Permanentní Vstupenky

Permanentky už jen pouze v kanceláři Pirátů Chomutov

Od 25. září už je možné zakoupit permanentní vstupenku v kanceláři p. Tona (604 104 189) po předchozí telefonické dohodě.

Co permanentka zahrnuje?

Hlavními výhodami sezónní vstupenky jsou stabilní místo, žádné fronty u pokladen a cenové zvýhodnění. V extraligové sezóně je permanentka platná v průběhu základní části a případného playout. Pokud se Piráti probojují do playoff budou mít držitelé permanentek přednostní právo na nákup jednotlivých vstupenek.

Tři cenové kategorie vstupenek

Doposud bylo zvykem, že SD ARÉNA byla rozdělena do čtyři cenových hladin. Od letošní sezóny budou kompletně obě strany za trestnou lavicí i střídačkami zahrnuty v I. kategorii. Další kategorií budou místa k sezení za brankou nad vstupem na led - samozřejmě s výjimkou míst vyhrazených pro hosty (sektor N). V sektorech na stání (F, G, H) bude jednotná cena i pro místa na sezení ve dvou spodních řadách.

Jednotná cena pro LADY, JUNIOR I SENIOR CARD

Další novinkou je sjednocení cen tří karet, které byly v minulosti odlišné. LADY, JUNIOR I SENIOR CARD budou nyní za stejnou cenu a bude tím pádem možné je při dodržení stanovených pravidel přenášet mezi osobami. Na JUNIOR CARD či SENIOR CARD tedy bude moct přijít na zápas žena.

Upozornění: Při ztrátě permanentní vstupenky je nová vystavena za poplatek 100,- Kč.

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2015/2016 od 14. prosince

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
CAPTAIN CARD 2070 Kč 1670 Kč 1170 Kč
LADY, JUNIOR A SENIOR CARD 1570 Kč 1170 Kč 870 Kč
BABY CARD (do 140 cm) 500 Kč 500 Kč 500 Kč

Schéma arény