Aktuální zprávy

Milan Procházka podepsal novou roční smlouvu, odchází David Havíř

Napsal 09.05.2012 Klub
C h o m u t o v - I nadále pokračují jednání o nových smlouvách s hráči, jimž po úspěšné sezóně stávající kontrakty skončily. Novou roční smlouvu s opcí podepsal bojovník Milan Procházka, naopak v týmu Pirátů končí zkušený obránce David Havíř, který míří do extraligového Liberce.

Milan Procházka

Odchovanec znojemského hokeje nakoukl do extraligového kolotoče v dresu Pardubic a po postupu mateřského Znojma pak strávil pět sezón na domovském stadionu. Před sezónou 2004/2005 přestoupil Milan Procházka na západ Čech. V dresu karlovarské Energie slavil během čtyřletého angažmá dva největší extraligové úspěchy Karlových Varů - extraligové stříbro a o rok později i zlato.

Po veleúspěšné sezóně přestoupil důrazný útočník do Chomutova, kterému v letošní sezóně pomohl k postupu do extraligy, když si v baráži v pěti zápasech připsal dvě asistence. Nyní bude oblékat i extraligový dres Pirátů Chomutov, když pod vrcholky Krušných hor podepsal novou roční smlouvu s opcí. Pro Milana Procházku se tak bude jednat o čtvrtou chomutovskou sezónu.

David Havíř

David Havíř patřil k nejzkušenějším obráncům v chomutovském dresu a pod vrcholky Krušných hor strávil dvě sezóny. Po postupu do extraligy ovšem nebude oblékat již chomutovský dres a odchází do Liberce.