Obcas se jdu podivat na prcka (Modra helma jako jedinej. Cislo 72 Filipek
A kdybych chtěl rejpat dodal bych že by bylo super příště dostat lístek na místo neobsazený pernamentkou
Ale beru to tak, že za ty lístky klub nemůže a že se to vychytá ...nicméně nedivil bych se kdyby to spoustu lidí na nějakej čas otrávilo, což by byla docela škoda i při těch 2200 lidech ten stadion vypadá dost prázdně a lidi se dost neochotně zapojujou do fandění.
A tak se chci zeptat jestli tohle neni mozno i na novem zima
Po vlastnich zkusenostech by bylo treba dobre si to moc nechat nabrousit od profika.Jak bylo mozno na starem zimaku
Zajimavosti je, ze na castingu nikdo ze Slovaku neuspel a na posledni chvili byla najata skupina kluku z Vancouveru, kteri uz v minulosti delali nekolik MS.
Nekdo ho kritizuje ale muj nazor je ze se povedl
Kdyz ne da se to na pristi vikend! Staci brusle,hokejka
Priblizne 14 lidi je potreba
Piste na Df jen 100% ucast
Ale ten maskot,ten je fakt nepřirozenej a vytvořenej s hodně velkou nadsázkou. Je hezký,že ho tvořil sochař,malíř a vyrobila ho známá super nejlepší firma.......Bohužel,vytvořili něco mezi Jasonem z pátku třináctýho,Garfieldem a retardovanym Spongebobem.......Za všechno palec nahoru,ale tohle
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.