Pavlát – Buchtela, Bedneřík, Bukáč, Dvořák, Studený, Hajič – Köver, Polák, Kulich, Lauko, Chlán, Palička, Navrátil, Hřebíček, Dejmek, T. Koblížek, D. Šilar
Hofmann (21. Wolf) – Simotics, Janda, Procházka, Eliáš, Jeřábek, Horský, Vandas, Sedliský – Šrámek, Švarc, Šišolák, Nacházel, Chlouba, Safin, Komárek, Schwamberger, Maršoun, Kropáček, Dubský, Wojnar

12. Bukač (Lauko), 34. Hajič (Polák, Palička), 34. Dejmek (Kulich), 59. Köver z trestného střílení, 59. T. Koblížek (Dejmek, Kulich), rozhodující nájezd Köver
4. Wojnar (Chlouba), 20. Komárek (Wojnar, Jeřábek), 39. Safin (Jeřábek), 41. Safin, 59. Safin (Dubský, Schwamberger)

0:0
30:35
55
Kostourek – Šulo, Goltsch

V utkání pátého kola viděli diváci v menší hale SD ARÉNY první branku zhruba v polovině úvodní třetiny. Ve vlastním oslabení využil nahrávky od Lauka Daniel Bukač a otevřel skóre střetnutí. Za přibližně dvě minuty byl stav opět srovnán, neboť do černého mířil Jakub Wojnar. Sparťanům se podařilo ještě do první pauzy brankový účet překlopit na svou stranu, když v závěrečné minutě využil přesilovou hru Vojtěch Komárek.

Domácím Pirátům se podařilo ve třiatřicáté minutě skóre otočit na svou stranu. Nejprve se trefil Tomáš Hajič a o půl minuty později i Ladislav Dejmek. Právě střelec druhé chomutovské branky byl 38. minutě vyloučen, čehož o minutu později využil ke skórování Ostap Safin.

Vstup do třetí části se Pražanům povedl, neboť po sedmapadesáti vteřinách otočil zápas svým druhým gólem v utkání Ostap Safin. Hokejisté s velkým S na hrudi vstřelili na začátku 59. minuty gól již na 3:5. Autorem byl opět Ostap Safin.

O devět vteřin později se skóre měnilo opět, neboť hlavní sudí nařídil pro Chomutov trestné střílení, které proměnil Jakub Köver. Domácí se nevzdali a za zhruba půl minuty bylo srovnáno na 5:5! Vyrovnávací trefu má na svědomí Tomáš Koblížek.

V následném prodloužení rozhodující branka nepadla, tudíž museli přijít na řadu samostatné nájezdy, ve který Jakub Köver rozhodl o druhém bodu pro pirátskou družinu.