Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2012-10-24" |  vypnout filtr

<345678910111213
RSS RSS
Další diskuse:

oprava: z posledních

Prohráli jsme s Brnem, se kterým prohrálo i Kladno, které je nyní plné hvězd z NHL. Prohráli jsme s Pardubicema, které jsou nyní v laufu a stoupají v tabulce na první tři místa. Jednoduše jsme na ně včera nestačili resp. hráli jsme jen to, co nám soupeř dovolil. Rozhodně bych hned nevyhazoval trenéra či polovinu mužstva, jako někteří zdejší "odborníci". Byli jsme namlsaní z úspěchů ze záčátku soutěže. Slezme všichni z výšin a řekněme si na rovinu, že se budeme pravděpodobně plácat mezi 10.-14. místem. Hráli jsme se silnými týmy a tak máme s posledních dvou zápasů 0 bodů. Však zase přijdou světlé zítřky a nějaké body zase budou.

Fíf | Chomutov
24.10.2012, 07:48

Často sem nepíšu, pouze monitoruju, ale dneska mě to nutí psát. Neuznaný gól podle mě gólem byl. Vyloučení Pardubáka za nedovolené bránění v 1. třetině jsem moc nepobral, z mýho pohledu to spíš vypadalo, že tam náš hráč pravděpodobně zakopl o nějakou rýhu v ledu. Co mě však včera překvapilo, byla změna stylu hry našich. Veškerá lehkost, kdy to vypadalo, že Pardubáci neví co na nás hrát, se najednou zasekla. Dle mého nepodržel ani Řehy, kterej se mi nelíbil už v zápase s Brnem. Má problém udržet puk, a když tedy vyráží, tak vyráží před sebe. Dalším překvapení pro mě byla změna stylu posuzování hry od rozhodčích. V 1. třetině pískali jak se hráči o sebe jen otřeli, a od 2. třetiny si zase řekli, že je potřeba přitvrdit a když už náhodou někoho vyloučí, tak musí za sebe menší pitomost vyloučit i soupeře. Krásným příkladem bylo vyloučení Hrůši, kdy to Pardubák udělal šikovně a prostě si pro ten faul šel, když mu šlápnul na hokejku. Stěžovat si na ně ale nemůžeme, včera to prohrála naše nemohoucnost v obranné třetině, a neschopnost prostřelit Salfu, kterýho většina týmu zná ze zápasu s podlabím. Sice se mi naše hra nelíbí, ale stále VĚŘÍM že to zlomíme.

24.10.2012, 07:37

Reakce na Krokuss: Náš zatím nejhorší výkon v extralize...
Tak to se připrav na neděli. S tou naší dnešní taktikou to nebude jiné

k8
24.10.2012, 06:27

Teda to je zase nadpis: "zápas prohráli naše chyby" Smajlík To se dá omluvit snad jen kdyby ten článek psal sám Palin, který neumí česky.

24.10.2012, 00:59

Reakce na jiribulis: Začíná mě trochu znervózňovat,kolik...
Do puntiku souhlas.Jen s tim Mrazkem jsi hodne diplomatickej, on dneska pos.ral co slo Smajlík .Upozornuju, ze ho mam jako oblibenyho hrace, vetsinou chvalim a zastavam se ho.Dneska to byl jeho druhej nepovedenej domaci zapas.Jira s Gajou hrali, ale meli ice time tak tri minuty.Skoda.A s tim hranim na tri petky od pulky zapasu, Pardubky nas docela tlacili, Hemak s Krejcim tam chodili skoro furt, tak s tim asi chtel neco udelat.Ja myslel, ze chce jen trosku zmenit stridani, ale ne.Ta trojka uz si ani nezapotila ribano... A hlavne, jestli ho nekdo zna, at da k Hruskovi a Dudovi na jeden zapas Sikoru.

