Aktuální zprávy

Aukce červených zápasových dresů skončila, téměř všechny dresy poputují k fanouškům

Napsal 31.03.2021 Klub
C h o m u t o v - Poslední březnový den se nesl ve znamení konce dražby podepsaných zápasových dresů, v nichž áčko Pirátů odehrálo mistrovský zápas v Kadani i domácí duel krajské ligy s Lovosicemi. Aukce červených trikotů ze sezóny 2020/2021, která byla nejkratší v historii klubu, v níž byl seniorský tým přihlášen do jakékoliv soutěže, vynesla téměř sedmdesát tisíc korun. Noví majitelé se mohou těšit na cenný suvenýr.

Celkem mohli fanoušci získat 28 dresů, hned 24 z nich brzy poputuje k úspěšným dražitelům. Pouze jmenovky Martin Kunrt, Jiří Panocha, David Petrásek a Tomáš Polanský zůstávají klubu. Ostatní se brzy vydají na cestu po Ústeckém kraji a jeho blízkém okolí či za hranice České republiky. Konečná částka se zastavila na 68 650 korunách.

Vůbec poprvé bylo možné některý z dresů koupit hned, čehož využili hned čtyři lidé. Právě tlačítko Kup teď určilo nejdražší dresy aukce, nicky passy a Strix využily možnosti získat za 8000 korun trikoty Petra Jíry a Jakuba Chrpy.

Další dvě částky na pomyslné stupně vítězů nestačily, byť 4000 korun byly třetí nejvyšší sumou. Dražitel hans25 totiž získal dres Angela Krsteva za 4100 korun. Právě položka se jménem někdejšího českého reprezentanta byla uzavřena jako poslední v 19 hodin a 18 minut, tedy více než čtvrt hodin po vypršení oficiálního termínu v 19:00.

Možná vůbec poprvé si jeden nick vybral tři dresy a uspěl, Milionař bude mít doma nově Jiřího Bečváře, Jaroslava Kůse a Michala Prokeše. Zajímavostí je, že jeden z trikotů nejspíš poputuje k chomutovskému odchovanci Jakubu Laukovi, nick jakublauko totiž klikl na Kup teď u jména Michala Žižky.

Všichni noví majitelé si mohou podepsaný dres s certifikátem pravosti vyzvednout po předchozí telefonické dohodě v kancelářích Pirátů nebo si jej po dohodě mohou nechat zaslat na dobírku. Všechny potřebné údaje a kontakty obdrží nejpozději do pondělí 5. dubna prostřednictvím e-mailových schránek, které uvedli při registraci na webu sportovniaukce.cz.