Chomutovští junioři porazili pražskou Spartu 4:3 v prodloužení

Napsal 06.12.2008 Miroslav Kučera
Jako první šli do vedení domácí, v 5. minutě se po krásné kombinaci prosadil Jakub Hofmeister. O tři minuty později však bylo vyrovnáno, Arnoldas Bosas dokázal prostřelit Hollého. Vyrovnaný stav však netrval dlouho, v 9. minutě vstřelil svou druhou branku v utkání Jakub Hofmeister. V 11. minutě vedli domácí již o dvě branky, když se v přesilové hře trefil přesnou ranou Michal Žižka. V polovině zápasu však hosté dokázali snížit, Štefan Kutlák vstřelil kontaktní branku. Ve třetí třetině se dokázal prosadit Robert Sovík a po šedesáti minutách hry byl tedy stav nerozhodný. V čase 64:59 však dokázal domácí Kůs vstřelit rozhodující branku a získal tak pro Chomutov bonusový bod.