Skokan – Záruba, Jungvirt, Seeman, Zeman, Jarý, Krchňák, Herles, Psar – Baier, Mežnar, Černý, Jaroš, Veselý, Breczko, Benda, Koblížek, Ouřada, Brandner
Dusil - Střeštík, Mareček, Štibingr, Klapka T., Zderadička, Macek, Houška M., Holý – Kižlin, Vojinovič, Všetečka, Grim, Houška V., Hradil, Petrák, Havrda, Vaniš, Janča, Klapka A., Křenek

11. T. Koblížek (Seeman, Jarý), 13. Ouřada (T. Koblížek, Seeman), 33. Seeman (J. Veselý, T. Koblížek), 44. Jaroš (Záruba)

0:0
42:23
90
Knapík – Šulo, Mašek

Piráti byli již od začátku utkání mnohem lepším týmem, což dokázali potvrdit až v polovině první dvacetiminutovky. Po střele Víta Seemana skončil puk v síti, v letu jej ještě tečoval Tomáš Koblížek. Druhá branka na sebe nenechala příliš dlouho čekat. Po dvou minutách a dvou sekundách objel branku Koblížek a Kryštof Ouřada jeho akci zakončil druhým zásahem.

Slavii se sice povedlo v průběhu druhé třetiny snížit zásluhou Adama Klapky, ale dvoubrankové vedení svrhl na stranu svého celku Vít Seeman, jenž se v utkání blýskl třemi body. Třetí třetina začala opět lépe pro domácí. Jakub Jaroš tečoval nahazovaný puk od modr čáry a dal čtvrtou branku Chomutova. Damien Hradil sice deset minut před koncem snížil, ale to pražanům nepomohlo, ačkoliv dvakrát hrála dvojnásobnou přesilovku.

Jiří Doležal (HC Slavia Praha): "Domácí nejspíše vyhráli zaslouženě, protože nám dali dvě branky v první třetině. My jsme poté snížili na 2:1. Myslím si, že jsme mohli i vyrovnat. Pak jsme ovšem nezvládli dvě přesilovky pět na tři, což nás nejspíše stálo utkání. Když to shrnu celé, tak si myslím, že domácí byli v průběhu utkání lepším týmem."