Aktuální zprávy

Útočník Jiří Charousek rozehraje letošní sezónu v sousední Kadani

31.08.2009 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Střední útočník Jiří Charousek se prozatím trenérům Chomutova nevešel do základní sestavy a nový prvoligový ročník zahájí v partnerském týmu Kadaně. Následuje tak útočníky Maláta, Fábryho, Péka, Mužíka a obránce Ťupu s Révayem, kteří do Kadaně zamířili již v minulém týdnu.

Chomutovský odchovanec se trenérům Rulíkovi a Petrovkovi nevešel do čtyř formací pro následující ligový ročník a tak byl na úvod sezóny odeslán do partnerského mužstva Kadaně. Osmadvacetiletý hokejista je tak již sedmým chomutovským hráčem, který před startem nového prvoligového ročníku posílil sousední mužstvo Kadaně.

"Trenéři se dlouho rozhodovali, nakonec dospěli k tomuto rozhodutí," krátce komentoval mluvčí klubu David Dinda. Znovu ale připoměl, že všichni hráči se kdykoliv v případě potřeby mohou objevit zpátky v bílomodré sestavě.

Trenér Radim Rulík si tak v kádru pro úvod ligového ročníku ponechal dva brankáře Hanuljaka a Štěrbu, devět obránců (Bombic, Grof, Malínsky, Mazanec, Pavlas, Pulpán, Rutta, Trefný, Všetečka) a čtrnáct útočníků (Domin, Duda, Eiselt, Fiala, Hašek, Jeslínek, Jíra, Kraft, Míka, Mikšovic, Procházka, Skořepa, Tauš, Trochta).

×
Dnes v 18:30 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Škoda Plzeň