Aktuální zprávy

Aukce loňských dresů vrcholí! Využijte poslední možnost získat světlou sadu

Napsal 24.06.2014 Klub
C h o m u t o v - Piráti sice sestoupili z Tipsport extraligy, přesto se najde hned několik důvodů, proč mít doma dres ze sezony 2013/2014. Poprvé v novodobé historii totiž Piráti nenastupovali v čistě bílých dresech, ale světlá sada měla krémový nádech, z něhož na první pohled dýchá určitá patina. Dresy tím pádem mají nádech historie a tradice, jakou má chomutovský hokej. Takový suvenýr se zcela jistě vyplatí mít doma.

Zatím největší zájem je o dres Lukáše Pulpána, který po letech velmi dobrých a věrných služeb Chomutov opustil a zamířil do rodné Plzně. Ovšem to není jediné zajímavé jméno v nabídce.

Barvy Pirátů už nebude hájit ani kanonýr David Hruška, jenž právě v Chomutově vstoupil do Klubu hokejových střelců a do soupeřových branek pálil jako na běžícím pásu. Pokud jde o uplynulý ročník, mohou fanoušci získat dres desátého nejobětavějšího hráč základní části Tipsport extraligy, jímž se stal v nově sledovaném Radegast indexu Martin Šagát.

Lukáš Pulpán nastupuje k jednom ze zápasů v minulém ročníku Tipsport extraligy

V nabídce jsou také jména dvou zahraničních posil, které za Piráty v uplynulém ročníku nastupovaly. Někdejší nejlepší nováček nejvyšší soutěže útočník Mark Bomersback a lotyšský reprezentant Maris Jass, který se mimo jiné zúčastnil také letošního šampionátu v Minsku.

Zajímavou relikvií může být také dres některého z mladíků, kteří se objevili v sestavě seniorského týmu. Obránce Radek Havel platil na soupeře důrazem a nebál se ani jmen jako Petr Čajánek, jemuž v jednom ze vzájemných zápasů znepříjemňoval život.

Útočníci Ondřej Kaše a David Kämpf odehráli premiérovou kompletní sezonu v Tipsport extralize a mohou být po dlouhých letech dalšími odchovanci místního hokeje, kteří projdou draftem NHL. Dalším do party těch, kdož přispěli ke druhému titulu chomutovských juniorů v historii, je Libor Šulák. Z pozice obránce nejlepší střelec play-off Noen extraligy juniorů.

Aukce loňských dresů také nabízí unikátní možnost nechat si na originální zápasové trikoty nažehlit nebo našít vlastní jméno či přezdívku s číslem, jelikož k dispozici jsou také dva dresy, které na zádech nemají žádné jméno ani číslici. Tak neváhejte a zapojte se v závěru internetové dražby do boje o pirátské dresy ze sezony 2013/2014.

Do aukce vstoupíte zde.