu. Kdyby to bylo 2:2, utkání by se vyvíjelo jiným směrem. Je to vrchol všech vrcholů, je to pro mě nepochopitelné, že brankoví rozhodčí světlo nerozsvítí. Do středečního střetnutí musíme změnit hru i přístup. Zdeňka Orcta jsme střídali, protože obdržel tři góly a chtěli jsme dát mužstvu nový impuls. Středeční zápas začneme v brance s Vladislavem Koutským. O time-outu v čase 57:44 min. jsme chtěli něco vymyslet, bohužel se to nepovedlo."

kadiskadis | Chomutov

Díky

13.03.2012, 22:20

Reakce na senax: no na usteckym foru sou dost flustrovan...
No tady to zrovna taky nejásalo po prohře v Brodu! Smajlík Smajlík

Reakce na kadiskadis: Nevíte jestli dnes dávali NA ČT4 s...
odkaz

Kreon | Chomutov
13.03.2012, 22:19

dávali.....

senax | CV
13.03.2012, 22:18

no na usteckym foru sou dost flustrovany...asi necekali .ze hned v 1 zapase prohrajou

13.03.2012, 22:15

Reakce na mory: jako 500 kč na osobu je dost výjezd do O...
To si prostě dopravce, který je ochotný tam jet, řekl...

Nevíte jestli dnes dávali NA ČT4 sestřihy ze zápasů jak od nás tak Z Ústí rád bych se podíval ještě jednou na ty krásný branky díky

13.03.2012, 22:14

Ale nejak jsem nepobral toho Kucharczyka, co si chtel tim faulem dokazat ...

13.03.2012, 22:10

Reakce na Radarek: Tys tam dneska nějakýho viděl?Sory,ty...