Jan Stehlík, který v Kadani patřil k nejlepším útočníkům."> Piráti Chomutov » Gellner s Mezerou do Kadaně, opačným směrem Jan Stehlík
Aktuální zprávy

Gellner s Mezerou do Kadaně, opačným směrem Jan Stehlík

09.01.2007 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Mladí chomutovští odchovanci Tomáš Gellner a Jan Mezera odcházejí do sousední Kadaně. Budou nastupovat v dresu kadaňského "A" mužstva. Naopak do bílomodrého mužstva přinese mladou krev dvacetiletý Jan Stehlík, který v Kadani patřil k nejlepším útočníkům.
Útočníci Gellner s Mezerou letos pravidelně sbírali zkušenosti v seniorském mužstvu a v juniorské kategorii těchto zkušeností dokonale využívali. I proto se nyní přesouvají do Kadaně, kde dostanou více prostoru na ledě než by před blížícím se playoff dostali v Chomutově.
Do Chomutova naopak míří nadaný útočník Jan Stehlík, který ve svých dvaceti letech patřil k oporám prvoligové Kadaně. V 28 zápasech si připsal celkem 13 kanadských bodů za 6 branek a 7 asistencí. Díky tomu je čtvrtým nejproduktivnějším kadaňským útočníkem. Zajímavá je i jeho bilance +/- bodů. S celkovým počtem +13 je totiž suveréně nejlepším hokejistou SK Kadaň.
×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
Piráti Chomutov