Aktuální zprávy

Ještě týden můžete dražit originální zápasové dresy, čtyři už mají majitele

Napsal 24.03.2021 Klub
C h o m u t o v - Poslední březnový den navečer vyprší možnost získat jedinečný suvenýr v podobně podepsaných dresů, v nichž nastoupili hráči A-týmu Pirátů k oběma duelům krajské ligy 2020/2021. Pokud jste si ještě nevybrali, neváhejte. Nabídka se ztenčila o čtyři trikoty, ovšem zároveň na stejný počet položek dražby ještě nikdo nepřihodil. Aukce končí 31. března v 19 hodin.

Zdá se vám divné, že čtyři dresy už nelze získat? Je tomu opravdu tak, neboť novinkou aktuální aukce je tlačítko Kup teď. Na něj už klikli čtyři dražitelé, takže dresy Jakuba Chrpy, Petra Jíry, Miroslava Kuncla a Michala Žižky už mají své majitele, které klub zkontaktuje stejně jako všechny ostatní po skončení aukce.

Zároveň jsou však některé dresy úplně volné, neboť na ně ještě nikdo nepřihodil. To se týká trikotů se jmény Jiřího Panochy, Davida Petráska, Tomáš Polanského a Dominika Svobody. Na všechny ostatní položky už bylo minimálně jednou přihozeno, takže stále můžete mít doma například podepsaný dres Patrika Huňadyho, jenž zapsal šest kanadských bodů v jediném domácím mistrovském utkání a stal se nejproduktivnějším Pirátem nejkratší mistrovské sezóny v historii klubu.

K mání jsou stále také dresy odchovanců, kteří v předešlé sezóně naskakovali ve druhé nejvyšší soutěži. Chance ligu si před návratem do mateřského klubu zahráli kromě již zmíněného Jakuba Chrpy také Jaroslav Kůs nebo Josef Rindoš. U nich stále můžete využít tlačítko Kup teď, které vám dres zajistí okamžitě bez nutnosti čekat až do konce aukce.

U dresů, u nichž nikdo na nově zavedené tlačítko neklikne, platí dosavadní standardní postup. Chcete-li červený trikot ze sezóny 2020/2021, stačí se zaregistrovat na webu www.sportovniaukce.cz a přihodit na některý z nich. Aukce končí ve středu 31. března v 19:00, ovšem může se uzavřít také o hodně později. Jestliže někdo přihodí v 18:55:01, prodlouží uzávěrku daného dresu o jednu vteřinu. Každý další příhoz na stejný dres pak prodlouží uzávěrku znovu o pět minut.