Mladší dorost neudržel dvougólové vedení, Plzni podlehl v prodloužení

Napsal 13.03.2014 Libor Kult
C h o m u t o v - Těžké soupeři mají mladší dorostenci Pirátů v závěru základní části ELIOD extraligy. V předposledním kole se svěřenci naposledy představili v domácím prostředí, kde hostili třetí Plzeň. V závěrečném dějství pak zajíždí na led vedoucí Sparty. Souboj druhého se třetím přinesl první gól až před polovinou utkání, ovšem následně se ještě do druhé přestávky strhla přestřelka. Z té vyšli lépe Piráti, kteří vedli 3:2 a v 52. minutě přidali čtvrtý zásah. Jenže ani vedení o dva góly na výhru nestačilo. Plzeň během 44 vteřin na rozmezí 56. a 57. minuty vyrovnala, v prodloužení pak získala bonusový bod.