Mladší dorostenci nestačili na své soupeře z Kladna a vrací se bez bodů

Napsal 02.02.2014 Antonín Domanický
C h o m u t o v - 27. kolo ELIOD extraligy mladšího dorostu přineslo utkání Pirátů s PZ Kladno. S předposledním týmem tabulky zahájili zápas nejprve bezgólovou první třetinou. V druhé dvacetiminutovce se již prosadili domácí, konkrétně Kučera, který dvěmi brankami poslal svůj tým do vedení a zajistil tak svému týmu dominantní pozici po dvou třetinách utkání. Poslední třetina přinesl v úvodu snížení nepříznivého stavu, když se během přesilovky trefil Jan Svoboda. Domácí však nenechali nic náhodě a Vach poslal svůj tým do výrazného vedení, když se v rozmezí pěti minut dvakrát trefil do sítě. Piráti zvládli snížit na konečných 4:2 díky Kulichovi. Více branek nepadlo a Piráti se ze středočeského města vrací bez bodového zisku.