Aktuální zprávy

V playoff se k mužstvu může znovu připojit útočník Jiří Charousek

30.01.2009 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Samé dvojky provázejí v této sezóně chomutovského odchovance Jiřího Charouska. Po dvaceti odehraných utkáních v základní části zhruba dva měsíce promarodil s pochroumaným ramenem a na začátku letošního roku byl přeřazen do mužstva Kadaně. Tam celý měsíc trénoval, odehrál dvě utkání a před koncem přestupního termínu dostal druhou šanci v Chomutově. Pro playoff se může připojit ke svému mateřskému mužstvu.

Sedmadvacetiletý chomutovský odchovanec Jiří Charousek zaznamenal v letošní sezóně ve 20 utkáních 23 bodů za 6 branek a 17 nahrávek. Pak ho na dva měsíce vyřadilo zranění ramene a následně i vedení klubu, kterého ho na začátku letošního roku za blíže neupřesněné porušení hráčské smlouvy poslalo do Kadaně.

Tam Charousek během měsíce ledna trénoval a ve dvou utkáních jednou skóroval. Nyní chomutovský klub zrušil jeho hostování u okresního partnera a v playoff tak jeho služeb mohou znovu využít chomutovští trenéři.

"Jiřímu Charouskovi bylo ukončeno hostování v Kadani a v playoff může nastoupit znovu za Chomutov," potvrdil mluvčí klubu David Dinda. Zda-li novou příležitost uchopí Jiří Charousek za ten správný konec ukáží blížící se vyřazovací boje.