jiribulis | praha
24.10.2012, 00:46

Začíná mě trochu znervózňovat,kolik docela velkých chyb dokázal v několika posledních zápasech spáchat Lukáš Pulpán.U něj sice pořád musíme kladně hodnotit jeho velký herní rádius,ale i přesto, že beru v potaz, že "kdo nic nedělá,nic nezkazí", měl by na ty hrubice dát pozor.Ostatní extraligová mužstva si ho už určitě stačila trochu přečíst,protože on je hlavním zakladatelem našich útočných akcí.Dnes několikrát byl po jeho pravé straně zcela volný Milan Jurčina, který měl navíc před sebou volný prostor ( a jak ukázal v závěru zápasu i on by dokázal puk zavézt při své konstituci do útočné třetiny a vystřelit), ale Lukáš se mermomocí snažil pronikat sám. Naopak velkou radost mně dělá svým výkonem Bartejs,který si v některých situacích dokáže počínat jako rutinovaný mazák.Dnes se nedařilo ani bojovníkovi Mrázkovi.Velmi kladně na mě dnes zapůsobil David Hruška (ocenění nejlepšího hráče asi dostal právem),neškodný byl naopak (opět!!!) Důras,přesto jej trenér Doležal upřednostnil před Jírou a Gajovským.Jako největší chybu dnes beru to, že jsme již od počátku druhé třetiny hráli proti výborně bruslícím Pardubicím jen na tři útoky.Skoro zákonitě jsme pak ve třetí třetině nestačili.Většina zápasu se bohužel odehrála v naší obranné třetině a vítězství Pardubic bylo zcela zasloužené.Já tady chci znovu zopakovat, že my neumíme hrát perfektního "zadňoura" a ani na to nemáme složené mužstvo.My jsme nejlepší v útočné fázi,v obranné třetině soupeře, při důsledném forčekinku alespoň dvěma hráči.Tenhle způsob hry je fyzicky velmi náročný,vyžaduje často nasazení i třinácti útočníků,při nasazení devíti a obranné hře v naší třetině nemůžeme dopadnout dobře.

MShrek | Chomutov
24.10.2012, 00:40

Reakce na jarda72: Tahle myslenka uz mne taky napadla.A ...
Nejsem si jistý,zda Doležal je hlavním strůjcem našeho působení v ELH. A nejsem přesvědčený o tom,že by měl na to vést mužstvo v ELH. Proč skončil v Berouně? A pak šup k nám,kde již něco bylo rozdělané...... nevím,nevím pouze můj názor. Asi se již vyčerpalo co se naši hoši naučili a pan dotyčný není schopen to ještě povýšit.

24.10.2012, 00:28

Reakce na jiribulis: Nepropadejme sice pesimismu,ale pok...
To neni pesimismus, ale obava.Je fakt, ze v prvni sezone musime potvrdit postup do ELH.Musime hlavne bodovat s rovnejsima jako je Slavia, Kladno, Vary, Litvinov, Budejky (bez hracu NHL) .Dnesek budu brat jako vypadek, po kterym vlitlo do kabiny komando Chipmunku a zm.rdalo je vcetne treneru (ktery maji kabinu jinde) na dve doby a uz se to nebude opakovat Smajlík .Uprimne po tom, co jsme jako fanousci predvedli za atmosku v Ropakove, jsme si tohle dneska nezaslouzili a proto jsme i pravem trosku vic kriticky, nez by bylo nutny Smajlík

24.10.2012, 00:14

Nepropadejme sice pesimismu,ale pokud v neděli prohrajeme s Libercem, přejde nás určitě i optimismus.Ono reálně vzato,myslet si při pohledu na současnou tabulku, že tak bohaté kluby jako Sparta a Liberec budou adepty baráže je trochu fantas magorie.Když to bude nutné, věřte, že tyhle mužstva dokáží udělat taková opatření (posily,hokejová diplomacie atd.),že se baráži určitě vyhnou.No a pak se okruh dalších barážových adeptů dosti zúží.Nám samozřejmě nezbývá než věřit ( a pořádně fandit - kotli v tomhle směru patří dík).

24.10.2012, 00:03

Reakce na jarda72: Hromas to rekl dobre, jen s tim neco ...
Přesně tak, co si pak o kvalitách takového tazatele mohl myslet Kare Hromas? No a Jan Řápek zase ve svém komentáři "logicky" popisuje sled branek jako 2:0 a5:2!!!Takže jsme vlastně vyhráli...