Aktuální zprávy

Na play-out za nižší jednotné vstupné, permanentní vstupenky automaticky prodlouženy

Napsal 10.03.2019 Klub
C h o m u t o v - Podruhé za sebou budou hrát Piráti ve skupině o umístění, v níž je čeká boj o vyhnutí se baráži. Na klíčovou dvanáctou příčku, kterou momentálně drží karlovarská Energie, ztrácejí svěřenci Vladimíra Růžičky tři body, takže nic není rozhodnuto. To si uvědomuje také klub, který stanovil vstupné na příští tři domácí zápasy s Litvínovem, Pardubicemi a právě Karlovými Vary, aby mužstvo mělo co největší podporu. Předprodej na všechny tři zápasy odstartuje v pondělí 11. března, majitelé permanentních vstupenek nemusí nikam chodit, jejich karty jsou automaticky prodlouženy i na skupinu o umístění.

„V rámci klubu jsme o tom hodně diskutovali, probírali jsme nejrůznější varianty, ale nakonec jsme se přiklonili ke stejnému modelu jako v minulé sezóně. Tedy ke sníženému vstupnému a prodloužení permanentních vstupenek,“ vysvětluje výkonný ředitel Stanislav Mikšovic.

„Oba kroky vnímáme jako poděkování všem našim fanouškům, kteří i přes nepříznivý vývoj sezóny chodili v hojném počtu. Zároveň tím chceme fanoušky přitáhnout na zápasy, ve kterých je hodně v sázce, aby mužstvo mělo co největší podporu,“ doplňuje ještě.

Majitelé permanentních vstupenek mají tedy jasno, také jednorázové vstupné doznává změn. Kromě jiné ceny se ruší dynamické vstupné, což znamená, že ceny vstupenek budou po celou dobu a na všech místech stále stejné.

A jak tady budou vypadat? Na play-out budou pouze tři typy vstupného podle kategorie místa a zároveň nebudou do předprodeje uvolněna místa obsazená v základní části permanentními vstupenkami. Nejdražší vstupenka na dlouhých stranách vyjde na stovku, nejlevnější ve třetí kategorii na 80 korun. Děti do 140 centimetrů mají i nadále vstupné za 50 korun.

Ceny jednorázových vstupenek na skupinu o umístění 2018/2019

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
Dospělí 100 Kč 90 Kč 80 Kč
děti do 140 cm 50 Kč 50 Kč 50 Kč

Děti do 110 centimetrů mají vstup zdarma bez nároku na místo k sezení.

Schéma ROCKNET ARÉNY

Předprodejní místa:

TERMINÁLY SAZKY

Fanshop v OC Central
Žižkovo nám. 5762
Po - Pá 9 - 12:30 a 13 - 17:30 hodin
Sobota 9 - 12

Pozn.: V den domácího utkání A-týmu otevřeno pouze do 15:00 hodin.

Městské informační centrum Chomutov
U Městských mlýnů 5885
474 341 438, 800 100 473
Po - Ne: 09.00 - 17.00

Pozn.: Rezervace vstupenek pouze přes online aplikaci s vyzvednutím na terminálech SAZKY.