Aktuální zprávy

Přijďte ochutnat Radegast Temně Hořký společně s hráči Pirátů Chomutov

Napsal 28.11.2013 Klub
C h o m u t o v - Tomáš Divíšek, Štěpán Hřebejk a Lukáš Pulpán přijdou ve středu 4.12. v 18 hodin do Radegast hokejové hospody Baru Tabarin v Chomutově. Oficiálně tam představí polotmavý ležák Radegast Temně Hořký. Přijďte společně s nimi ochutnat pořádně hořkou sezónní nabídku od nošovických sládků. Kromě správně hořkého piva se můžete těšit na rozhovory s hráči, autogramiádu a soutěže o zajímavé ceny. Využijte možnost potkat se svými hráči a probrat hokej ze všech stran.

Jedním z úkolů hráčů bude načepovat a naservírovat fanouškům sezónní polotmavý ležák Radegast Temně Hořký - pivo charakteristické výraznou hořkostí, která je typická pro všechna piva Radegast. Vyšší dávky pečlivě vybraných druhů chmele a netradiční kombinace sladů mu dodávají nezaměnitelnou plnou chuť, říz a jantarovou barvu. Limitovaná várka se čepuje ve stovkách hospod po celé ČR. Ležák je k dostání také v lahvové variantě v obchodech.

Akci s hráči v Radegast hokejové hospodě Baru Tabarin, kde můžete mimo jiné sledovat živé přenosy všech venkovních zápasů Pirátů Chomutov, Vám přináší Radegast, oficiální pivo hokejové extraligy.