Junioři Pirátů vyhráli po boji v Litvínově nad Vervou 4:3 po nájezdech

Napsal 06.10.2011 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - Výjezd juniorů Pirátů v rámci 9. kola NOEN extraligy juniorů do nedalekého Litvínova dopadl tak, že si vezou domů dva body. Jak k tomu došlo? První třetinu dokázali Piráti urvat pro sebe v poměru 2:1. Ve druhé třetině se domácím podařilo vyrovnat a na rozlousknutí tajenky dnešního utkání tak zbyla třetí třetina. V té se do vedení opět dostali hostující Piráti, ale radost z vítězství jim překazili domácí, kteří vyrovnali 70 vteřin před koncem utkání. V prodloužení hráli domácí přesilovku, kterou využít nedokázali a tak musely přijít na řadu samostatné nájezdy. V nich až v šesté sérii rozhodl hostující Radek Hrabák a zajistil Pirátům dva body.
9.kolo čt 6.10.2011
LIT
3:4sn(1:2, 1:0, 1:1 - 0:1)
Litvínov
Nechvátal (Horák) - Čejka, Havelka, Jurčík, Strejček, Kokeš, Bittner, Šrámek, Mackal, Zdeněk, Kasal, Písařík, Šalka, Procházka, Průša, Hora, Malec, Trübenekr, Švarc, Smolka.
Strmeň (Matoušek) - Kolář, Korim, Čížek, Bartejs, Hanták, Mála, Kolčava, Klouček, Deveri, Ondráček, Hammerbauer, Račuk, Pejsjak, Lehnert, Novák J., Novák L., Škorík, Opalek, Kopáč, Hrabák.

Litvínov
8. Zdeněk (Trübenekr), 23. Čejka (Mackal), 59. Jurčík (Šalka , Šrámek)
4. L. Novák (J. Novák), 9. J. Novák, 50. Deveri (Opalek ), rozhodující nájezd Hrabák

6:7
2:1
115
Smitka – Kajínek, Podrazil
Kolčava (CHM) - 10 minut osobní trest

Litvínov po sérii vítězství našel přemožitele a Piráti si zaslouženě odvážejí dva body.